Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Проїзд у бердичівському міському транспорті подорожчає до 2-х гривень

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Судячи зі всього, бердичівлянам слід очікувати на подорожчання проїзду у громадському транспорті. Про це присутніх на засіданні виконавчого комітету повідомив заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Надто вже довго не переглядалися існуючі тарифи, зауважив посадовець, а тим часом невпинно зростали ціни на усі складові успішної роботи перевізників — паливо, запчастини, тощо. Не стояла на місці і мінімальна заробітна плата. Перевізники скаржаться на вкрай критичне становище, а особливо представники АТП-11837, на яке припадає перевезення найбільшої кількості пільговиків. Держава, кажуть, практично не відшкодовує обслуговування цієї категорії населення.

Проїзд у бердичівському міському транспорті подорожчає до 2-х гривень

Ігор Плісак, голова правління ВАТ «Бердичівське АТП-11837»: “На сегодня существует угроза остановки автопарка. Не выплачивается заработная плата, отсутствуют запчасти, что в некоторой степени сказывается на безопасном движении, на качестве обслуживания. Нету резины. Существует большая задолженность за газовое топливо. Принятие нового тарифа — это то малое, чем можно помочь нашему предприятию и остальным перевозчикам.”

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “На сьогоднішній день тарифи на проїзд у нашому місті становлять 1,50 грн. та 1,25 грн. Згідно Постанови КМУ, що регламентує зміну тарифів, вони будуть розглянуті міністерствами транспорту і економіки. Ми підготували попередні розрахунки і вийшли на мінімальну цифру 2 гривні.”

Члени виконкому попередньо погодили рішення про підвищення тарифів. Тепер затвердити його мають у Києві — у профільних міністерствах, після чого дане питання повторно буде розглянуте на засіданні виконавчого комітету.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0