Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призовники йдуть служити до армії, військовозобов’язані запасу — на перевірочні збори

Time Додано: середа, 16 квіт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Першу групу призовників Бердичівщини відправляють до збірного пункту у Житомирі. Із 0 годин 15 квітня, для них почалася служба в Українській армії. Сумлінно виконувати покладені завдання, закликав юнаків комісар Бердичівського військкомату Олег Коріненко. Наші земляки ніколи не заплямовували честь військового мундиру, отож і нинішні призовники мають служити гідно, підтримуючи у лавах Збройних сил України дух колективізму та чоловічого товариства. Традиційним у напутніх словах комісара є прохання не забувати про батьків: лише кілька слів у листі, що живий-здоровий, і чекати на повернення хлопців зі строкової служби близьким буде значно легше. Зі слів самих призовників, сьогодні більшість із них переживає змішані почуття.

Призовники йдуть служити до армії, військовозобов’язані запасу — на перевірочні збори

Дмитро Бондарь, призовник: "Служба в армії, я вважаю, є почесним обов’язком кожного чоловіка. Сьогодні я відчуваю трохи печалі, трохи радості - все разом... Але думаю, що прийду зміцнівший духом та тілом. Все буде добре."

Ірина Денисюк, дівчина призовника: "Я бажаю Дмитру скорішого повернення. Повернення справжнім чоловіком. Звісно, буду чекати... Нехай служить."

Хлопці йдуть до армії фізично і морально загартованими, впевнений військовий комісар, рік служби не пройде для них даремно.

Олег Коріненко, комісар Бердичівського військкомату: "Сьогодні ЗСУ повністю переведені на професійну основу... Зокрема, наша 26 артбригада до кінця року має перейти на неї... Хлопців, звісно, чекають фізичні навантаження, але, разом із цим, цікава чоловіча робота, навчання, опановування спеціальностей."

Більш райдужний настрій панував серед військовозобов’язаних, звільнених у запас. Із рідними домівками чоловіки не розлучаються, на них чекають перевірочні збори, що відбудуться у 26-й артилерійській бригаді. Ті, хто у свій час вже відслужив, знову одягнуть військову форму і на один день стануть до строю своїх підрозділів. Військовозобов’язані запасу прослухають курс лекцій, ознайомляться із технічним парком бригади та життям нинішніх солдатів.

Олег Коріненко, комісар Бердичівського військкомату: "Організовувати тримісячні збори ЗСУ не мають можливості, але можуть залучити військовозобов’язаних до одноденних зборів. Я вважаю, що це дуже цікавий захід, що потрібний нашим чоловікам."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0