Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани церкви «Новий час» охрестились у водах Гнилоп’яті

Time Додано: понеділок, 27 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вони зібралися на березі Гнилоп’яті для того, щоб дати Богові вийти назовні та присвятити Йому себе. Особливим для прихожан церкви «Новий час» є день, коли відбувається акт так званого зовнішнього покаяння — день, коли вони приймають водне хрещення. Перед тим, як люди мали увійти у воду, до них звернувся пастор. Він нагадав: їх ніхто не примушує приймати хрещення, його таїнство кожен має пройти усвідомлено. Бути християнином нелегко, навчав пастор, це коли тебе не всі й не завжди розуміють, це коли йдучи, падаєш. Але бути християнином — це робити кроки у вічність з Богом та у Богові, а це значить, що після падіння ти встанеш і підеш.

Прихожани церкви «Новий час» охрестились у водах Гнилоп’яті

Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Конечно же, в воду можно войти сухим грешником, а выйти из неё мокрым грешником. Но это будет не по вере. По вере — это когда жизнь человека изменится. Цель церкви в нашем городе — преобразить Бердичев во славу Божью. Город нуждается в людях, которые будут на все 100% служить Господу.»

Приймаючи обряд хрещення, прихожани виглядали по-справжньому щасливими. Перед тим, як занурювати братів чи сестер у воду помічник пастора питав, чи вірують вони. Після отримання ствердної відповіді, наставав довгоочікуваний момент.

Ірина Лісовська, прихожанка церкви «Новий час»: «Я сегодня возвратилась для Господа и заключила с Ним Завет. Все мы здесь собрались во имя Иисуса. Я благодарю Его за этот чудесный и прекрасный день, который Он мне подарил по своей благодати, по своей милости.»

Ігор Кравчук, прихожанин церкви «Новий час»: «Мне хочется радоваться, жить полной жизнью. Я свободен и никакой зависимости! Бывают трудности в жизни, но я стараюсь их решать с Богом. Мы для него, как малые дети.»

Після акту зовнішнього покаяння — поздоровлення від пастора та братів і сестер. Леонід Жучков та прихожани «Нового часу» благословили похрещених із особливим у житті днем. Їхня церква стала ще більшою — це є радісною подією. І взагалі, говорить пастор, усі сльози за них пролив Ісус, люди мають радіти та бути щасливими. Нічого у світі не заважає їм славити Бога. А якщо не заважає, то чого б це не відзначити танцем?

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0