Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прийомну сім’ю, яка мешкає у с. Райгородок, відвідав начальник обласного КРУ Геннадій Галецький

Time Додано: четвер, 05 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У гості до сім’ї Суркових-Панових, які мешкають у с. Райгородок, завітали начальник обласного контрольно-ревізійного управління Геннадій Галецький та голова Бердичівської РДА Леонід Бакановський. Завітали не з перевіркою — з подарунками. Наприкінці 2005-го року саме розпорядженням Геннадія Галецького, тодішнього голови Бердичівської РДА, було створено першу у районі прийомну сім’ю. 4 прийомних дітей виховують Жанна Суркова та Іван Панов. Вдома поки що одна Марина, брати допомагають батькові на полі. Отож, дівчинка від їхнього імені приймає гостинці. М’ячі, три

Прийомну сім’ю, яка мешкає у с. Райгородок, відвідав начальник обласного КРУ Геннадій Галецький

комплекти футбольної форми, солодощі та велику іграшкову залізницю обіцяє передати Дмитру, Сергію та Максиму, із ляльками, каже, впорається сама. Цікавість Марини викликає ще один подарунок — дитячий Кобзар. Вона одразу ж пригадує та декламує улюблені вірші. Жанна Євгенівна хвалиться своїми дітьми — власними і прийомними. Завдяки гарній атмосфері у родині та допомозі районної влади, сподівається твердо поставити їх на ноги. Гості цікавляться, чи не має бажання збільшити сім’ю.

Жанна Суркова прийомна мати: “Саме головне — не кількість... Я маю усім своїм дітям подарувати любов, дати освіту. У двох моїх власних дітей така освіта вже є, треба ще про онуку потурбуватись. І цими чотирма також потрібно опікуватися, дати освіту, щоб жили вони у достатку. І головне — бути їм другою матір’ю.”

Першим зі своїми справами впорався Дмитро. За що і отримав право випробувати залізницю. Каже, іграшка дуже сподобалася.

У цій сім’ї, дійсно, існують взаємні повага і любов, а це для дітей — саме головне, впевнені посадовці.

Геннадій Галецький начальник КРУ в Житомирській обл.: “Якщо ми хочемо, щоб у нашої держави було майбутнє, то маємо дбати про дітей. Добре, коли все добре, коли є повноцінна родина. Але ж і є багато сімей, у яких батьків позбавляють прав, існує також багато дітей-сиріт. І про них треба комусь думати. Головне завдання не тільки нашої держави, а й кожного з нас, виховати їх здоровими, щасливими, дати їм професію.”

У минулому році діти побували і у всесвітньо відомому таборі “Артек”, і у “Проліску”, що у Кустині. Такого ж цікавого та змістовного відпочинку побажали їм гості і цього літа. А ще — усмішок на обличчі та прихильності долі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0