Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Три дні у Центрі громадського здоров’я тривав тренінг для практичних психологів шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів. Вони вчилися використовувати інтерактивні методи: кейс-стаді та казкотерапію - під час запровадження програм із формування здорового способу життя у підлітків та молоді. Ігровий навчальний матеріал бердичівським тренерам надав Всеукраїнський центр «Волонтер».

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Людмила Горобчук, консультант Центру громадського здоров’я : «Протягом семінару наші учасники грали у настільні ігри. Це «Крок за кроком», «Володар кілець», «Пригоди у країні Здоровляндії» та «Фото-фішка». Вони всі спрямовані на профілактику ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки молоді».

Учасники семінару аналізували особливості проведення з молоддю соціально-просвітницьких тренінгів та розглядали різноманітні інтерактивні методи. Отриману інформацію опрацьовували у групах.

Оксана Повійчук, практичний психолог СЗОШ № 8: «Дана гра застосовується не лише для того, щоб інформувати підлітків щодо негативних соціальних явищ та формування здорового способу життя. Це дасть можливість змінити ставлення до цих проблем самих підлітків. Дасть їм можливість виробити своє ставлення і бачення. Допоможе змінити поведінку щодо формування здорового способу життя».

Щоб розвивати у своїх вихованців навички спілкування в процесі різних ігор, психологи самі спочатку вчилися моделювати настільні ігри для різних вікових категорій дітей. Кажуть: ті знання, на які очікували від тренінгу, отримали.

Світлана Голубко, практичний психолог

ЕЗОШ № 10: «Попрацювавши на семінарі, я побачила, що мої очікування виправдалися. Дійсно, ми отримали великий обсяг знань теоретичного плану. Отримали і практичні навички. Особливо була цікавою гра «Острів». У ній брали участь усі учасники. Нас навіть похвалили, що досить гарно справилися із завданням. Ми отримали позитивний настрій та позитивний досвід використання гри у нашій роботі».

Після ознайомлення із настільними, інтерактивними іграми та айсбрейкерами, тобто рухливими, групи учасників семінару розробили власні ігри. Потім захищали свої маленькі проекти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0