Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Протягом 6 місяців дільничні інспектори проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Кожен мешканець міста та району має знати в обличчя свого дільничного інспектора. Із цією метою протягом 6-ти місяців правоохоронці проводитимуть відповідну роботу серед населення. Згідно із розпорядженням Міністерства внутрішніх справ, інспектори відвідують ділянки, де знайомляться із громадянами особисто та розповідають про свої функціональні обов’язки. Під час спілкування із бердичівлянами міліціонери також мають повідомляти про години прийому на дільничних пунктах.

Протягом 6 місяців дільничні інспектори проводитимуть роз’яснювальну роботу серед населення

Олександр Велімовський начальник ВДІМ Бердичівського МВВС: «Під час цієї операції дільничні інспектори зобов’язані роздавати свої візитні картки, де розміщена інформація про час та місце прийому громадян, контактні телефони. Прохання до мешканців міста: якщо виникатимуть якісь питання з приводу даних заходів чи якщо громадяни будуть чимось незадоволені..., телефонувати до нас за номером 2-11-44 або до чергової частини - «02»

Нещодавно співробітники відділення дільничних інспекторів провели операцію з виявлення та припинення незаконного обігу наркотиків.

Олександр Велімовський начальник ВДІМ Бердичівського МВВС: «Було виявлено 12 злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотичних речовин. Вилучено близько 1 кг. наркотиків, в основному, маріхуани. Було порушено 8 кримінальних справ за зберігання та 3 — за збут наркотичних речовин. Під час заходів можна було спостерігати, що велику кількість наркотичних речовин зберігають молоді особи віком від 17 до 20 років.»

Зі слів Олександра Велімовського, за останній тиждень його підлеглими було розкрито один грабіж, що стався по вул. Леніна та припинена незаконна діяльність мешканки міста, яка займалася виробництвом та збутом самогону. Інспектори вилучили у жінки 30л. готової продукції, стільки ж браги та самогонний апарат. За даними фактами ведеться слідство. У відділенні зареєстровано кілька заяв від громадян, які стали жертвами шахраїв. У більшості випадків ошукують людей похилого віку та самотніх бердичівлян, констатує майор міліції.

Олександр Велімовський начальник ВДІМ Бердичівського МВВС: «Вони заходять до осель і розповідають, що на даний час в Україні відбувається заміна старих купюр на нові. Ці люди «клюють» на приманку та віддають гроші. Натомість шахраї дають купюри, що «не ходять» на території нашої держави або обіцяють принести гроші наступного дня. У Коростені таким чином злочинці заволоділи 3 000 грн. та 435 $. Також трапляються випадки, коли цигани просять людей прийняти їх до оселі, щоб, начебто, перевити, нагодувати та напоїти дитину. Внаслідок цього також зникають гроші та ювелірні вироби.»

У зв’язку з початком весняних робіт від незаконнних дій міліціонери застерігають власників земельних ділянок.

Олександр Велімовський начальник ВДІМ Бердичівського МВВС: «Категорично заборонено посів маку та конопель. За це передбачена як кримінальна, так і адміністративна відповідальність. Це призводить до позбавлення волі або чималих штрафів. Прохання до людей похилого віку: мак спокійніше купити на базарі... Приїжджають цигани, просять продати їм маковиння в обмін на якийсь товар чи грошову винагороду. Старенькі продають їм мак, не знаючи, що із нього робитимуть. А робитимуть із нього у подальшому наркотичні засоби.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0