Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани Церкви “Різдва Христового” відзначили День Біблії

Time Додано: середа, 02 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Прихожани Церкви “Різдва Христового” зібралися усі разом, аби відзначити щорічне свято — День Біблії. Книга Книг, Божа Книга, Вічна... Чимало назв має Біблія. На думку фахівців та представників церкви, найвизначнішою Книгою людства Біблію робить те, що саме у ній містяться Божі слова, які направлені до людей.

Прихожани Церкви “Різдва Христового” відзначили День Біблії

Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства: “Цінують її тому, що Книга писалася майже 1,5 тисяч років тому, мала близько 40 авторів, але має чітко виражену “червону лінію”, що показує на спасіння через Ісуса Христа. У 1-й Книзі буття закладено обіцянку людям, що до цього світу прийде Спаситель.”

Петро Стахов, пастор Церкви “Різдва Христового”: “Біблія розкриває стосунки Бога з людьми. Можливо, вона і не відповідає на всі питання — це не підручник з якогось предмету. Але вона відповідає на питання, як людині жити так, аби мати спілкування з Богом. Вона пояснює, хто такий Бог, хто така людина, розкриває сенс її життя.”

Біблію перекладено на сотні мов, нею користуються чи не в усіх церквах. Ця книга пережила тисячоліття, її сторінки гортали мільйони людей, Біблія заслужила повагу не лише серед вірян, але й атеїстів. Чому так вийшло, прихожанам розповідали на святі.

Петро Стахов, пастор Церкви “Різдва Христового”: “Біблія пройшла крізь століття через те, що за нею стоїть Бог. Незважаючи на бажання деяких людей зничтожити цю Книгу, Біблія вижила, і на сьогодні її читають мільйони людей.”

Цю Книгу обов’язково потрібно мати у себе вдома, переконані представники церкви. Її потрібно не лише тримати не полиці, але й читати. І не лише читати, а дослухатися до того, що там написано, намагаючись дотримуватися прописаного у реальному житті. Служителі Божі визнають: не дивлячись на те, що Книгу Книг визнавали непереможною лідери світового масштабу, в усі часи знаходилися ті, хто оголошував їй війну. Вони вимагали заборони Біблії та навіть подавали на неї до суду. Виступали проти неї усіма фронтами... і програвали.

Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства: “Був собі такий французький філософ — Вольтер... Він стверджував, що ще якихось 100 років — і Біблія зникне з полиць взагалі, нею перестануть користуватися. З того часу пройшло більше, ніж 100 років. Біблія стала ще більш популярною, а у будинку, де мешкав Вольтер, розташоване нині біблійне товариство.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0