Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани Церкви “Різдва Христового” відзначили День Біблії

Time Додано: середа, 02 груд. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Прихожани Церкви “Різдва Христового” зібралися усі разом, аби відзначити щорічне свято — День Біблії. Книга Книг, Божа Книга, Вічна... Чимало назв має Біблія. На думку фахівців та представників церкви, найвизначнішою Книгою людства Біблію робить те, що саме у ній містяться Божі слова, які направлені до людей.

Прихожани Церкви “Різдва Христового” відзначили День Біблії

Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства: “Цінують її тому, що Книга писалася майже 1,5 тисяч років тому, мала близько 40 авторів, але має чітко виражену “червону лінію”, що показує на спасіння через Ісуса Христа. У 1-й Книзі буття закладено обіцянку людям, що до цього світу прийде Спаситель.”

Петро Стахов, пастор Церкви “Різдва Христового”: “Біблія розкриває стосунки Бога з людьми. Можливо, вона і не відповідає на всі питання — це не підручник з якогось предмету. Але вона відповідає на питання, як людині жити так, аби мати спілкування з Богом. Вона пояснює, хто такий Бог, хто така людина, розкриває сенс її життя.”

Біблію перекладено на сотні мов, нею користуються чи не в усіх церквах. Ця книга пережила тисячоліття, її сторінки гортали мільйони людей, Біблія заслужила повагу не лише серед вірян, але й атеїстів. Чому так вийшло, прихожанам розповідали на святі.

Петро Стахов, пастор Церкви “Різдва Христового”: “Біблія пройшла крізь століття через те, що за нею стоїть Бог. Незважаючи на бажання деяких людей зничтожити цю Книгу, Біблія вижила, і на сьогодні її читають мільйони людей.”

Цю Книгу обов’язково потрібно мати у себе вдома, переконані представники церкви. Її потрібно не лише тримати не полиці, але й читати. І не лише читати, а дослухатися до того, що там написано, намагаючись дотримуватися прописаного у реальному житті. Служителі Божі визнають: не дивлячись на те, що Книгу Книг визнавали непереможною лідери світового масштабу, в усі часи знаходилися ті, хто оголошував їй війну. Вони вимагали заборони Біблії та навіть подавали на неї до суду. Виступали проти неї усіма фронтами... і програвали.

Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства: “Був собі такий французький філософ — Вольтер... Він стверджував, що ще якихось 100 років — і Біблія зникне з полиць взагалі, нею перестануть користуватися. З того часу пройшло більше, ніж 100 років. Біблія стала ще більш популярною, а у будинку, де мешкав Вольтер, розташоване нині біблійне товариство.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0