Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради

Time Додано: вівторок, 01 трав. 2018, 12:47 ( 3 міс. назад )

Із пропозицією внести до Порядку денного проект рішення щодо скасування рішення виконавчого комітету про встановлення тарифу на очистку стічних вод виступив на останній, 35-й, сесії Бердичівської міської ради очільник депутатської групи «Чисте місто», позафракційний Володимир Сенча. Пропозицію поставили на голосування: «за» проголосували представники БЮТ, сам Сенча, «радикали», «свободівці», представники Патріотичної партії та їхні новітні союзники – депутати від «Опозиційного блоку». «Проти» проголосував міський голова Василь Мазур. Решта депутатів (від Самопомочі, БПП та УКРОП) у голосуванні участі не брали, мотивуючи це тим, що проект від Сенчі, начебто, порушує Закон України «Про місцеве самоврядування» та Регламент міської ради. За підсумком, проект до Порядку денного не включили, а градус спілкування у залі різко скаконув уверх.

Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради

Він та його однодумці проти того, аби кошти міста (а значить – громади) вливали до приватної структури і за те, щоби відновити реконструкцію місцевих комунальних очисних споруд, заявив Володимир Сенча. На КЕС, що займається очисткою стічних вод, нічого насправді не очищається, а відбувається просто перекачка стоків до ставка у с. Швайківка, підтримав колегу Володимир Осипенко. На чергове засідання профільної комісії в обласній раді запросив Василя Мазура громадський активіст Олег Козловський. Валерій Шелепа, у свою чергу, зауважив, що за роки діяльності, за ті кошти, що сплачувало КЕС населення, на підприємстві могли створити належні умови для свого розвитку та не допустити до екологічної проблеми.

Уся процедура із затвердження тарифу на очистку стічних вод була дотримана, опонував виступаючим Василь Мазур, на сайті необхідну інформацію оприлюднили, згідно закону: жодних пропозицій ані від депутатів, ані від мешканців не надходило. Нагадав міський голова і про те, що, мовляв, Наталія Онуфрієнко котра в якості члена виконкому голосувала «за» новий тариф, сьогодні, вже в якості депутата, голосує «проти». Що ж до фраз опонентів, хто на чиї інтереси працює у даній ситуації, то у цьому за необхідності розберуться правоохоронні органи, підсумував Василь Мазур.

Пропозицію Володимира Сенчі поставили на повторне голосування. Потрібної кількості голосів для включення до Порядку денного вона знову не набрала.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Наташа Быкова

Всі мешканці міста бігають у пошуках води,придатної для споживання,а наша влада міста вважає нагальними питання підняття тарифів на воду і відкриття театру

Time вівторок, 01 трав. 2018, 16:44 (3 міс. назад)