Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу

Time Додано: п'ятниця, 31 бер. 2017, 10:42 ( близько 1 року назад )

Бердичів вже вдруге бере участь у Всеукраїнському фестивалі писанок (це традиційне свято для гостей та жителів столиці проводиться всьоме). Торік це була мозаїчна «Сонячна імпресія» Валерія Кані, цьогоріч – «Писанка Миру» викладача Бердичівської художньої школи Ірини Ніколайчук. Її авторська писанка – то відгук на побачене і підхоплена естафета творчого колеги.

Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу

Ірина виношувала свій задум, викладаючи спочатку на папері, а далі й на мегаписанці, схожій на земну кулю. Один за одним почали з’являтись вікна-країни та міста, у кожне із яких їй особисто так хотілось благословити посланця – голуба миру. І свою місію у цьому Ірина Ніколайчук бачила так.

Вражає писанка яскравістю барв і кольорів, розмаїттям квіткових символів України. Вона така сонячна і світла, а райдуга, що піднялась над усією планетою несе такий позитив і віру у краще завтра на нашій землі.

Про Ірину Броніславівну, як справжнього майстра, гарну людину і колегу відгукується директор художньої школи, її старший наставник і друг Микола Яцюк. Йому хочеться, щоб її авторська мегаписанка відкрила людям очі на світ без війни.

Підтримали Ірину Броніславівну у її творчому задумі рідні й близькі люди, колеги і, звісно ж, учні. Їх думка викладачу надто цінна.

Мріяла взяти цьогоріч участь у Всеукраїнському фестивалі писанок і юна бердичівлянка Люба Бигич, проте завадила дівчині отримати свою заготовку мегаписанки прикра поштова помилка. Та Люба не розчарована – наступного разу вона обов’язково подасть заявку на участь.

Насьогодні «Писанка Миру» Ірини Ніколайчук вже поїхала до Києва. Незабаром вона, з-поміж 585-ти мегаписанок, стане справжньою прикрасою Софійської площі із 8-го по 24-е квітня. Саме тут розташується і головна всеукраїнська колекція традиційних писанок. Окрім цього, для гостей обіцяють зону майстер-класів. Подивитись, сфотографуватись біля бердичівської, а також проголосувати за Іринину писанку, як за кращу, зможе кожен бажаючий. А далі її доля, сподіваємося, визначиться сама собою, так як і, зрештою, доля «Сонячної імпресії» Валерія Кані.

Звісно, як і кожен автор, десь глибоко в душі Ірина очікує на перемогу, хоч каже, це для неї – не головне!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 2

Chatbox аноним

Очень классный репортаж :good: :champion:

Time п'ятниця, 31 бер. 2017, 21:21 (близько 1 року назад)

Chatbox 1

Дуже гарна писанка! Чудовий задум. Бажаю перемоги!

Time п'ятниця, 31 бер. 2017, 23:06 (близько 1 року назад)