Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани церкви «Новий час» охрестились у водах Гнилоп’яті

Time Додано: понеділок, 27 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вони зібралися на березі Гнилоп’яті для того, щоб дати Богові вийти назовні та присвятити Йому себе. Особливим для прихожан церкви «Новий час» є день, коли відбувається акт так званого зовнішнього покаяння — день, коли вони приймають водне хрещення. Перед тим, як люди мали увійти у воду, до них звернувся пастор. Він нагадав: їх ніхто не примушує приймати хрещення, його таїнство кожен має пройти усвідомлено. Бути християнином нелегко, навчав пастор, це коли тебе не всі й не завжди розуміють, це коли йдучи, падаєш. Але бути християнином — це робити кроки у вічність з Богом та у Богові, а це значить, що після падіння ти встанеш і підеш.

Прихожани церкви «Новий час» охрестились у водах Гнилоп’яті

Леонід Жучков, пастор церкви «Новий час»: «Конечно же, в воду можно войти сухим грешником, а выйти из неё мокрым грешником. Но это будет не по вере. По вере — это когда жизнь человека изменится. Цель церкви в нашем городе — преобразить Бердичев во славу Божью. Город нуждается в людях, которые будут на все 100% служить Господу.»

Приймаючи обряд хрещення, прихожани виглядали по-справжньому щасливими. Перед тим, як занурювати братів чи сестер у воду помічник пастора питав, чи вірують вони. Після отримання ствердної відповіді, наставав довгоочікуваний момент.

Ірина Лісовська, прихожанка церкви «Новий час»: «Я сегодня возвратилась для Господа и заключила с Ним Завет. Все мы здесь собрались во имя Иисуса. Я благодарю Его за этот чудесный и прекрасный день, который Он мне подарил по своей благодати, по своей милости.»

Ігор Кравчук, прихожанин церкви «Новий час»: «Мне хочется радоваться, жить полной жизнью. Я свободен и никакой зависимости! Бывают трудности в жизни, но я стараюсь их решать с Богом. Мы для него, как малые дети.»

Після акту зовнішнього покаяння — поздоровлення від пастора та братів і сестер. Леонід Жучков та прихожани «Нового часу» благословили похрещених із особливим у житті днем. Їхня церква стала ще більшою — це є радісною подією. І взагалі, говорить пастор, усі сльози за них пролив Ісус, люди мають радіти та бути щасливими. Нічого у світі не заважає їм славити Бога. А якщо не заважає, то чого б це не відзначити танцем?

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0