Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення

Time Додано: неділя, 17 груд. 2017, 17:49 ( 3 міс. назад )

Прагнеш дієво управляти бюджетним процесом – мусиш робити прогноз на середньострокову перспективу. Тож саме темі прогнозу місцевого бюджету на 2019-20 рр. була присвячена окрема частина доповіді начальниці міського фінуправління Алли Пацатої на останньому засіданні виконавчого комітету.

Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення Прогноз бюджету Бердичева на 2019-20 рр.: хмарно було завжди, але завжди траплялися прояснення

Розробляли прогноз, згідно вимог Бюджетного та Податкового кодексів, законодавчих актів, пов’язаних із бюджетами та міжбюджетними відносинами, а також – місцевої Стратегії реформування системи управління, інформувала головна фінансистка Бердичева. Прогноз, з її слів, базувався на індикативних прогнозних показниках доходної та видаткової частин міського бюджету та на прогнозних показниках на виконання інвестиційних програм.

Можна сказати, що міські бюджети останніх років різняться лише кількістю нулів у цифрах, зауважив Бердичівський міський голова, якщо заробітна плата складала у різних діаграмах близько 80 %, то так вона і складає. Василь Мазур нагадав про необхідність раціонального використання бюджетних коштів: воно, як і збільшення надходжень до казни, залежить суто від міста. Ну і є ще, звісно, функції, делеговані місту державою. Їх теж треба виконати.

Окремо Василь Мазур зупинився на питанні виплати зарплати медичним працівникам. Держава, сподівається, «їм допоможе». На старті ж як часто буває, нагадав: не вистачає, начебто, мільйонів, але під завісу року борг зводиться до нуля.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0