Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус

Time Додано: п'ятниця, 30 бер. 2018, 11:57 ( 6 міс. назад )

Віднедавна за попередньо складеним графіком у селах Бердичівського району щоранку з’являється автобус з табличкою «Нерегулярні перевезення». Групу тих, хто біля нього збирається, очолює медичний працівник: людей організовано везтимуть до районної поліклініки на проходження флюорографії. Про те, аби до кінцевого пункту призначення селяни дісталися спеціальним транспортом і у конкретно визначений час, подбав народний депутат України Олександр Ревега: автобус щодня виділяє АТП-11837.

Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус

Нині на теренах Бердичівщини діє Програма профілактики туберкульозу та протидії ВІЛ/СНІД, розповідає головний лікар ЦПМСД Бердичівської райради Наталія Ровкова. Згідно Програми, ті, хто входить до так званої «групи ризику», а також усі решта мешканців району раз на рік повинні пройти через флюорограф.

Замість того, аби рано-вранці сідати на рейсовий автобус до міста, витрачати кошти на проїзд, потім відстоювати довжелезні черги біля кабінету, люди потрапляють до поліклініки мало не від власних домівок і за лічені хвилини. Про те, що на флюорографію приїдуть з того чи іншого села, у поліклініці, вже знають і на них чекають. Часто трапляється таке, що ще залишається час відвідати того чи іншого лікаря.

Сьогодні флюорографію проходять люди з Половецького, Журбинець та Хмельового – близько 40 осіб. Напередодні таку саму процедуру мали 24 мешканці Лісової Слобідки, а ще раніш – 39 чоловіків та жінок із Никонівки та Кукільні. Планується, що за місяць профілактичні обстеження підійдуть до кінця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0