Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Питання продовження маршруту “Залізничний вокзал-Гришківці” знову відкрите

Time Додано: середа, 21 лист. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

Питання продовження маршруту “Залізничний вокзал-Гришківці” вивчала розширена обласна комісія у складі працівників обласної автоінспекції і служби автомобільних доріг України.

Питання продовження маршруту “Залізничний вокзал-Гришківці” знову відкрите

На перевірці наполягло Бердичівське відділення міжнародної організації з прав людини. Зі слів голови, до відділення надійшло понад три сотні підписів мешканців селища. Тому, говорить Галина Гриценко, організація і стала займатися питанням здоров'я і життя людей, які, з її слів наражаються на небезпеку, коли маршрутка чи автобус розвертається на трасі. З 2005 року представники товариства вимагають встановити біля нинішньої зупинки знак заборони розвороту. Керівником було написано відповідну заяву до обласної ДАІ і прокуратури.

Галина Гриценко, голова правління Бердичівського відділення МТПЛ: “Отримали відповідь. Вони говорять про те, що ми не самі придумали цю проблему. ДАІ говорить, що на даний час розворот транспортних засобів проводиться з порушенням, що є небезпечне місце для розвороту. Тут є порушення правил дорожнього руху. Також вони дають відповідь про те, що вони не заперечують про продовження маршруту і про встановлення там знаку”.

Обласна прокуратура відповіла на звернення двома листами: до прокуратори міста Бердичева та району з вимогою організувати перевірку. Звідти надійшла відповідь, що встановлення знаків і нанесення розмітки відноситься до компетенції ДАІ за поданням замовника перевезень. В даному випадку - це Бердичівський виконавчий комітет.

Думки членів комісії з приводу продовження маршруту розділилися. А представники районної прокуратури, яким доручили здійснити перевірку, у Гришківці не з'явилися взагалі. Щоб розібратися, комісія виїхала до кладовища — там мешканці селища хочуть бачити зупинку. Обласне ДАІ не проти. А місцеве говорить, що ділянка дороги біля нинішньої зупинки — не є місцем концентрації ДТП.

Михайло Яковишин, інженер з організації дорожнього руху: “Остання ДТП там скоєна 12 листопада 2005 року за участю автобуса, що розвертався і не надав переваги у русі автомобілю, який рухався у попутному напрямку Житомира”.

Питання продовження маршруту у Гришковецькій сільській раді вивчали, говорить її голова Зоя Стаднік. До депутатів надходили звернення мешканців і працівників школи-інтернату. Але на те, щоб облаштувати зупинку, як того вимагає обласне ДАІ — із спеціальним майданчиком, освітленням і перехідно-швидкісними смугами, з її слів, немає коштів. У сільській раді побоюються, аби маршрут взагалі не скоротили до площі Будівельників. Тоді мешканцям доведеться користуватися приміським транспортом.

Зоя Стаднік, голова Гришковецької сільської ради: “У нас в селі 53 вулиці і провулки. Ті люди, які живуть на інших вулицях хотіли, щоб і їм було краще добиратися до кінцевої зупинки. Я нічого не маю проти, якби це було в моїх можливостях. Але щоб сюди продовжити маршрут, дуже багато потрібно задіяти коштів і організацій. Всі дали пояснення, що не можна його продовжити. Навіть не у зв'язку із коштами, а з тим, що буде порушено той маршрут, який напрацьовувався багатьма роками. Та зупинка побудована в 63 році”.

Чи продовжувати маршрут, вирішити може виконавчий комітет Бердичівської міської ради. Але туди необхідно представити ряд документів.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “В першу чергу має бути згода районної державної адміністрації і ради, так як село на їхній території. Щоб місто продовжило сюди маршрут, аналогічно має бути згода обласної державної адміністрації. Тільки тоді ми матимемо законодавче право продовжити його”.

Остаточно питання зупинки комісія так і не вирішила. Відділення міжнародного товариства з прав людини планує і далі писати звернення до владних органів.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0