Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Три дні у Центрі громадського здоров’я тривав тренінг для практичних психологів шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів. Вони вчилися використовувати інтерактивні методи: кейс-стаді та казкотерапію - під час запровадження програм із формування здорового способу життя у підлітків та молоді. Ігровий навчальний матеріал бердичівським тренерам надав Всеукраїнський центр «Волонтер».

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Людмила Горобчук, консультант Центру громадського здоров’я : «Протягом семінару наші учасники грали у настільні ігри. Це «Крок за кроком», «Володар кілець», «Пригоди у країні Здоровляндії» та «Фото-фішка». Вони всі спрямовані на профілактику ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки молоді».

Учасники семінару аналізували особливості проведення з молоддю соціально-просвітницьких тренінгів та розглядали різноманітні інтерактивні методи. Отриману інформацію опрацьовували у групах.

Оксана Повійчук, практичний психолог СЗОШ № 8: «Дана гра застосовується не лише для того, щоб інформувати підлітків щодо негативних соціальних явищ та формування здорового способу життя. Це дасть можливість змінити ставлення до цих проблем самих підлітків. Дасть їм можливість виробити своє ставлення і бачення. Допоможе змінити поведінку щодо формування здорового способу життя».

Щоб розвивати у своїх вихованців навички спілкування в процесі різних ігор, психологи самі спочатку вчилися моделювати настільні ігри для різних вікових категорій дітей. Кажуть: ті знання, на які очікували від тренінгу, отримали.

Світлана Голубко, практичний психолог

ЕЗОШ № 10: «Попрацювавши на семінарі, я побачила, що мої очікування виправдалися. Дійсно, ми отримали великий обсяг знань теоретичного плану. Отримали і практичні навички. Особливо була цікавою гра «Острів». У ній брали участь усі учасники. Нас навіть похвалили, що досить гарно справилися із завданням. Ми отримали позитивний настрій та позитивний досвід використання гри у нашій роботі».

Після ознайомлення із настільними, інтерактивними іграми та айсбрейкерами, тобто рухливими, групи учасників семінару розробили власні ігри. Потім захищали свої маленькі проекти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0