Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Time Додано: четвер, 16 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Міністерством охорони здоров’я України призначено нового головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби. Посаду посів заслужений лікар України, кандидат медичних наук, кавалер ордену "За заслуги" ІІ і ІІІ ступенів, депутат Житомирської обласної ради Зіновій Парамонов. Новопризначений керівник працював хірургом, а потім - заввідділенням в обласному онкологічному диспансері, був головним хірургом Житомирської області. За своє життя Зіновій Михайлович прооперував понад десять тисяч хворих. Має досвід і в сфері охороні здоров’я. З 91 го року він займає посаду начальника Житомирського обласного управління охорони здоров’я, а з 2006 був головним державним санітарним лікарем залізничного транспорту України.

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Зіновій Парамонов, головний лікар Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Я на сьогоднішній день вивчаю ті проблеми, які є на території міста і району. Функціональні обов’язки, які стоять перед нами згідно законодавства України ми будемо виконувати. Обіцяю жителям, що зі сторони санітарної станції будуть прийматися всі міри по забезпеченню їх санепідрежиму та належного санітарного стану”.

Колишній головний лікар районної санепідемслужби Володимир Янішевський пішов з посади за власним бажанням, пропрацювавши на ній 37 років.

Володимир Янішевський, заступник головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Зараз я працюю заступником головного лікаря. Я виношу велику вдячність міському голові та районній держадміністрації, за те що вони сприяли нашій роботі. Нашими спільними зусиллями ми привели як місто, так і район в належний санітарно-гігієнічний стан”.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0