Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прокуратура Бердичева: вибух на МЮДа стався через недбалість газовиків

Time Додано: понеділок, 15 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

До Бердичева прибув 1-ий заступник міністра з питань житлово-комунального господарства Олександр Мазурчак. Мета візиту — визначення подальшої долі мешканців будинку по вулиці МЮДа, де на днях стався вибух. У будинку 18 квартир, з них постраждали — 5, говорить заступник міського голови Володимир Пономарчук.

Прокуратура Бердичева: вибух на МЮДа стався через недбалість газовиків

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівцського міського голови: «»Дехто з мешканців пішов до сусідів, деяких ми тимчасово заселили у кімнату, що пустує. У неділю там працював проектний інститут. Дивилися, які прийняти технічні рішення. Орієнтовано визначається, що більше чотирьох мільйонів гривень потрібно для того, аби відновити нормальний стан будинку.

Збитки там чималі, констатують працівники проектного інституту. Постраждала майже половина будинку. Дещо потрібно буде ремонтувати й відновлювати, дещо — повністю демонтувати.

Людмила Проноза, гол. інженер Житомирського філіалу НДІ “Проектреконструкт”: «Капітальна стіна, товщиною у 25 см., була зруйнована хвилею. Стіна між квартирами також зруйнована. Демонтажу потребує стіна від карнізу та кут будинку, де пішла вертикальна тріщина.»

За попередніми даними проектантів для ремонту будинку потрібно близько п’яти мільйонів гривень. 1-й заступник міністра здивувався такій цифрі й дав розпорядження представникам проектного інституту цього разу більш деталньо перевірити суму збитків, а точні дані надіслати до міністерства.

Причина вибуху досі невідома, кажуть газовики. Усе покажуть результати експертизи.

Віктор Кирилюк, нач. Бердичівського управління газового господарства: «Одразу після вибуху ми зробили контрольну перевірку міжбудинкового газопроводжу. Падіння тиску немає. Зняли газові прилади, дали їх у житомирський експертний центр на перевірку технічного стану. Це все на вимогу прокуратури.»

Будинок, в якому сталася трагедія, збудований ще до 1917 року. Капітальний ремонт там робили у 66-му. У ньому було централізоване газо- водопостачання та тепло. Після вибуху у будинку виявили незаконно встановлені газові колонки: одну у квартирі, де загинула жінка, ще одну — в сусідній. Останню одразу ж демонтували. Наразі у будинку відновлено електро -та водопостачання, у найближчий час планується відновити й подачу газу, кажуть представники влади.

Виділить Кабмін кошти на ремонт чи ні, поки що невідомо. У міськвиконкомі сподіваються, що їм підуть назустріч, і допоможуть людям знову отримати помешкання. А поки що прокуратура міста порушила карну справу проти управління газового господарства.

Ігор Денисенко, прокурор м. Бердичева: «Цього ж дня мною була порушена карна справа за ознаками злочину, передбаченого частиною другою статті 367 ККУ: службова недбалість осіб Бердичівського управління газового господарства. Триває слідство, в ході якого встановлюються причини та обставини трагедії.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0