Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус

Time Додано: п'ятниця, 30 бер. 2018, 11:57 ( 22 дн. назад )

Віднедавна за попередньо складеним графіком у селах Бердичівського району щоранку з’являється автобус з табличкою «Нерегулярні перевезення». Групу тих, хто біля нього збирається, очолює медичний працівник: людей організовано везтимуть до районної поліклініки на проходження флюорографії. Про те, аби до кінцевого пункту призначення селяни дісталися спеціальним транспортом і у конкретно визначений час, подбав народний депутат України Олександр Ревега: автобус щодня виділяє АТП-11837.

Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус

Нині на теренах Бердичівщини діє Програма профілактики туберкульозу та протидії ВІЛ/СНІД, розповідає головний лікар ЦПМСД Бердичівської райради Наталія Ровкова. Згідно Програми, ті, хто входить до так званої «групи ризику», а також усі решта мешканців району раз на рік повинні пройти через флюорограф.

Замість того, аби рано-вранці сідати на рейсовий автобус до міста, витрачати кошти на проїзд, потім відстоювати довжелезні черги біля кабінету, люди потрапляють до поліклініки мало не від власних домівок і за лічені хвилини. Про те, що на флюорографію приїдуть з того чи іншого села, у поліклініці, вже знають і на них чекають. Часто трапляється таке, що ще залишається час відвідати того чи іншого лікаря.

Сьогодні флюорографію проходять люди з Половецького, Журбинець та Хмельового – близько 40 осіб. Напередодні таку саму процедуру мали 24 мешканці Лісової Слобідки, а ще раніш – 39 чоловіків та жінок із Никонівки та Кукільні. Планується, що за місяць профілактичні обстеження підійдуть до кінця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0