Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прихожани Хрестовоздвиженської парафії відзначили храмове свято

Time Додано: неділя, 27 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

На місці, де із часом має з’явитися православна церква, зібралися прихожани Хрестовоздвиженської парафії. Зібралися, аби відзначити храмове свято — Воздвиження Чесного й Животворящого Хреста Господнього. Віднайти хреста, на якому розіп’яли Ісуса, забажав римський імператор Костянтин. Для цього він відправив до Єрусалиму свою матір — царицю Олену. Нею було з’ясовано, що хрест закопаний у землю, а на тому місці зведений язичницький храм. Його, за наказом Олени, зруйнували, і почали розкопки.

Прихожани Хрестовоздвиженської парафії відзначили храмове свято

Отець Костянтин, настоятель Хрестовоздвиженської парафії: «Знаходять у землі три хрести, дощечку із надписом Ісус Христос, цвяхи і інші знаряддя вбивства. Стає питання, який все ж таки з цих хрестів — Господній? Поруч проходила похоронна процесія: ховали юнака. Піднесли до нього один хрест — нічого не відбулося, другий — так само. Піднесли третій — і він ожив. Юнак почав прославляти Бога і одразу ж перетворився із язичника на віруючу людину.»

Людей, які в надії зцілитися, прийшли, щоби вклонитися Хресту, розповідає священник, не міг умістити Єрусалим. Тоді віряни попросили святителя Макарія, аби той підняв, воздвигнув Хреста, і усі змогли б побачити його.

Отець Костянтин, настоятель Хрестовоздвиженської парафії: «Патріарх Єрусалимський Макарій проводить чин воздвиження хреста: бере його і підносить високо над головою. Хрест важкий, але Бог дарує патріарху таку силу. Той піднімає хреста — і всі люди, навіть ті, які не торкаються його, отримують зцілення.»

Воздвиження Хреста, говорить отець Костянтин, не просто засвідчило, що Господь приніс у світ своє вчення. Воно підтвердило те, що світ те вчення прийняв.

Сьогодні прихожани Хрестовоздвиженської парафії збираються під відкритим небом. У святковий для них день люди вірять: не за горами той час, коли разом із їхнім храмом воздвижеться й Українська церква.

Отець Костянтин, настоятель Хрестовоздвиженської парафії: «Я би усім хотів побажати, щоби кожному з нас Господь дарував зцілення душевне й тілесне. Щоби у кожному воздвиглася віра і святість. Хто не може цього зробити, то нехай хоча б подумає про мораль. Сьогодні на прикладі тих людей, які прийшли сюди, ми бачимо, що наша парафія — не просто пусте слово. Наш храм є Божественною силою.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0