Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прийом у Бердичівського міського голови

Time Додано: п'ятниця, 25 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

До міського голови йдуть із різним. Він зустрічається з людьми щосереди. На цей прийом до Василя Мазура записалося 90 чоловік. Є звернення індивідуальні та колективні. Павліна Ейсмонт сподівається: їй допоможуть вирішити житлове питання. Таких, зазвичай, найбільше, кажуть у відділі роботи з територіальною громадою.

Прийом у Бердичівського міського голови

Павліна Ейсмонт, бердичівлянка: «Ми вже отримали ордери і там прописалися. Це Спартаківська, 45-А. І поки що на даний момент це - все. Ми лише можемо ходити і дивитися на будинок. Не можемо потрапити до квартири. Двері у під’їзд не відчиняють".

Прийом розпочато о 9.10. Коли закінчиться — невідомо. Міський голова приймає відвідувачів, доки кабінет не залишить останній. Буває, затримується до півночі.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Є такі питання, що можна вирішити і в присутності інших людей, а є і такі, що треба говорити лише один на один. Але людина потребує допомоги і підтримки. Питання різні: житлово-комунальної сфери, взаємовідносин між людьми та в сім’ї, майнові питання".

Василь Мазур веде невимушену розмову із відвідувачами: вислуховує,мирить, заспокоює та радить. Ось він пропонує жінці обстеження на сучасному томографі.

Останнім часом, каже міський голова, почастішали випадки шахрайства, люди нерідко стають жертвами махінаторів. Цю відвідувачку знайомі надурили з підробкою кредиту. Щоб допомогти їй, Василь Мазур телефонує начальнику міліції.

Під час запису на прийом бажаючі поспілкуватися з мером викладають на папері суть своєї проблеми. Для цього створена картотека обліку особистого прийому громадян. Відповідні служби розглядають звернення і подають міському голові свої висновки. Часто люди приходять до нього, аби вирішити питання з індивідуальним опаленням. Хтось просить втрутитися, щоб прискорити будівництво чи реконструкцію об’єкту.

Без води та каналізації залишилися мешканці будинку № 2 по вулиці Карла Лібкнехта.

Катерина Мастрюкова, бердичівлянка: «Цей прийом - повторний. Колективний. Я проживаю у будинку по Карла Лібкнехта, № 2. В центрі міста. Біля Вічного вогню. Це обличчя міста. Наш будинок - у жахливому стані. Немає води, каналізації. У нас -15 квартир. Із них 11 - із маленькими дітьми. Через те, що немає води та каналізації, у будинку - безлад. Ми зверталися всюди і до всіх. Це - повторний візит до Василя Костянтиновича, щоб допоміг відновити все або надати нам якісь квартири. Будинку - 100 років".

Ремонт житлових будинків - проблема мешканців багатьох старих споруд, говорить начальник відділу роботи з територіальною громадою Григорій Максименко, адже в місті 111 будинків, зведених ще до революції. Катерина Мастрюкова разом із своїми сусідами викладають наболіле Василю Мазуру. Він вирішує проблему просто на місці: запрошує головного інженера з водоканалу та працівників управління ЖКГ.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Каналізацію - до будинку. Розводку води - по будинку. А в квартирах - хай вже вони роблять. В кожній квартирі".

До відділу роботи з територіальною громадою за півроку надійшло близько двох з половиною тисяч звернень. 70% вирішуються позитивно, повідомили там.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Можна прийняти більше людей. Та є більш прості питання. А є й такі складні, які вирішити просто неможливо. Хотів би допомогти, та, на превеликий жаль, умови і фінансові можливості та наші законодавчі документи не дозволяють це зробити. Тому доводиться дуже довго шукати якесь рішення. Значна частина людей практично приходить, коли вже іншого виходу не бачить".

Найтяжче, каже Василь Мазур, вирішити питання, які мають багаторічну історію. Іноді їх неможливо владнати, каже він. Та не всі люди це розуміють. Часто виручають підприємці. Вони надають фінансову допомогу для лікування громадян.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0