Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Приватний сектор Бердичева заполонили стихійні смітники

Time Додано: п'ятниця, 27 бер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Приватний сектор Бердичева заполонили стихійні смітники

Приватний сектор Бердичева заполонили стихійні смітники

У кожному районі міста по кілька таких звалищ. Мешканці викидають сміття обабіч вулиць, а здавати гроші на вивезення відходів відмовляються. Хоча саме люди і потерпають від смітників найбільше – звалища не лише забруднюють ґрунт і воду, а й горять.

Біля будинку Валентини Михайлівни у районі цукрорафінадного заводу величезні купи сміття лежать роками. Непотріб тхне, аж дух перехоплює.

Валентина Щерба, бердичівлянка: “Вивозять сюди легковими машинами із усього міста”.

Лише кілька сусідів пенсіонерки уклали із комунальниками угоди на вивіз сміття. На цілу вулицю тут лише один контейнер. Василю Верещинському до нього далекувато. Тож чоловік сміття спалює, а тверді побутові відходи мусить на власному автомобілі возити на міське звалище на Чуднівській.

Василь Верещинський, бердичівлянин: “Колись у нас їздили машини і ми платили їм по 1-1,5 грн і вони вивозили. Зараз ніхто не пропонує ні контейнерів, нічого. Я б з великим бажанням платив би по 5-10 грн, знав би, що є контейнер. Виніс і був би порядок”.

На деяких вулицях поставити контейнер для сміття — ціла проблема, говорить головний комунальник міста Володимир Пономарчук. Люди не хочуть ставити баки біля своїх будинків, бо їм погано пахне, але звалища поруч не заважають.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Дуже туго йде питання заключення договорів. Але ми просимо бердичівлян, хай звертаються. Ми будемо роздавати пам'ятки За 5-9 грн, залежно від обсягу сміття, пропонуватимемо його вивозити”.

Сергій Бабій, начальник інспекції з благоустрою: “Слід звертатися за телефонами: 4-28-69 чи 4-32-62”.

В першу чергу комунальники збираються навести порядок біля багатоповерхівок, у контейнери яких зносять сміття хитрі мешканці приватних будинків. А вмовляти бердичівлян укладати угоди на вивіз сміття будуть працівники виконкому під час двомісячника благоустрою та санітарії.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Дуже багато громадян і ми також висловлюємо думку, що необхідно вводити податок на сміття. Норми утворення сміття визначені. За рахунок цього податку можна було б платити людям зарплату і утримувати техніку”.

Міська рада не має повноважень вводити додаткові податки і збори, каже Володимир Пономарчук. Тому сміття залишається на совісті бердичівлян. Саме воно з вулиць не зникне. Дорослі викидають, а прибирати доведеться їхнім дітям.

Автор: Юлія Крук

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0