Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прийшла весна — бердичівляни масово зносять сміття на кладовища

Time Додано: середа, 31 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Якщо для більшості людей, весна, що прийшла, знаменує собою тепло й сонце, то для працівників комбінату комунальних підприємств — зайняття оборони на підступах до кладовищ: бердичівляни починають масово зносити туди весь непотріб, що накопичився в їхніх господарствах за зиму. У цю пору вже традиційно перетворюється на сміттєзвалище частина цвинтаря, що на вул. Пушкіна.

Прийшла весна — бердичівляни масово зносять сміття на кладовища

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств м. Бердичева: “Коли я приїхав подивитись на територію, мені відкрилась неприглядна картина — купа сміття. Це сміття не кладовищенське, а саме що ні на є побутове, що його безсовісні люди приносять сюди. Така картина спостерігається вже не один рік: і ми, і міська влада боремося з цим, але, як тільки приходить весна, все одразу викидають на це звалище.”

Власник автостоянки, що розташована поруч, розповідає Олександр Ковальчук, по-своєму зрозумів поняття “благоустрій”: розчищаючи територію, він “загорнув” у землю й сміття кілька могил. Хтось із мешканців “приробив ноги” до контейнера для відходів, решту населення, правда, це не збентежило: купа збільшується мало не щодня.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств м. Бердичева: “Я звертаюся до громадян: це — не міська свалка, а кладовище — святе місце. Будь-ласка, не викидуйте сюди сміття.”

Ситуація зі сміттям на Центральному кладовищі дещо краща. Газети, пляшки, пакети на цвинтарі не викидують: непотрібом устелена територія в кількох метрах від нього. Зі слів Олександра Ковальчука, руку до цього приклали як ті, хто приходить на могили близьких, так і мешканці мікрорайону Новосілка. Що зустрічається на кладовищі, то це багаття. Люди розпалюють їх, не боячись пожеж, нарікає директор комбінату. Олександр Ковальчук інформує: тим, хто дістається до цвинтаря приватним транспортом, треба буде врахувати графік роботи комунальників по вивозу сміття з Центрального кладовища.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств м. Бердичева: “8-го, 9-го і 10-го квітня приватний транспорт сюди пропускатися не буде у зв’язку із прибиранням кладовища: ми вивозитимемо звідси сміття. Тому закликаємо усіх активніше приходити на цвинтар, прибирати на могилах близьких. Тоді ми завчасно зможемо прибрати кладовище.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0