Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Телерадіокомпанія ...
Уся інформація про ДТП – з офіц ...
Time 11:47 - 22-06-2020
Подвійна ДТП: загинув водій вантажівки
Chatbox Iryna Sliusarenko
Вам, "правдиві" журналісти, не ...
Time 17:06 - 20-06-2020
Працівники легкої промисловості приймали вітання із професійним святом
Chatbox Дик Роман
Хоч би раз в житті зняли матері ...
Time 21:04 - 12-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox John Kramer
Вы шо, совсем страх потеряли пе ...
Time 03:37 - 02-06-2020
У Бердичеві «блогер» та його «друзі» знущались над людиною
Chatbox Андрей Техник
#Свободу Мусару тишке (((
Time 03:23 - 02-06-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Прибрався уранці – прибери свою планету…»

Time Додано: четвер, 02 серп. 2018, 18:31 ( близько 2 року назад )

Василь Іванович, що мешкає у будинку на Європейській, 20, що у самісінькому серці Бердичева, нагадує де в чому головного героя Антуана де Сент-Екзюпері. Саме тим, що чимало років дідусь розпочинає ранок за принципом Маленького принца «Є таке правило: Прибрався сам уранці – прибери і свою планету».

«Прибрався уранці – прибери свою планету…»

Їх будинок – під опікою так званого ЖЕКу. Раз у кілька років ремонт - багатьом цього достатньо. Тільки не Василю Івановичу! Коли було більше сили – прибирав навколо усього будинку. Тепер – тільки біля свого під’їзду. Підвів сходинки фарбою, вибілив стіни, постелив доріжки, а на невеличких клумбах висадив не тільки виноград і квіти, але й помідори, огірочки. І собі приємно, й іншим, коли треба – хай беруть. Найбільша нагорода, каже, щире, людське «спасибі».

І хоч, звісно, відверта байдужість не додає натхнення, Василь Іванович, до речі, підполковник у відставці, не опускає рук. Трудитись буде доти, каже, доки стане його сил. Не раз брався організовувати й суботники, але приходило на ті, від сили, 2 людини. Тож каже, краще самому працювати, аніж організувати цей процес. Надто важко довести людям, що це потрібно їм самим.

Якби його воля, каже, завів би господарство. Баранчиків, наприклад, або кізочок. Випасати ж бо є де. Це жарти. Проте, якщо серйозно, піднімати сільське господарство хтось має-таки!

А поки його «живність» - два котики. Згадує: колись під сусіднім під’їздом хотів посіяти зелені трохи, уже було обробив землю, а сусіда передумав – засіяв травою. Та й Бог із ним!

Він не із тих, хто чекає, коли хтось прийде і зробить – як може, працює сам. Тільки-от пробити стіну байдужості поки не вдається…

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 3

Chatbox Виктория Кучерявая

Чудовий репортаж! Дякую!

Time четвер, 02 серп. 2018, 22:21 (близько 2 року назад)

Chatbox Larisa Gzhibovetskaya

а что вместо "спасибо" Василий Иванович случайно не рассказал, сколько денег он получает за свои "бесплатные" труды? И зачем вместо красивого цветника сделал горе-огород? И где репортер увидела приведенный в порядок газон во дворе со скошенной травой? И разве в доме "закончились" жильцы, которые бы хотели сказать Бердичеву, да и Василию Ивановичу несколько слов? На мой взгляд, не совсем корректно, мягко говоря, давать такие репортажи в эфир, исходя из одной точки зрения.

Time п'ятниця, 03 серп. 2018, 17:47 (близько 2 року назад)

Chatbox Олена Лук'янюк

Так, на жаль, не все умістив сюжет... Та було б зовсім некоректно, м'яко кажучи, називати суми. Але якщо так цікаво... По 30 грн. на місяць платять мешканці 4 квартир Василю Івановичу за його щоденну працю. Мало це чи багато - вирішуйте самі! Стосовно сусідів: ми пропонували їм сказати кілька слів - відмовились. Не на камеру підтвердили: Василь Іванович трудиться "за всіх". Цим сюжетом хотілось підбадьорити нашого героя (якому за 80-т літ!) і таких, як він, активістів, а усім нам іще раз нагадати: інколи "спасибі" вартує більше, аніж гроші...

Time п'ятниця, 03 серп. 2018, 19:34 (близько 2 року назад)