Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прочистка димо-вентиляційних каналів: усвідомлена необхідність

Time Додано: понеділок, 11 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Голова ОСББ “Берізка” Галина Фоміна демонструє купу будівельного сміття. Усім цим були забиті димо-вентиляційні канали лише у двох квартирах багатоповерхівки, що у пров. Котляревського, 4. Перевірка каналів не здійснювалася у будинку близько 5 років, каже голова. Тому вона вирішила укласти договір із ПП “Житлоремекс-2”, де працює спеціаліст із відповідною ліцензією – пічник.

Прочистка димо-вентиляційних каналів: усвідомлена необхідність

Галина Фоміна голова ОСББ “Берізка”: “Я провела масштабну роботу із мешканцями будинку... Привела приклади Дніпропетровська та Львова. Деякі зрозуміли мене правильно, деякі – ні. Тому перевірка димо-вентиляційних каналів дещо затянулась. Лише із 23 липня ми остаточно вирішили перевірити усі канали.”

Перевіркою каналів займається “не людина з вулиці”: Дмитро Кондратюк працює пічником вже багато років, за якість своєї роботи відповідає як особисто, так і юридично, адже недоліки у ній можуть призвести до фатальних наслідків – вибуху чи отруєння чадним газом.

Дмитро Кондратюк пічник ПП “Житлоремекс-2”: “Мы прочистили, проверили и я выписываю акт о проверке на право пользование газом. Его подписываю я, мастер, директор ЖЭКа. Акт направляется в “Бердичевгаз”. Там смотрят: есть акт – хорошо, нет – отключают подачу газа.”

На сьогоднішній день з усього будинку залишилося 10 квартир, мешканці яких ще не вирішили: звертатися до послуг пічника чи ні. Вартість його роботи складає 31 грн. з однієї оселі, з яких 25 грн. коштує сам візит та 6 – робота, говорить Галина Фоміна, тому не всі хочуть платити. Та вихід із цієї ситуації є.

Галина Фоміна голова ОСББ “Берізка”: “Мешканці цих десятьох квартир ще вагаються... Але ми або візьмемо гроші з ремонтного фонду будинку, ..., або “розіб’ємо” сплату цих 30 грн. на п’ять місяців... і все буде гаразд.”

В управлінні ЖКГ та НС говорять: все місто обслуговує лише 2 спеціаліста із відповідною ліцензією – Дмитро Кондратюк та пічник із ПП “Житлосервіс-5”. Ще одного готують до роботи у 3-му ДВЖРЕПі.

Сергій Тютєрєв начальник управління ЖКГ та НС: “Два специалиста на город – это очень мало... Тем более, что на заседании исполкома ... принято решение, что до 1.09.08 г. все ЖЭКи должны провести полную проверку дымвентканалов.... Есть ещё проблема финансирования. Например, директор ЧП “Житлоремекс-2” готова бесплатно обучить молодого парня и взять его на работу с зарплатой 800-850 грн...”

І Галина Фоміна, і Дмитро Кондратюк впевнені: краще заплатити 31 гривню – і бути спокійним за життя своє та мешканців усього будинку.

Дмитро Кондратюк пічник ПП “Житлоремекс-2”: “Был у нас случай: при проверке обнаружили, что в одной из квартир нет тяги. Хорошо, что при пользовании газовой колонкой и плитой женщина открывала окна. У другой жительницы в колонке не было тяги вообще. Прочистили каналы, сейчас она нас благодарит. Так надо ли это всё делать ? Надо. ”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0