Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Прогресівці” зроблять все можливе, щоб завод працював

Time Додано: п'ятниця, 25 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Головні бердичівські машинобудівники - “прогресівці” - відзначають своє професійне свято. Колектив одного з основних цехів заводу — механо-складального — на чолі з бригадиром Анатолієм Штаюндою працює там уже давно. Спад обсягів виробництва в Україні не міг не вплинути на роботу “прогресівців” , каже Анатолій Штаюнда, але люди, як і раніше, вчасно приходять на завод, хочуть працювати і віддаються роботі сповна. Із такими підлеглими, розповідає бригадир, можна виконати будь-які завдання. Сам Анатолій Вікторович працює на заводі з 1973-го року. Спочатку був учнем слюсаря, потім йому підвищували професійні розряди і через деякий час тодішнє керівництво призначило Анатолія Штаюнду бригадиром слюсарів механо-складальних робіт. На цій посаді він працює і досі.

“Прогресівці” зроблять все можливе, щоб завод працював

Анатолій Штаюнда, бригадир слюсарів механо-складальних робіт: «Прийшов на завод після школи, так і працюю тут усе своє життя. Протоптав уже всі стежки, можна із заплющеними очима ходити по цеху. Підлеглих у мене зараз 20 чоловік, колектив хороший. Молоді, звичайно, мало, більшість людей працює віком від 50 років.»

Підлеглі Анатолія Вікторовича називають його не інакше, як другом. На цю людину, кажуть, можна покластися у будь-якій ситуації. У бригадирі їм подобається насамперед справедливість. До роботи слюсарів Анатолій Штаюнда ставиться із особливою вимогливістю, інколи, правда, буває поблажливим. Начальник механо-складального цеху Леонтій Феногеєв лише добрими словами відгукується про свій колектив. Він керує ним два роки і при цьому впевнений: із такими людьми, не страшно і у розвідку піти.

Леонтій Феногеєв, начальник механо-складального цеху: «Якщо у перший рік роботи замовлень було багато, то зараз, у зв’язку із кризою, звичайно, менше. Але я не думаю, що на цех очікують переміни у гіршу сторону. Ми всі сподіваємося на краще. Колектив у нас згуртований, організований, ми все витримаємо.»

У зв’язку з економічною кризою “Прогрес” переживає зараз не найкращі часи, розповідає генеральний директор підприємства. У нелегкий період, каже Геннадій Лосовський, не потрібно чекати від когось допомоги, а намагатися самим робити все можливе, аби подолати кризу.

Геннадій Лосовський, ген. директор ВАТ Бердичівського машинобудівного заводу “Прогрес”: «Керівництво підприємства націлене на одне: той колектив “Прогресу”, що зараз, зберегти у такому ж складі і надалі. “Прогрес” без Бердичева і Бердичів без “Прогресу” не можливо уявити. нам тут жити, нам дивитись людям у вічі, і ми все робимо для того, щоб завод працював, щоб наші працівники отримували гідну, у теперішніх умовах, заробітну плату. Але реалії життя ставлять свої перепони.»

Якщо людина пропрацювала на заводі багато років, то у ній живе справжній дух “прогресівця”, вважає генеральний директор. Він переконаний: буде потужний і згуртований колектив, буде працювати і завод.

Геннадій Лосовський, ген. директор ВАТ Бердичівського машинобудівного заводу “Прогрес”: «Хочеться побажати терпіння, розважливості, оптимізму і працездатності. А якщо буде це, то буде і у сім’ях добробут, буде щастя, здоров’я і всі складові частини життя, які людина прaгне мати.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0