Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення

Time Додано: неділя, 17 груд. 2017, 17:49 ( більше 1 року назад )

Прагнеш дієво управляти бюджетним процесом – мусиш робити прогноз на середньострокову перспективу. Тож саме темі прогнозу місцевого бюджету на 2019-20 рр. була присвячена окрема частина доповіді начальниці міського фінуправління Алли Пацатої на останньому засіданні виконавчого комітету.

Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення

Розробляли прогноз, згідно вимог Бюджетного та Податкового кодексів, законодавчих актів, пов’язаних із бюджетами та міжбюджетними відносинами, а також – місцевої Стратегії реформування системи управління, інформувала головна фінансистка Бердичева. Прогноз, з її слів, базувався на індикативних прогнозних показниках доходної та видаткової частин міського бюджету та на прогнозних показниках на виконання інвестиційних програм.

Можна сказати, що міські бюджети останніх років різняться лише кількістю нулів у цифрах, зауважив Бердичівський міський голова, якщо заробітна плата складала у різних діаграмах близько 80 %, то так вона і складає. Василь Мазур нагадав про необхідність раціонального використання бюджетних коштів: воно, як і збільшення надходжень до казни, залежить суто від міста. Ну і є ще, звісно, функції, делеговані місту державою. Їх теж треба виконати.

Окремо Василь Мазур зупинився на питанні виплати зарплати медичним працівникам. Держава, сподівається, «їм допоможе». На старті ж як часто буває, нагадав: не вистачає, начебто, мільйонів, але під завісу року борг зводиться до нуля.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0