Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Реабілітаційний центр “Промінчик” мріє про власний дім

Time Додано: середа, 17 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Якщо дуже чогось захотіти, це обов’язково збудеться. Таким висловом, певно, і керувалися у центрі реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”, коли розпочинали проект “З любов’ю до дітей”. Ідея мати спеціальний будинок для потреб центру виникла у його директора ще десять років тому.

Реабілітаційний центр “Промінчик” мріє про власний дім

Тимофій Клим, голова правління міського центру реабілітації інвалідів «Промінчик”: “Я приймав участь у семінарах по всій Україні і бачив чимало будинків сімейного типу для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Хочу, щоб ця ідея була втілена і в Бердичеві. В нашому існуючому приміщенні створити такий будинок неможливо”.

Для допомоги у втіленні проекту заручилися підтримкою Корпусу Миру. Його волонтерка саме працювала у громадському освітньому центрі, і коли дізналася про “Промінчик” та його мрію, з готовністю відгукнулася.

Хезер Стрікленд, волонтер Корпусу Миру США в Україні: “Рік тому я познайомилася з Тимофієм Климом і зацікавилася співпрацею з реабілітаційним центром. Я хочу допомагати людям з особливими потребами, тому що моя сестра — теж одна з них. Разом із Тимофієм Петровичем ми вирішили створити спільний проект. З Корпусу миру нам вдалося отримати кошти, які ми використали для купівлі необхідних сьогодні матеріалів”.

На першому етапі проекту своє бачення будинку мрії демонстрували діти. Вони ліпили, клеїли, розфарбовували, малювали усе, що має знаходитися в домі, до найдрібніших деталей. Це потрібно для того, пояснюють організатори проекту, щоб отримати загальне уявлення про майбутній будинок. Коли всі дитячі роботи склали докупи, отримали одноповерхову будівлю, оточену деревами та кущами. Поруч має бути криниця з чистою водою, басейн і дельфіни, а також багато тварин і птахів. Разом із “промінчиками” над втіленням уявних образів на папір працювали представники громадського освітнього центру. Усі дорослі, задіяні в проекті, сподіваються, що за першим кроком неодмінно будуть наступні.

Ганна Воронова, керівник громадського освітнього центру “Стар-Центр”: “Ми взяли дітей з нашого центру і допомогли цим дітлахам втілити хоча б на папері, за допомогою фарб і пластиліну, їхню мрію. Гадаю, перший крок вдався. Сподіваємось, що мине небагато часу, і ми будемо закладати фундамент уже з цегли. І діти ще більше наблизяться до своєї мрії”.

Тимофій Клим, голова правління міського центру реабілітації інвалідів «Промінчик”: “Далі ми плануємо спільно з Корпусом Миру втілити проект у життя, зробити ескізний план будинку, розмістити його на міжнародному сайті. Сподіваємося, що знайдуться спонсори та меценати, які допоможуть нашому місту і нашим дітям”.

Наостанок “промінчики” подякували гостям, заспівавши для них кілька частівок і пісень. Останні вселяли надію та оптимізм, зворушували серця присутніх так, що ті підхоплювали слова і співали разом з артистами: хай завжди буде сонце.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0