Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Реконструкція лазні триває

Time Додано: середа, 05 серп. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

П’ятий місяць триває реконструкція котельні міської лазні. Весь цей час підприємство не зупиняє свою роботу і щомісяця обслуговує близько чотирьох тисяч бердичівлян.

Реконструкція лазні триває

Нині в котельні вже є все необхідне обладнання, каже директор комунального підприємства Олександр Бунін. У квітні до лазні завезли та встановили нові парові котли. Вони вітчизняного виробництва, важать майже 4 тони і обладнані автоматикою. Остання значно перевершує ту, що стоїть на старому котлі, який вже давно відпрацював своє. Раніше оператори в разі порушення мали самі розбиратися в мікросхемах. Тепер у цьому немає потреби. Нова автоматика показує на табло несправності та їх причини.

Перший етап реконструкції завершений, каже Олександр Бунін. Нараз триває налаштувальний період. Перевіряють справність усіх елементів нового обладнання та усувають недоліки.

Окрім нових котлів, у лазні встановили газо-розподільчий пункт з коректором газу. Пристрій щосекунди фіксує кількість газу, що подається, і дає реальну картину споживання блакитного палива. А це дає змогу економити:

Олександр Бунін, директор комунального підприємства «Міська лазня»: «Если старые котлы у нас потребляли газа очень много, то на сегодняшний день у нас уменьшилось в два раза. А если потребление газа уменьшено, значит, и затраты у нас уменьшились тоже в два раза».

Також у котельні з’явилася нова система подачі електроенергії, яка відповідає усім нормам. Вона має дві лінії, пояснює директор лазні, в разі пошкодження однієї автоматично спрацьовує інша. Так забезпечується безперебійність енергопостачання.

В ході реконструкції замінили котли, що подають гарячу воду, встановили протипожежну систему з п’ятьма гідрантами та систему хімічного очищення води. Завдяки їй вода стане пом’якшеною, а на котлах не утворюється накип.

Усі роботи фінансувалися з міського бюджету.

Олександр Бунін, директор комунального підприємства «Міська лазня»: «Вся эта реконструкция обошлась в 350 тисяч гривен с бюджета города. Поэтому я очень благодарен руководству города, мэру нашему, Василию Константиновичу Мазуру, за то, что он в период кризиса смог найти деньги и выделить эти средства для ремонта котельни».

Час завершення реконструкції міської лазні невідомий. Потрібно ще замінити дах, підлогу, вікна в котельні, відремонтувати чоловіче відділення. Необхідної суми – півтора мільйона гривень – у міському бюджеті поки що немає.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0