Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призовники йдуть служити до армії, військовозобов’язані запасу — на перевірочні збори

Time Додано: середа, 16 квіт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Першу групу призовників Бердичівщини відправляють до збірного пункту у Житомирі. Із 0 годин 15 квітня, для них почалася служба в Українській армії. Сумлінно виконувати покладені завдання, закликав юнаків комісар Бердичівського військкомату Олег Коріненко. Наші земляки ніколи не заплямовували честь військового мундиру, отож і нинішні призовники мають служити гідно, підтримуючи у лавах Збройних сил України дух колективізму та чоловічого товариства. Традиційним у напутніх словах комісара є прохання не забувати про батьків: лише кілька слів у листі, що живий-здоровий, і чекати на повернення хлопців зі строкової служби близьким буде значно легше. Зі слів самих призовників, сьогодні більшість із них переживає змішані почуття.

Призовники йдуть служити до армії, військовозобов’язані запасу — на перевірочні збори

Дмитро Бондарь, призовник: "Служба в армії, я вважаю, є почесним обов’язком кожного чоловіка. Сьогодні я відчуваю трохи печалі, трохи радості - все разом... Але думаю, що прийду зміцнівший духом та тілом. Все буде добре."

Ірина Денисюк, дівчина призовника: "Я бажаю Дмитру скорішого повернення. Повернення справжнім чоловіком. Звісно, буду чекати... Нехай служить."

Хлопці йдуть до армії фізично і морально загартованими, впевнений військовий комісар, рік служби не пройде для них даремно.

Олег Коріненко, комісар Бердичівського військкомату: "Сьогодні ЗСУ повністю переведені на професійну основу... Зокрема, наша 26 артбригада до кінця року має перейти на неї... Хлопців, звісно, чекають фізичні навантаження, але, разом із цим, цікава чоловіча робота, навчання, опановування спеціальностей."

Більш райдужний настрій панував серед військовозобов’язаних, звільнених у запас. Із рідними домівками чоловіки не розлучаються, на них чекають перевірочні збори, що відбудуться у 26-й артилерійській бригаді. Ті, хто у свій час вже відслужив, знову одягнуть військову форму і на один день стануть до строю своїх підрозділів. Військовозобов’язані запасу прослухають курс лекцій, ознайомляться із технічним парком бригади та життям нинішніх солдатів.

Олег Коріненко, комісар Бердичівського військкомату: "Організовувати тримісячні збори ЗСУ не мають можливості, але можуть залучити військовозобов’язаних до одноденних зборів. Я вважаю, що це дуже цікавий захід, що потрібний нашим чоловікам."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0