Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Проблема розрахунків за спожиті енергоносії залишається актуальною не тільки під час опалювального сезону

Time Додано: субота, 23 трав. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

з цього питання на засіданні профільної комісії виконавчого комітету традиційно заслухали місцевих енергопостачальників та представників комунальних підприємств. Близько мільйона гривень заборгували бердичівським газовикам підприємства, що фінансуються із державного бюджету — ВК № 70, 9-та пожежна частина, військовий комісаріат та квартирно-експлуатаційний відділ (колишня КЕЧ). Борг населення складає майже 1,5 млн. грн., близько 400 тисяч. підприємство недоотримало через затримку державою нарахування коштів на пільги та субсидії.

Проблема розрахунків за спожиті енергоносії залишається актуальною не тільки під час опалювального сезону

На 143 тис. грн. зменшився борг населення за спожиту електроенергію. У «чорних списках» бердичівського РЕМ рахуються «Водоканал» та «Теплоенерго»: кожне з них заборгувало по 300 з лишнім тисяч гривень.

Рівень проплат КП «Бердичіводоканал» складає 94%. Щодо населення, то ця цифра на 3% менша. За минулий місяць за спожиту воду з усіх об’єднань співвласників із підприємством розрахувалося лише 3. 41 тисячу заборгував квартирно-експлуатаційний відділ, 61 — колонія № 70.

Близько 10 млн. грн. заборгувало за спожитий газ КП «Бердичівтеплоенерго». Рівень проплат з боку населення складає 98%. Юрист підприємства вже було підготував 40 заяв до суду, але тут виникла чергова проблема: подання однієї заяви коштує 250 грн., що виливається для тепловиків у кругленьку суму. Серед установ та організацій у боржниках комунальників — міліція та будівельний ліцей.

На завершення засідання заступник міського голови Володимир Пономарчук вкотре закликав населення міста належним чином ставитися до сплати послуг за спожиті енергоносії та розповів історію про те, як у районі цукрорафінадного заводу вирішили замінити аварійну газову мережу. На ці цілі, наголосив він, держава виділила 3 мільйони гривень, що вже само по собі є випадком винятковим, говорить він, 500 тисяч додало місто. Мешканці району, які, на думку Володимира Пономарчука, мали б радіти такій події, виявилися обурені нею. І все через те, що в їхніх домівках на кілька днів відключили газопостачання.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0