Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Разом із хором ветеранів співав увесь військовий шпиталь

Time Додано: неділя, 04 жовт. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Привітати одразу із двома святами — Днем ветерана та Днем людей похилого віку— до військового шпиталю завітав народний аматорський хор ветеранів. Майже двадцять років приїздять вони туди із святковим концертом. Вважають за честь виступати перед такою поважною публікою. Подібними заходами, розповідають учасники хору, вони виказують пацієнтам-ветеранам свою увагу, щирість та любов.

Разом із хором ветеранів співав увесь військовий шпиталь

Юрій Вялов, диригент народного аматорського хору ветеранів: «Своїм виступом ми вітаємо ветеранів зі святом, вкотре відзначаємо їхню честь і гідність у суспільстві. Люди похилого віку — то є мудрі, добрі люди, а нашій молоді потрібно багато чому у них повчитися.»

Вік ветеранів та вік деяких учасників хору майже однаковий, тож і смаки та уподобання у них схожі. І не дивно, що під час концерту глядачі із задоволенням підспівували хору, що для них було найвищою оцінкою.

Юрій Вялов, диригент народного аматорського хору ветеранів: «Для подібних концертів ми підбираємо тематичний матеріал, тобто пісня, що ветерани співали у роки їхньої юності. Хотілось би, щоб глядачі підспівували нам, адже давно доведено: коли людина співає, то вона не старіє.»

Ольга Протасевич, ведуча народного аматорського хору ветеранів: «Після концерту ветерани виходять задоволені, вони нам аплодують. мені здається, що подібними заходами ми приносимо їм здоров’я, радість, натхнення для життя.»

Найщирішими побажаннями ветеранам здоров’я, щастя і усього найкращого супроводжували концертні номери хористи. Своїми піснями вони нагадували ветеранам про їхні молоді літа, запалювали вогник життя у їхніх очах та прославляли рідну землю.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0