Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани церкви «Новий час» охрестились у водах Гнилоп’яті

Time Додано: понеділок, 27 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Вони зібралися на березі Гнилоп’яті для того, щоб дати Богові вийти назовні та присвятити Йому себе. Особливим для прихожан церкви «Новий час» є день, коли відбувається акт так званого зовнішнього покаяння — день, коли вони приймають водне хрещення. Перед тим, як люди мали увійти у воду, до них звернувся пастор. Він нагадав: їх ніхто не примушує приймати хрещення, його таїнство кожен має пройти усвідомлено. Бути християнином нелегко, навчав пастор, це коли тебе не всі й не завжди розуміють, це коли йдучи, падаєш. Але бути християнином — це робити кроки у вічність з Богом та у Богові, а це значить, що після падіння ти встанеш і підеш.

Прихожани церкви «Новий час» охрестились у водах Гнилоп’яті

Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Конечно же, в воду можно войти сухим грешником, а выйти из неё мокрым грешником. Но это будет не по вере. По вере — это когда жизнь человека изменится. Цель церкви в нашем городе — преобразить Бердичев во славу Божью. Город нуждается в людях, которые будут на все 100% служить Господу.»

Приймаючи обряд хрещення, прихожани виглядали по-справжньому щасливими. Перед тим, як занурювати братів чи сестер у воду помічник пастора питав, чи вірують вони. Після отримання ствердної відповіді, наставав довгоочікуваний момент.

Ірина Лісовська, прихожанка церкви «Новий час»: «Я сегодня возвратилась для Господа и заключила с Ним Завет. Все мы здесь собрались во имя Иисуса. Я благодарю Его за этот чудесный и прекрасный день, который Он мне подарил по своей благодати, по своей милости.»

Ігор Кравчук, прихожанин церкви «Новий час»: «Мне хочется радоваться, жить полной жизнью. Я свободен и никакой зависимости! Бывают трудности в жизни, но я стараюсь их решать с Богом. Мы для него, как малые дети.»

Після акту зовнішнього покаяння — поздоровлення від пастора та братів і сестер. Леонід Жучков та прихожани «Нового часу» благословили похрещених із особливим у житті днем. Їхня церква стала ще більшою — це є радісною подією. І взагалі, говорить пастор, усі сльози за них пролив Ісус, люди мають радіти та бути щасливими. Нічого у світі не заважає їм славити Бога. А якщо не заважає, то чого б це не відзначити танцем?

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0