Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус

Time Додано: п'ятниця, 30 бер. 2018, 11:57 ( 12 міс. назад )

Віднедавна за попередньо складеним графіком у селах Бердичівського району щоранку з’являється автобус з табличкою «Нерегулярні перевезення». Групу тих, хто біля нього збирається, очолює медичний працівник: людей організовано везтимуть до районної поліклініки на проходження флюорографії. Про те, аби до кінцевого пункту призначення селяни дісталися спеціальним транспортом і у конкретно визначений час, подбав народний депутат України Олександр Ревега: автобус щодня виділяє АТП-11837.

Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус Пройти флюорографію набагато швидше і без витрат: мешканців Бердичівщини до райполіклініки возить спеціальний автобус

Нині на теренах Бердичівщини діє Програма профілактики туберкульозу та протидії ВІЛ/СНІД, розповідає головний лікар ЦПМСД Бердичівської райради Наталія Ровкова. Згідно Програми, ті, хто входить до так званої «групи ризику», а також усі решта мешканців району раз на рік повинні пройти через флюорограф.

Замість того, аби рано-вранці сідати на рейсовий автобус до міста, витрачати кошти на проїзд, потім відстоювати довжелезні черги біля кабінету, люди потрапляють до поліклініки мало не від власних домівок і за лічені хвилини. Про те, що на флюорографію приїдуть з того чи іншого села, у поліклініці, вже знають і на них чекають. Часто трапляється таке, що ще залишається час відвідати того чи іншого лікаря.

Сьогодні флюорографію проходять люди з Половецького, Журбинець та Хмельового – близько 40 осіб. Напередодні таку саму процедуру мали 24 мешканці Лісової Слобідки, а ще раніш – 39 чоловіків та жінок із Никонівки та Кукільні. Планується, що за місяць профілактичні обстеження підійдуть до кінця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0