Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

Три дні у Центрі громадського здоров’я тривав тренінг для практичних психологів шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів. Вони вчилися використовувати інтерактивні методи: кейс-стаді та казкотерапію - під час запровадження програм із формування здорового способу життя у підлітків та молоді. Ігровий навчальний матеріал бердичівським тренерам надав Всеукраїнський центр «Волонтер».

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Людмила Горобчук, консультант Центру громадського здоров’я : «Протягом семінару наші учасники грали у настільні ігри. Це «Крок за кроком», «Володар кілець», «Пригоди у країні Здоровляндії» та «Фото-фішка». Вони всі спрямовані на профілактику ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки молоді».

Учасники семінару аналізували особливості проведення з молоддю соціально-просвітницьких тренінгів та розглядали різноманітні інтерактивні методи. Отриману інформацію опрацьовували у групах.

Оксана Повійчук, практичний психолог СЗОШ № 8: «Дана гра застосовується не лише для того, щоб інформувати підлітків щодо негативних соціальних явищ та формування здорового способу життя. Це дасть можливість змінити ставлення до цих проблем самих підлітків. Дасть їм можливість виробити своє ставлення і бачення. Допоможе змінити поведінку щодо формування здорового способу життя».

Щоб розвивати у своїх вихованців навички спілкування в процесі різних ігор, психологи самі спочатку вчилися моделювати настільні ігри для різних вікових категорій дітей. Кажуть: ті знання, на які очікували від тренінгу, отримали.

Світлана Голубко, практичний психолог

ЕЗОШ № 10: «Попрацювавши на семінарі, я побачила, що мої очікування виправдалися. Дійсно, ми отримали великий обсяг знань теоретичного плану. Отримали і практичні навички. Особливо була цікавою гра «Острів». У ній брали участь усі учасники. Нас навіть похвалили, що досить гарно справилися із завданням. Ми отримали позитивний настрій та позитивний досвід використання гри у нашій роботі».

Після ознайомлення із настільними, інтерактивними іграми та айсбрейкерами, тобто рухливими, групи учасників семінару розробили власні ігри. Потім захищали свої маленькі проекти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0