Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Продаж частки міста в об’єкті незавершеного будівництва критого ринку: епопея завершується?

Time Додано: п'ятниця, 25 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Багаторічна епопея з продажем частки міста в об’єкті незавершеного будівництва критого ринку підходить до фіналу. Така думка, напевне, відвідала багатьох присутніх на останній сесії Бердичівської міської ради. Великою бочкою з медом назвала проект рішення, згідно якого переважне право купівлі даної частки належатиме «Облспоживспілці», депутат Людмила Просянова. Разом із тим, на думку народної обраниці, у ситуації, що склалася, є кілька «але»: по-перше, ціна у 8,2 млн. грн. занадто велика для спілки, стверджує депутат, ось 4,8 млн. – те, що треба. Саме таку ціну, начебто, призначив столичний науково-дослідний інститут судових експертиз.

Продаж частки міста в об’єкті незавершеного будівництва критого ринку: епопея завершується?

Людмила Просянова, депутат Бердичівської міської ради: «Мало викупити частину, цю споруду треба ще й добудувати. Викупити її за ту ціну, що нам сьогодні пропонують (а щоби добудувати, потрібно ще мільйонів 6-7) – у «Облспоживспілки» таких коштів немає.»

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Інститут не може визначати ЦІНУ, його завдання визначати ЧАСТКУ. Згідно бухгалтерських документів. Ця ціна не має жодного відношення до ціни об’єкта, яка має визначатися незалежними експертами. Вона не може бути нижчою 8,2 млн. грн. ... на це є відповідна процедура. Так, з’явився ще один покупець – місцевий, житомирський. Через це було підготовлено відповідне рішення.»

Окрім занадто високої ціни Людмилу Просянову, збентежила поява серед претендентів на купівлю частки ще одного кандидата, ну а третім чинником, яким зіпсував депутату «смак меду» стало побоювання, що у разі придбання частки не «Облспоживспілкою» об’єкт перепрофілюють.

Сергій Онофрійчук опонує: депутат мала би знати: однією з умов продажу є залишення призначення об’єкту незмінним, більш того, іншою умовою є завершення добудови протягом 2-х років. Заступник міського голови ознайомив депутатів із кількома пропозиціями керівництва спілки.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Нам пропонується розстрочка сплати на 10 років. Ви розумієте: якщо 4,8 млн. розподілити на 10 років – яку суму ми отримуватимемо з урахуванням інфляції й обезцінювання. А саме цікаве – нам пропонують повернути частину ринкового збору на добудову... Тобто добудовувати свій ринок за кошти громади.»

Протягом кількох років уся робота, що велася міською владою з вирішення даного питання, здійснювалася прозоро і лише у рамках правового поля, наголосив Бердичівський міський голова. Від представників депутатського корпусу нічого не приховували, отже будь-які розмови про можливе лобіювання владою чиїхось інтересів – порожні балачки. Мешканців міста достатньо поводили за «ніс», вважає Василь Мазур, із цим, на його думку, потрібно припиняти.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Оперувати цифрами або виносити пропозиції, абсолютно не маючи поняття з усіх процесів і заводячи тим самим людей в оману – дуже «гарний» прийом. Через те я своїм працівникам кажу: коли проводиться подібна робота, приходьте на комісії і намагайтеся зробити так, щоб навіть депутати, як нічого взагалі нічого не розуміють, все ж таки змогли уяснити суть питання.»

Відвідувати засідання постійних комісій міський голова настійливо порекомендував і деяким депутатам. Робочі питання мають вирішуватися саме там, переконаний Василь Мазур, аби на сесію виходити з готовими рішеннями.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0