Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox бердичівлянин
А ЯК ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ВУЛ. К ...
Time 22:38 - 24-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Time Додано: субота, 08 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Три дні у Центрі громадського здоров’я тривав тренінг для практичних психологів шкіл, дитячих садочків та позашкільних закладів. Вони вчилися використовувати інтерактивні методи: кейс-стаді та казкотерапію - під час запровадження програм із формування здорового способу життя у підлітків та молоді. Ігровий навчальний матеріал бердичівським тренерам надав Всеукраїнський центр «Волонтер».

Психологи вивчають інтерактивні методики, щоб формувати у молоді мотивацію до здорового способу життя

Людмила Горобчук, консультант Центру громадського здоров’я : «Протягом семінару наші учасники грали у настільні ігри. Це «Крок за кроком», «Володар кілець», «Пригоди у країні Здоровляндії» та «Фото-фішка». Вони всі спрямовані на профілактику ВІЛ/СНІДу та ризикованої поведінки молоді».

Учасники семінару аналізували особливості проведення з молоддю соціально-просвітницьких тренінгів та розглядали різноманітні інтерактивні методи. Отриману інформацію опрацьовували у групах.

Оксана Повійчук, практичний психолог СЗОШ № 8: «Дана гра застосовується не лише для того, щоб інформувати підлітків щодо негативних соціальних явищ та формування здорового способу життя. Це дасть можливість змінити ставлення до цих проблем самих підлітків. Дасть їм можливість виробити своє ставлення і бачення. Допоможе змінити поведінку щодо формування здорового способу життя».

Щоб розвивати у своїх вихованців навички спілкування в процесі різних ігор, психологи самі спочатку вчилися моделювати настільні ігри для різних вікових категорій дітей. Кажуть: ті знання, на які очікували від тренінгу, отримали.

Світлана Голубко, практичний психолог

ЕЗОШ № 10: «Попрацювавши на семінарі, я побачила, що мої очікування виправдалися. Дійсно, ми отримали великий обсяг знань теоретичного плану. Отримали і практичні навички. Особливо була цікавою гра «Острів». У ній брали участь усі учасники. Нас навіть похвалили, що досить гарно справилися із завданням. Ми отримали позитивний настрій та позитивний досвід використання гри у нашій роботі».

Після ознайомлення із настільними, інтерактивними іграми та айсбрейкерами, тобто рухливими, групи учасників семінару розробили власні ігри. Потім захищали свої маленькі проекти.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: