Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Time Додано: четвер, 16 жовт. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Міністерством охорони здоров’я України призначено нового головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби. Посаду посів заслужений лікар України, кандидат медичних наук, кавалер ордену "За заслуги" ІІ і ІІІ ступенів, депутат Житомирської обласної ради Зіновій Парамонов. Новопризначений керівник працював хірургом, а потім - заввідділенням в обласному онкологічному диспансері, був головним хірургом Житомирської області. За своє життя Зіновій Михайлович прооперував понад десять тисяч хворих. Має досвід і в сфері охороні здоров’я. З 91 го року він займає посаду начальника Житомирського обласного управління охорони здоров’я, а з 2006 був головним державним санітарним лікарем залізничного транспорту України.

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Зіновій Парамонов, головний лікар Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Я на сьогоднішній день вивчаю ті проблеми, які є на території міста і району. Функціональні обов’язки, які стоять перед нами згідно законодавства України ми будемо виконувати. Обіцяю жителям, що зі сторони санітарної станції будуть прийматися всі міри по забезпеченню їх санепідрежиму та належного санітарного стану”.

Колишній головний лікар районної санепідемслужби Володимир Янішевський пішов з посади за власним бажанням, пропрацювавши на ній 37 років.

Володимир Янішевський, заступник головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Зараз я працюю заступником головного лікаря. Я виношу велику вдячність міському голові та районній держадміністрації, за те що вони сприяли нашій роботі. Нашими спільними зусиллями ми привели як місто, так і район в належний санітарно-гігієнічний стан”.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0