Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Приватні підприємці Центрального ринку вимушені паркувати свої транспортні засоби на проїзній частині

Time Додано: четвер, 19 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Із початком літнього сезону і без того інтенсивний рух вулицею Толстого, біля Центрального ринку, стає зовсім безладним. У чималій мірі цьому сприяє засилля автомобілів приватних підприємців, які паркують свої транспортні засоби на проїзній частині, прямісінько біля прилавків. Паркують, нехтуючи попереджувальними дорожніми знаками. Деякі торгують картоплею, цукром, капустою та огірками мало не на дорозі.

Приватні підприємці Центрального ринку вимушені паркувати свої транспортні засоби на проїзній частині

Сергій Венгрінович голова ГПО «Добробут та захист спільними зусиллями»: «Проблема у тому, що людям, які працюють «з машин», немає, власне, де працювати. Вони сплачують податки, а місця для торгівлі їм не виділяють. Кілька років тому вони працювали на ринку, але їх звідти витіснили, і сьогодні вони вимушені торгувати на дорозі. Так, вони порушують правила дорожнього руху, але роблять це вимушено.»

Виконуючи відповідне рішення міськвиконкому, із цим явищем намагаються боротися співробітники ДАІ та міськвідділу внутрішніх справ. В результаті між ними та підприємцями виникають довготривалі диалоги. Правоохоронці вимагають пред’явити водійські посвідчення та звільнити проїзну частину від транспорту, підприємці відмовляються, мовляв, кожного разу курсувати із ящиками від машини до прилавка фізично важко й далеко.

Володимир приватний підприємець: «Нехай буде по-вашому: припустимо, ми дістали весь товар і забрали звідси автомобілі. Але тут одразу прийдуть представники податкової міліції і спитають: «Чого у вас товар під забором ?» І в результаті нам взагалі немає куди його дівати... Я запитую: куди мені діти товар ?! Машину я сховав десь поблизу, а товар хоч бери та викидуй.»

Ярослав Онищук в.о. начальника відділення ДАІ м. Бердичева та району: «Тут є дорожні знаки «Зупинку заборонено», автобуси із сіл сюди приїжджають. То давайте домовимося: згідно існуючого рішення, вам дозволено відвантажувати продукцію до 8-ї ранку. А зараз заберіть машини і не ігноруйте правила дорожнього руху. І коли інспектор підходить до вас, то ви зобов’язані пред’явити необхідні документи для перевірки.»

17 червня підприємці на чолі із Сергієм Венгріновичем збираються йти до міськвиконкому. Кажуть, іншого виходу немає.

За вимогою працівників ДАІ, автомобілі покидають місце вимушеної стоянки. Обидві сторони конфлікту визнають: подібні ситуації виникають тут постійно. Скоріш за все, кажуть вони, наступного дня повториться теж саме.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0