Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани Хрестовоздвиженської парафії відзначили храмове свято

Time Додано: неділя, 27 вер. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

На місці, де із часом має з’явитися православна церква, зібралися прихожани Хрестовоздвиженської парафії. Зібралися, аби відзначити храмове свято — Воздвиження Чесного й Животворящого Хреста Господнього. Віднайти хреста, на якому розіп’яли Ісуса, забажав римський імператор Костянтин. Для цього він відправив до Єрусалиму свою матір — царицю Олену. Нею було з’ясовано, що хрест закопаний у землю, а на тому місці зведений язичницький храм. Його, за наказом Олени, зруйнували, і почали розкопки.

Прихожани Хрестовоздвиженської парафії відзначили храмове свято

Отець Костянтин, настоятель Хрестовоздвиженської парафії: «Знаходять у землі три хрести, дощечку із надписом Ісус Христос, цвяхи і інші знаряддя вбивства. Стає питання, який все ж таки з цих хрестів — Господній? Поруч проходила похоронна процесія: ховали юнака. Піднесли до нього один хрест — нічого не відбулося, другий — так само. Піднесли третій — і він ожив. Юнак почав прославляти Бога і одразу ж перетворився із язичника на віруючу людину.»

Людей, які в надії зцілитися, прийшли, щоби вклонитися Хресту, розповідає священник, не міг умістити Єрусалим. Тоді віряни попросили святителя Макарія, аби той підняв, воздвигнув Хреста, і усі змогли б побачити його.

Отець Костянтин, настоятель Хрестовоздвиженської парафії: «Патріарх Єрусалимський Макарій проводить чин воздвиження хреста: бере його і підносить високо над головою. Хрест важкий, але Бог дарує патріарху таку силу. Той піднімає хреста — і всі люди, навіть ті, які не торкаються його, отримують зцілення.»

Воздвиження Хреста, говорить отець Костянтин, не просто засвідчило, що Господь приніс у світ своє вчення. Воно підтвердило те, що світ те вчення прийняв.

Сьогодні прихожани Хрестовоздвиженської парафії збираються під відкритим небом. У святковий для них день люди вірять: не за горами той час, коли разом із їхнім храмом воздвижеться й Українська церква.

Отець Костянтин, настоятель Хрестовоздвиженської парафії: «Я би усім хотів побажати, щоби кожному з нас Господь дарував зцілення душевне й тілесне. Щоби у кожному воздвиглася віра і святість. Хто не може цього зробити, то нехай хоча б подумає про мораль. Сьогодні на прикладі тих людей, які прийшли сюди, ми бачимо, що наша парафія — не просто пусте слово. Наш храм є Божественною силою.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0