Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу

Time Додано: п'ятниця, 31 бер. 2017, 10:42 ( 10 міс. назад )

Бердичів вже вдруге бере участь у Всеукраїнському фестивалі писанок (це традиційне свято для гостей та жителів столиці проводиться всьоме). Торік це була мозаїчна «Сонячна імпресія» Валерія Кані, цьогоріч – «Писанка Миру» викладача Бердичівської художньої школи Ірини Ніколайчук. Її авторська писанка – то відгук на побачене і підхоплена естафета творчого колеги.

Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу Писанка Миру Ірини Ніколайчук прикрашатиме Софійську площу

Ірина виношувала свій задум, викладаючи спочатку на папері, а далі й на мегаписанці, схожій на земну кулю. Один за одним почали з’являтись вікна-країни та міста, у кожне із яких їй особисто так хотілось благословити посланця – голуба миру. І свою місію у цьому Ірина Ніколайчук бачила так.

Вражає писанка яскравістю барв і кольорів, розмаїттям квіткових символів України. Вона така сонячна і світла, а райдуга, що піднялась над усією планетою несе такий позитив і віру у краще завтра на нашій землі.

Про Ірину Броніславівну, як справжнього майстра, гарну людину і колегу відгукується директор художньої школи, її старший наставник і друг Микола Яцюк. Йому хочеться, щоб її авторська мегаписанка відкрила людям очі на світ без війни.

Підтримали Ірину Броніславівну у її творчому задумі рідні й близькі люди, колеги і, звісно ж, учні. Їх думка викладачу надто цінна.

Мріяла взяти цьогоріч участь у Всеукраїнському фестивалі писанок і юна бердичівлянка Люба Бигич, проте завадила дівчині отримати свою заготовку мегаписанки прикра поштова помилка. Та Люба не розчарована – наступного разу вона обов’язково подасть заявку на участь.

Насьогодні «Писанка Миру» Ірини Ніколайчук вже поїхала до Києва. Незабаром вона, з-поміж 585-ти мегаписанок, стане справжньою прикрасою Софійської площі із 8-го по 24-е квітня. Саме тут розташується і головна всеукраїнська колекція традиційних писанок. Окрім цього, для гостей обіцяють зону майстер-класів. Подивитись, сфотографуватись біля бердичівської, а також проголосувати за Іринину писанку, як за кращу, зможе кожен бажаючий. А далі її доля, сподіваємося, визначиться сама собою, так як і, зрештою, доля «Сонячної імпресії» Валерія Кані.

Звісно, як і кожен автор, десь глибоко в душі Ірина очікує на перемогу, хоч каже, це для неї – не головне!

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 2

Chatbox аноним

Очень классный репортаж :good: :champion:

Time п'ятниця, 31 бер. 2017, 21:21 (10 міс. назад)

Chatbox 1

Дуже гарна писанка! Чудовий задум. Бажаю перемоги!

Time п'ятниця, 31 бер. 2017, 23:06 (10 міс. назад)