Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Time Додано: четвер, 16 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Міністерством охорони здоров’я України призначено нового головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби. Посаду посів заслужений лікар України, кандидат медичних наук, кавалер ордену "За заслуги" ІІ і ІІІ ступенів, депутат Житомирської обласної ради Зіновій Парамонов. Новопризначений керівник працював хірургом, а потім - заввідділенням в обласному онкологічному диспансері, був головним хірургом Житомирської області. За своє життя Зіновій Михайлович прооперував понад десять тисяч хворих. Має досвід і в сфері охороні здоров’я. З 91 го року він займає посаду начальника Житомирського обласного управління охорони здоров’я, а з 2006 був головним державним санітарним лікарем залізничного транспорту України.

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Зіновій Парамонов, головний лікар Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Я на сьогоднішній день вивчаю ті проблеми, які є на території міста і району. Функціональні обов’язки, які стоять перед нами згідно законодавства України ми будемо виконувати. Обіцяю жителям, що зі сторони санітарної станції будуть прийматися всі міри по забезпеченню їх санепідрежиму та належного санітарного стану”.

Колишній головний лікар районної санепідемслужби Володимир Янішевський пішов з посади за власним бажанням, пропрацювавши на ній 37 років.

Володимир Янішевський, заступник головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Зараз я працюю заступником головного лікаря. Я виношу велику вдячність міському голові та районній держадміністрації, за те що вони сприяли нашій роботі. Нашими спільними зусиллями ми привели як місто, так і район в належний санітарно-гігієнічний стан”.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0