Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Time Додано: четвер, 16 жовт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Міністерством охорони здоров’я України призначено нового головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби. Посаду посів заслужений лікар України, кандидат медичних наук, кавалер ордену "За заслуги" ІІ і ІІІ ступенів, депутат Житомирської обласної ради Зіновій Парамонов. Новопризначений керівник працював хірургом, а потім - заввідділенням в обласному онкологічному диспансері, був головним хірургом Житомирської області. За своє життя Зіновій Михайлович прооперував понад десять тисяч хворих. Має досвід і в сфері охороні здоров’я. З 91 го року він займає посаду начальника Житомирського обласного управління охорони здоров’я, а з 2006 був головним державним санітарним лікарем залізничного транспорту України.

Призначено нового головного лікаря Бердичівської СЕС

Зіновій Парамонов, головний лікар Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Я на сьогоднішній день вивчаю ті проблеми, які є на території міста і району. Функціональні обов’язки, які стоять перед нами згідно законодавства України ми будемо виконувати. Обіцяю жителям, що зі сторони санітарної станції будуть прийматися всі міри по забезпеченню їх санепідрежиму та належного санітарного стану”.

Колишній головний лікар районної санепідемслужби Володимир Янішевський пішов з посади за власним бажанням, пропрацювавши на ній 37 років.

Володимир Янішевський, заступник головного лікаря Бердичівської районної державної санітарно-епідеміологічної служби: “Зараз я працюю заступником головного лікаря. Я виношу велику вдячність міському голові та районній держадміністрації, за те що вони сприяли нашій роботі. Нашими спільними зусиллями ми привели як місто, так і район в належний санітарно-гігієнічний стан”.

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0