Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Промінчики” зібралися у сонечко добра

Time Додано: неділя, 05 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Останніми днями вони часто бачаться, як правило, у компаніях людей з інших громадських організацій. Цього разу керівництво центру ранньої медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик” вирішило влаштувати окреме свято для своїх вихованців. Нагода та сама — Міжнародний день інвалідів.

“Промінчики” зібралися у сонечко добра

Тимофій Клим, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: “Це не свято, а день милосердя для людей з особливими потребами. Вони не завжди мають ту радість, яку ми сьогодні сподіваємось їм подарувати”.

За місце для відпочинку обрали один з розважальних закладів міста, запросили туди своїх постійних друзів. Учасниці ансамблю фольклорного співу “Вінець” Центру позашкільної освіти та вихованки циркової студії “Жанр” із п’ятої школи викликали у глядачів шквал овацій. Артистки мають великий сценічний досвід і бачили чимало різних аудиторій, але ця, кажуть, дійсно особлива.

Катерина Сташко, учасниця Зразкового дитячого фольклорного ансамблю “Вінець”: “Виступати дуже приємно, тепла аудиторія. Мені здається, що ці діти серцем тебе підтримують”.

Діти з особливими потребами, так само як усі інші їхні ровесники, мріють про велике майбутнє. Доки дівчата вбачають себе моделями та співачками, Владик Артемчук цікавиться книжками про війну.

Владислав Артемчук, вихованець центру “Промінчик”: “Хочу у майбутньому робити літаючі машини і потяги. Я все це можу придумати і намалювати”.

З того, що малі вільно почуваються, розмовляють і танцюють, неабияк тішаться дорослі. Батьки та фахівці центру, як ніхто інший, знають справжню ціну гарного дитячого настрою.

Тимофій Клим, директор центру реабілітації дітей-інвалідів “Промінчик”: “Кілька років тому вони не вміли виступати перед аудиторією, боялись навіть заговорити. Те, що відбулось сьогодні, є значним досягненням”.

На гостину до “Промінчика” прийшли посадовці, принесли до солодкого столу коробку ласощів. Зичили, аби діти завжди могли так радісно посміхатися і перебувати в оточенні щиросердних людей. Малі віддячили гостям своїми поробками та виступами. У віршах та піснях розповіли про те, як важливо творити добро і проявляти милосердя.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0