Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Реконструкція лазні триває

Time Додано: середа, 05 серп. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

П’ятий місяць триває реконструкція котельні міської лазні. Весь цей час підприємство не зупиняє свою роботу і щомісяця обслуговує близько чотирьох тисяч бердичівлян.

Реконструкція лазні триває

Нині в котельні вже є все необхідне обладнання, каже директор комунального підприємства Олександр Бунін. У квітні до лазні завезли та встановили нові парові котли. Вони вітчизняного виробництва, важать майже 4 тони і обладнані автоматикою. Остання значно перевершує ту, що стоїть на старому котлі, який вже давно відпрацював своє. Раніше оператори в разі порушення мали самі розбиратися в мікросхемах. Тепер у цьому немає потреби. Нова автоматика показує на табло несправності та їх причини.

Перший етап реконструкції завершений, каже Олександр Бунін. Нараз триває налаштувальний період. Перевіряють справність усіх елементів нового обладнання та усувають недоліки.

Окрім нових котлів, у лазні встановили газо-розподільчий пункт з коректором газу. Пристрій щосекунди фіксує кількість газу, що подається, і дає реальну картину споживання блакитного палива. А це дає змогу економити:

Олександр Бунін, директор комунального підприємства «Міська лазня»: «Если старые котлы у нас потребляли газа очень много, то на сегодняшний день у нас уменьшилось в два раза. А если потребление газа уменьшено, значит, и затраты у нас уменьшились тоже в два раза».

Також у котельні з’явилася нова система подачі електроенергії, яка відповідає усім нормам. Вона має дві лінії, пояснює директор лазні, в разі пошкодження однієї автоматично спрацьовує інша. Так забезпечується безперебійність енергопостачання.

В ході реконструкції замінили котли, що подають гарячу воду, встановили протипожежну систему з п’ятьма гідрантами та систему хімічного очищення води. Завдяки їй вода стане пом’якшеною, а на котлах не утворюється накип.

Усі роботи фінансувалися з міського бюджету.

Олександр Бунін, директор комунального підприємства «Міська лазня»: «Вся эта реконструкция обошлась в 350 тисяч гривен с бюджета города. Поэтому я очень благодарен руководству города, мэру нашему, Василию Константиновичу Мазуру, за то, что он в период кризиса смог найти деньги и выделить эти средства для ремонта котельни».

Час завершення реконструкції міської лазні невідомий. Потрібно ще замінити дах, підлогу, вікна в котельні, відремонтувати чоловіче відділення. Необхідної суми – півтора мільйона гривень – у міському бюджеті поки що немає.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0