Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пролунав загальноміський останній дзвоник

Time Додано: четвер, 05 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Хвилююче свято-прощання із яскравою порою дитинства та вступу у не менш цікаве, хоча й непросте, доросле життя зібрало у міському Палаці культури особливу категорію учнів. Для них сьогоднішній останній дзвоник є насправді останнім, і в багатьох він залишиться у серці назавжди. Вони — випускники.

Пролунав загальноміський останній дзвоник

Добра, здоров’я, невичерпної снаги, творчого піднесення у роботі та навчанні тепер вже колишнім учням загальноосвітніх шкіл міста побажав Бердичівський міський голова.

Василь Мазур Бердичівський міський голова: “Я спеціально приїхав до Палацу дещо раніше, щоб побачити хлопців та дівчат. І прийняв рішення: наступного року випускники пройдуть парадом через усе місто. Нехай бачать, яка у нас молодь... Це ж скільки любові треба було вкласти вашим батькам та вчителям, щоб ви були такими гарними. То ж ви їх не забувайте.”

Бердичівська освіта — найкраща, не раз звучало зі сцени. Підтвердили це численні грамоти та дипломи, що їх випускникам вручали керівники міста та освітянської галузі. Бердичів багатий на переможців, призерів та учасників предметних олімпіад, конкурсів, мистецьких заходів та спортивних змагань різних рівнів. Разом із нагородами випускники отримували напутні побажання.

Тетяна Стельмах начальник міського управління освіти та науки: “Перш за все — здоров’я, подальшого навчання у тих закладах, що припали вам до душі... Хочеться, щоб ви успішно завершили незалежне зовнішнє тестування, склали державну підсумкову атестацію та були зараховані до найпрестижніших вищих навчальних закладів України.”

Приємним сюрпризом від міського голови стали подарунки тим, хто не побоявся сісти на місця під номером 13. Таким чином разом із Василем Мазуром свої вітання випускникам висловили спонсори свята — фірми “Транзит-С”, “Фуджіфотосервіс”, служба радіотаксі 062, а також бердичівське відділення “Укртелекому”, магазини “Демо” і “Євро-Азія” та фірма “Валіс”.

Відтепер, не раз зазначали виступаючі, юні бердичівляни власними силами прийматимуть свідомі рішення, а також будуватимуть своє життя та життя своєї країни.

Марина Бабич випускниця гуманітарної гімназії № 2: “У майбутньому я хочу вступити до вищого навчального закладу. Хочу вчитися на аудитора.”

Віктор Щепанівський випускник НВК № 4: “Поступатиму до університету. Скоріш за все, - до КНУ ім. Шевченка або ж до Львівського держуніверситету... Маю надію, що та основа, яку мені дали у школі і те виховання, яке я отримав від батьків, дадуть мені сили гідно долати життєвий шлях. ”

Цей день, мабуть, можна назвати певною межею, що відділяє дитинство від юності, говорять випускники. Шкільні роки залишать у багатьох душах лише світлі спогади. Від того — і широка гамма почуттів.

Катерина Разгонова випускниця гуманітарної гімназії № 2: “Дуже хочеться подякувати 2-й гімназії, яка дала нам дуже багато. Також — усім вчителям, які провели нас непростими шляхами. І, звичайно, особлива подяка батькам.”

Олена Літінська випускниця ЗОШ № 7: “Це свято — воно прекрасне ! Я бачу своїх однокласників, своїх вчителів. Але дуже сумно те, що я їх покидаю. Я прощаюся із тими щасливими роками, що провела у рідній школі.”

Дмитрій Ростковський випускник гуманітарної гімназії № 2: “У цей день я переживаю тільки приємні почуття і радість. Радість від передчуття того світлого, що чекає на нас попереду.”

Напевне усі присутні на святі запам’ятають виступи творчих талантів міста. Те, що стало частиною їхнього життя, юні артисти щиро дарували глядачам і собі, адже чимало виконавців та учасників танцювальних колективів самі перейшли до розряду випускників. Ще не раз згадуватимуть вони та їхні товариші і останній дзвоник, і святковий концерт, і своїх колишніх вчителів, і різнокольорову зливу повітряних кульок.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0