Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Прогрес-Спорт” — “Зірка” показали гідний рівень місцевого футболу

Time Додано: середа, 12 трав. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

День Перемоги Бердичів відсвяткував гучно й з великим розмахом. Протягом тижня у місті проходило багато заходів, приурочених до цього величного свята, у тому числі і турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті воїнів-танкістів братів Міхеєвих. Турнір проходив на Червоній Горі, і у ньому брало участь 16 команд, розповідає один з організаторів Олександр Полгороднік.

Олександр Полгороднік, директор міського центру “Спорт для всіх”: «Стабільно у нас бере участь 14-18 команд. Усі команди аматорські, представляють різні райони міста, 4 команди з Гришковець. Там також пішов розвиток футболу. У фінал вийшли “Прогрес-Спорт” і “Зірка”.»

Команди “Зірка”, яка представляла район Дитячого світу, та “Прогрес-Спорт” і змагалися у фіналі за кубок турніру. На думку місцевих шанувальників футболу, остання гра бердичівських футболістів майже нічим не відрізнялася від гри професійних команд. Хлопці вперто йшли до перемоги, кожен хотів отримати звання чемпіона. Вже на перших хвилинах матчу почалися гострі атаки на обох сторонах поля. Спочатку відомий нападаючий ФК “Бердичів” Дмитро Вакула здійснив сильний удар вище воріт “Зірки”, чим, мабуть, розізлив суперників, і ті відповіли першим голом. 1:0 на користь ”помаранчевих”. Не допомогли “прогресівцям” зрівняти рахунок ні часті контратаки, ні не менш часті тайм-аути.

На початку 2-го тайму біло-сині почали стрімкі напади на ворота суперників, і Дмитро Вакула таки забив довгоочікуваний для його команди гол. Із рахунком 1:1 не збиралися миритися ні ті, ні інші. Можливо, через це і почалися часті фоли, наслідками яких були штрафні удари. Один із таких і вирішив долю кубку, який здобула команда “Зірка”.

Сергій Шимков, капітан футбольної команди “Зірка”: «Впечатления хорошие, хотелось бы, чтобы такие турниры проводили в городе почаще. Самый трудный соперник — финалисты “Прогресс-Спорт”. Наша команда выложилась не на все 100%, но отыграли хорошо, поэтому и выиграли.»

Нагороджувати призерів чемпіонату приїхали депутати міської ради та місцеве керівництво спортивної галузі. 3-тє місце посіла команда “Сафарі”, за що і отримали грамоту та чашки. Такий самий приз дістався гравцям “Прогрес-Спорту”, а до рук переможців, гравців “Зірки”, потрапив вперше за 4 роки турніру перехідний кубок. На ньому вони і зможуть викарбувати назву власної команди, зазначили представники влади.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський