Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про зміни у порядку надання житлової субсидії

Time Додано: четвер, 17 трав. 2018, 12:59 ( 4 міс. назад )

Управління праці й соціального захисту населення повідомляє про суттєві зміни у порядку надання житлової субсидії. Новою постановою Кабміну визначено категорії осіб, котрі не матимуть права на отримання субсидії. Серед усіх ті, у кого житлова площа перевищує встановлені норми.

Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії

Субсидію на новий період мають призначати, на підставі нових заяви і декларації, наступним категоріям осіб:

Звернутись по новому за субсидією мають внутрішньо-переміщені особи, а також подружжя, зареєстровані за різними адресами.

Не усім потрібно йти до управління праці й соціального захисту населення, вистоюючи довжелезні черги. Визначено перелік категорій осіб, яким субсидію мають перерахувати автоматично.

Стосовно отримання субсидії одинокими пенсіонерами на житлову площу, що перевищує нині встановлені норми, Наталія Петрівна просить звернути увагу.

В обов’язковому порядку мають по-новому звернутись за призначенням субсидії орендарі квартир. Не буде призначатись субсидія особам, що не мають будь-якого доходу, не сплачували єдиного соціального внесоку або мають дохід, менший за мінімальну заробітну плату. Таким особам можливе призначення субсидії тільки рішенням комісії. Так само, як і тим громадянам, у власності яких – автомобіль, придбаний не більше 5 років тому. Не призначатимуть субсидію і тим домогосподарствам, у яких зареєстровані особи, які працюють за кордоном.

Обов’язкова плата, вказана у розрахунку субсидії, має сплачуватись щомісячно, наголошує начальник управління праці й соціального захисту населення. Інакше – субсидію призупинять.

Сьогодні люди йдуть до управління праці, консультуються, кожен в індивідуальному порядку, отримують для внесення даних нові зразки декларацій і заяв.

Консультують з питань призначення субсидії у 1-му кабінеті на І поверсі управління праці й соціального захисту населення, а також у телефонному режимі. Тел. Гарячої лінії: 2-23-79

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0