Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пролунав загальноміський останній дзвоник

Time Додано: четвер, 05 черв. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Хвилююче свято-прощання із яскравою порою дитинства та вступу у не менш цікаве, хоча й непросте, доросле життя зібрало у міському Палаці культури особливу категорію учнів. Для них сьогоднішній останній дзвоник є насправді останнім, і в багатьох він залишиться у серці назавжди. Вони — випускники.

Пролунав загальноміський останній дзвоник

Добра, здоров’я, невичерпної снаги, творчого піднесення у роботі та навчанні тепер вже колишнім учням загальноосвітніх шкіл міста побажав Бердичівський міський голова.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Я спеціально приїхав до Палацу дещо раніше, щоб побачити хлопців та дівчат. І прийняв рішення: наступного року випускники пройдуть парадом через усе місто. Нехай бачать, яка у нас молодь... Це ж скільки любові треба було вкласти вашим батькам та вчителям, щоб ви були такими гарними. То ж ви їх не забувайте.”

Бердичівська освіта — найкраща, не раз звучало зі сцени. Підтвердили це численні грамоти та дипломи, що їх випускникам вручали керівники міста та освітянської галузі. Бердичів багатий на переможців, призерів та учасників предметних олімпіад, конкурсів, мистецьких заходів та спортивних змагань різних рівнів. Разом із нагородами випускники отримували напутні побажання.

Тетяна Стельмах начальник міського управління освіти та науки: “Перш за все — здоров’я, подальшого навчання у тих закладах, що припали вам до душі... Хочеться, щоб ви успішно завершили незалежне зовнішнє тестування, склали державну підсумкову атестацію та були зараховані до найпрестижніших вищих навчальних закладів України.”

Приємним сюрпризом від міського голови стали подарунки тим, хто не побоявся сісти на місця під номером 13. Таким чином разом із Василем Мазуром свої вітання випускникам висловили спонсори свята — фірми “Транзит-С”, “Фуджіфотосервіс”, служба радіотаксі 062, а також бердичівське відділення “Укртелекому”, магазини “Демо” і “Євро-Азія” та фірма “Валіс”.

Відтепер, не раз зазначали виступаючі, юні бердичівляни власними силами прийматимуть свідомі рішення, а також будуватимуть своє життя та життя своєї країни.

Марина Бабич випускниця гуманітарної гімназії № 2: “У майбутньому я хочу вступити до вищого навчального закладу. Хочу вчитися на аудитора.”

Віктор Щепанівський випускник НВК № 4: “Поступатиму до університету. Скоріш за все, - до КНУ ім. Шевченка або ж до Львівського держуніверситету... Маю надію, що та основа, яку мені дали у школі і те виховання, яке я отримав від батьків, дадуть мені сили гідно долати життєвий шлях. ”

Цей день, мабуть, можна назвати певною межею, що відділяє дитинство від юності, говорять випускники. Шкільні роки залишать у багатьох душах лише світлі спогади. Від того — і широка гамма почуттів.

Катерина Разгонова випускниця гуманітарної гімназії № 2: “Дуже хочеться подякувати 2-й гімназії, яка дала нам дуже багато. Також — усім вчителям, які провели нас непростими шляхами. І, звичайно, особлива подяка батькам.”

Олена Літінська випускниця ЗОШ № 7: “Це свято — воно прекрасне ! Я бачу своїх однокласників, своїх вчителів. Але дуже сумно те, що я їх покидаю. Я прощаюся із тими щасливими роками, що провела у рідній школі.”

Дмитрій Ростковський випускник гуманітарної гімназії № 2: “У цей день я переживаю тільки приємні почуття і радість. Радість від передчуття того світлого, що чекає на нас попереду.”

Напевне усі присутні на святі запам’ятають виступи творчих талантів міста. Те, що стало частиною їхнього життя, юні артисти щиро дарували глядачам і собі, адже чимало виконавців та учасників танцювальних колективів самі перейшли до розряду випускників. Ще не раз згадуватимуть вони та їхні товариші і останній дзвоник, і святковий концерт, і своїх колишніх вчителів, і різнокольорову зливу повітряних кульок.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0