Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Причиною багаторічного конфлікту між сусідами стали два метри землі

Time Додано: понеділок, 21 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

На прийомі у секретаря міської ради мешканка будинку по вул. Н. Сосніної, 70 Тетяна Рикаль. Жінці, за її словами, вже 5-й рік не дає спокою сусідка. Та вимагає віддати частину земельної ділянки, мотивуючи це двома причинами: вона її успадкувала, і на це є судове рішення. Клавдія Клещар, увійшла до групи мешканців міста, які у свій час оголосили голодування. Даний конфлікт розглядався на декількох сесіях міської ради та на засіданні профільної комісії. На вулицю Н.Сосніної також неодноразово виїжджали комісії у складі представників виконавчого комітету.

Причиною багаторічного конфлікту між сусідами стали два метри землі

Тетяна Рикаль мешканка будинку по вул. Н.Сосніної, 70: “Нам неодноразово давали відповіді, що наші документи відповідають нормам, встановленим у БТІ. Ми звернулися із проханням приватизувати цю земельну ділянку. Дозволу на це нам не видають..., тому що немає згоди К.Клещар. Ми зверталися до суду, 2 роки справа знаходилася там. Кажуть, що ні у Клещар, ні у нас немає права на земельну ділянку, а лише на житлові будинки... Щоб приватизувати земельну ділянку, ми повинні звернутися до міськвиконкому з тим, щоб нам виділили та встановили межі та площі земельних ділянок.”

За словами секретаря міської ради Василя Толочка, нещодавно Клавдія Клещар отримала листа від виконавчого комітету міської ради, де розписана вся процедура, що її необхідно пройти для отримання права власності на земельну ділянку.

Василь Толочко секретар Бердичівської міської ради: “На мою думку, ті претензії, що їх пред’являє К.М.Клещар з тим, щоб сусідка віддала їй 2 метри, які вона вважає своєю спадщиною, - вони є безпідставними. Але це може вирішити тільки незалежна експертиза та судове рішення. Дай Бог, щоб між цими сусідками знайшлося порозуміння і цей конфлікт було вичерпано... Хоча щодо цього, у мене є сумніви.”

Секретар міської ради, певною мірою, мав рацію: зустріч сусідок, за участю керівників профільних відділів міської ради та виконавчого комітету Миколи Павлюка та Вадима Трушевського, пройшла в атмосфері повного нерозуміння. Тетяна Рикаль скаржилася на те, що дерева, які висадила сусідка, розрослися аж на територію її земельної ділянки. Клавдія Клещар стояла на своєму: їй мають віддати частину землі. Пенсіонерка пред’явила рішення суду, згідно якого їй належить 455 кв.м., що рахуються за спадщиною, яка перейшла до неї від матері.

Клавдія Клещар мешканка будинку по вул. Н.Сосніної,72: “Я вимагаю, щоб згідно рішення суду, вона віддала мені 2 метри. Хай забирає частину у сусідки, яку їй подарувала. Змістила бетонний стовб без відома, хоча дозвіл на це земельний відділ та відділ архітектури, мабуть, все ж таки дав... Це все було зроблено за їхньою вказівкою... І я не уступлю, і ніколи не дам згоди на приватизацію моєї спадщини.”

Для того, щоб віддати два метри, що їх вимагає пенсіонерка, Тетяні Рикаль потрібно буде знести частину будинку та сараю. Клавдію Клещар, за її словами, не обходить те, що будівлі кілька десятків років, а сусідка проживає у ній лише близько п’яти. Чому Клавдія Мартинівна не піднімала це питання раніше, коли у хатині проживала її тітка, так і залишилося невідомим.

Микола Павлюк начальник відділу земельних ресурсів м. Бердичева: “Працівники земельно-кадастрового бюро винесли в натуру цих 455 кв.м. за існуючою межею Т.Рикаль та у глибину. Із такою конфігурацією земельної ділянки К.Клещар не погодилася. Пропозиція з виходу із даної ситуації така: раз немає спільної згоди, треба призначити незалежну експертизу, і нехай вона надасть варіанти розподілу земельної ділянки між цими жінками та визначить площу та конфігурацію цих 455 кв.м.”

У розв’язанні даного земельного конфлікту мають взяти участь депутати міської ради — члени комісії, що була створена на останній сесії та яка розглядатиме звернення мешканців міста, які раніше оголосили голодування.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0