Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прийшла весна — бердичівляни масово зносять сміття на кладовища

Time Додано: середа, 31 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Якщо для більшості людей, весна, що прийшла, знаменує собою тепло й сонце, то для працівників комбінату комунальних підприємств — зайняття оборони на підступах до кладовищ: бердичівляни починають масово зносити туди весь непотріб, що накопичився в їхніх господарствах за зиму. У цю пору вже традиційно перетворюється на сміттєзвалище частина цвинтаря, що на вул. Пушкіна.

Прийшла весна — бердичівляни масово зносять сміття на кладовища

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств м. Бердичева: “Коли я приїхав подивитись на територію, мені відкрилась неприглядна картина — купа сміття. Це сміття не кладовищенське, а саме що ні на є побутове, що його безсовісні люди приносять сюди. Така картина спостерігається вже не один рік: і ми, і міська влада боремося з цим, але, як тільки приходить весна, все одразу викидають на це звалище.”

Власник автостоянки, що розташована поруч, розповідає Олександр Ковальчук, по-своєму зрозумів поняття “благоустрій”: розчищаючи територію, він “загорнув” у землю й сміття кілька могил. Хтось із мешканців “приробив ноги” до контейнера для відходів, решту населення, правда, це не збентежило: купа збільшується мало не щодня.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств м. Бердичева: “Я звертаюся до громадян: це — не міська свалка, а кладовище — святе місце. Будь-ласка, не викидуйте сюди сміття.”

Ситуація зі сміттям на Центральному кладовищі дещо краща. Газети, пляшки, пакети на цвинтарі не викидують: непотрібом устелена територія в кількох метрах від нього. Зі слів Олександра Ковальчука, руку до цього приклали як ті, хто приходить на могили близьких, так і мешканці мікрорайону Новосілка. Що зустрічається на кладовищі, то це багаття. Люди розпалюють їх, не боячись пожеж, нарікає директор комбінату. Олександр Ковальчук інформує: тим, хто дістається до цвинтаря приватним транспортом, треба буде врахувати графік роботи комунальників по вивозу сміття з Центрального кладовища.

Олександр Ковальчук, директор комбінату комунальних підприємств м. Бердичева: “8-го, 9-го і 10-го квітня приватний транспорт сюди пропускатися не буде у зв’язку із прибиранням кладовища: ми вивозитимемо звідси сміття. Тому закликаємо усіх активніше приходити на цвинтар, прибирати на могилах близьких. Тоді ми завчасно зможемо прибрати кладовище.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0