Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення

Time Додано: неділя, 17 груд. 2017, 17:49 ( 6 міс. назад )

Прагнеш дієво управляти бюджетним процесом – мусиш робити прогноз на середньострокову перспективу. Тож саме темі прогнозу місцевого бюджету на 2019-20 рр. була присвячена окрема частина доповіді начальниці міського фінуправління Алли Пацатої на останньому засіданні виконавчого комітету.

Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення

Розробляли прогноз, згідно вимог Бюджетного та Податкового кодексів, законодавчих актів, пов’язаних із бюджетами та міжбюджетними відносинами, а також – місцевої Стратегії реформування системи управління, інформувала головна фінансистка Бердичева. Прогноз, з її слів, базувався на індикативних прогнозних показниках доходної та видаткової частин міського бюджету та на прогнозних показниках на виконання інвестиційних програм.

Можна сказати, що міські бюджети останніх років різняться лише кількістю нулів у цифрах, зауважив Бердичівський міський голова, якщо заробітна плата складала у різних діаграмах близько 80 %, то так вона і складає. Василь Мазур нагадав про необхідність раціонального використання бюджетних коштів: воно, як і збільшення надходжень до казни, залежить суто від міста. Ну і є ще, звісно, функції, делеговані місту державою. Їх теж треба виконати.

Окремо Василь Мазур зупинився на питанні виплати зарплати медичним працівникам. Держава, сподівається, «їм допоможе». На старті ж як часто буває, нагадав: не вистачає, начебто, мільйонів, але під завісу року борг зводиться до нуля.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0