Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Приватний сектор Бердичева заполонили стихійні смітники

Time Додано: п'ятниця, 27 бер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Приватний сектор Бердичева заполонили стихійні смітники

Приватний сектор Бердичева заполонили стихійні смітники

У кожному районі міста по кілька таких звалищ. Мешканці викидають сміття обабіч вулиць, а здавати гроші на вивезення відходів відмовляються. Хоча саме люди і потерпають від смітників найбільше – звалища не лише забруднюють ґрунт і воду, а й горять.

Біля будинку Валентини Михайлівни у районі цукрорафінадного заводу величезні купи сміття лежать роками. Непотріб тхне, аж дух перехоплює.

Валентина Щерба, бердичівлянка: “Вивозять сюди легковими машинами із усього міста”.

Лише кілька сусідів пенсіонерки уклали із комунальниками угоди на вивіз сміття. На цілу вулицю тут лише один контейнер. Василю Верещинському до нього далекувато. Тож чоловік сміття спалює, а тверді побутові відходи мусить на власному автомобілі возити на міське звалище на Чуднівській.

Василь Верещинський, бердичівлянин: “Колись у нас їздили машини і ми платили їм по 1-1,5 грн і вони вивозили. Зараз ніхто не пропонує ні контейнерів, нічого. Я б з великим бажанням платив би по 5-10 грн, знав би, що є контейнер. Виніс і був би порядок”.

На деяких вулицях поставити контейнер для сміття — ціла проблема, говорить головний комунальник міста Володимир Пономарчук. Люди не хочуть ставити баки біля своїх будинків, бо їм погано пахне, але звалища поруч не заважають.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Дуже туго йде питання заключення договорів. Але ми просимо бердичівлян, хай звертаються. Ми будемо роздавати пам'ятки За 5-9 грн, залежно від обсягу сміття, пропонуватимемо його вивозити”.

Сергій Бабій, начальник інспекції з благоустрою: “Слід звертатися за телефонами: 4-28-69 чи 4-32-62”.

В першу чергу комунальники збираються навести порядок біля багатоповерхівок, у контейнери яких зносять сміття хитрі мешканці приватних будинків. А вмовляти бердичівлян укладати угоди на вивіз сміття будуть працівники виконкому під час двомісячника благоустрою та санітарії.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Дуже багато громадян і ми також висловлюємо думку, що необхідно вводити податок на сміття. Норми утворення сміття визначені. За рахунок цього податку можна було б платити людям зарплату і утримувати техніку”.

Міська рада не має повноважень вводити додаткові податки і збори, каже Володимир Пономарчук. Тому сміття залишається на совісті бердичівлян. Саме воно з вулиць не зникне. Дорослі викидають, а прибирати доведеться їхнім дітям.

Автор: Юлія Крук

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0