Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призовники йдуть служити до армії, військовозобов’язані запасу — на перевірочні збори

Time Додано: середа, 16 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Першу групу призовників Бердичівщини відправляють до збірного пункту у Житомирі. Із 0 годин 15 квітня, для них почалася служба в Українській армії. Сумлінно виконувати покладені завдання, закликав юнаків комісар Бердичівського військкомату Олег Коріненко. Наші земляки ніколи не заплямовували честь військового мундиру, отож і нинішні призовники мають служити гідно, підтримуючи у лавах Збройних сил України дух колективізму та чоловічого товариства. Традиційним у напутніх словах комісара є прохання не забувати про батьків: лише кілька слів у листі, що живий-здоровий, і чекати на повернення хлопців зі строкової служби близьким буде значно легше. Зі слів самих призовників, сьогодні більшість із них переживає змішані почуття.

Призовники йдуть служити до армії, військовозобов’язані запасу — на перевірочні збори

Дмитро Бондарь, призовник: "Служба в армії, я вважаю, є почесним обов’язком кожного чоловіка. Сьогодні я відчуваю трохи печалі, трохи радості - все разом... Але думаю, що прийду зміцнівший духом та тілом. Все буде добре."

Ірина Денисюк, дівчина призовника: "Я бажаю Дмитру скорішого повернення. Повернення справжнім чоловіком. Звісно, буду чекати... Нехай служить."

Хлопці йдуть до армії фізично і морально загартованими, впевнений військовий комісар, рік служби не пройде для них даремно.

Олег Коріненко, комісар Бердичівського військкомату: "Сьогодні ЗСУ повністю переведені на професійну основу... Зокрема, наша 26 артбригада до кінця року має перейти на неї... Хлопців, звісно, чекають фізичні навантаження, але, разом із цим, цікава чоловіча робота, навчання, опановування спеціальностей."

Більш райдужний настрій панував серед військовозобов’язаних, звільнених у запас. Із рідними домівками чоловіки не розлучаються, на них чекають перевірочні збори, що відбудуться у 26-й артилерійській бригаді. Ті, хто у свій час вже відслужив, знову одягнуть військову форму і на один день стануть до строю своїх підрозділів. Військовозобов’язані запасу прослухають курс лекцій, ознайомляться із технічним парком бригади та життям нинішніх солдатів.

Олег Коріненко, комісар Бердичівського військкомату: "Організовувати тримісячні збори ЗСУ не мають можливості, але можуть залучити військовозобов’язаних до одноденних зборів. Я вважаю, що це дуже цікавий захід, що потрібний нашим чоловікам."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0