Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Проблема розрахунків за спожиті енергоносії залишається актуальною не тільки під час опалювального сезону

Time Додано: субота, 23 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

з цього питання на засіданні профільної комісії виконавчого комітету традиційно заслухали місцевих енергопостачальників та представників комунальних підприємств. Близько мільйона гривень заборгували бердичівським газовикам підприємства, що фінансуються із державного бюджету — ВК № 70, 9-та пожежна частина, військовий комісаріат та квартирно-експлуатаційний відділ (колишня КЕЧ). Борг населення складає майже 1,5 млн. грн., близько 400 тисяч. підприємство недоотримало через затримку державою нарахування коштів на пільги та субсидії.

Проблема розрахунків за спожиті енергоносії залишається актуальною не тільки під час опалювального сезону

На 143 тис. грн. зменшився борг населення за спожиту електроенергію. У «чорних списках» бердичівського РЕМ рахуються «Водоканал» та «Теплоенерго»: кожне з них заборгувало по 300 з лишнім тисяч гривень.

Рівень проплат КП «Бердичіводоканал» складає 94%. Щодо населення, то ця цифра на 3% менша. За минулий місяць за спожиту воду з усіх об’єднань співвласників із підприємством розрахувалося лише 3. 41 тисячу заборгував квартирно-експлуатаційний відділ, 61 — колонія № 70.

Близько 10 млн. грн. заборгувало за спожитий газ КП «Бердичівтеплоенерго». Рівень проплат з боку населення складає 98%. Юрист підприємства вже було підготував 40 заяв до суду, але тут виникла чергова проблема: подання однієї заяви коштує 250 грн., що виливається для тепловиків у кругленьку суму. Серед установ та організацій у боржниках комунальників — міліція та будівельний ліцей.

На завершення засідання заступник міського голови Володимир Пономарчук вкотре закликав населення міста належним чином ставитися до сплати послуг за спожиті енергоносії та розповів історію про те, як у районі цукрорафінадного заводу вирішили замінити аварійну газову мережу. На ці цілі, наголосив він, держава виділила 3 мільйони гривень, що вже само по собі є випадком винятковим, говорить він, 500 тисяч додало місто. Мешканці району, які, на думку Володимира Пономарчука, мали б радіти такій події, виявилися обурені нею. І все через те, що в їхніх домівках на кілька днів відключили газопостачання.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0