Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про зміни у порядку надання житлової субсидії

Time Додано: четвер, 17 трав. 2018, 12:59 ( 11 міс. назад )

Управління праці й соціального захисту населення повідомляє про суттєві зміни у порядку надання житлової субсидії. Новою постановою Кабміну визначено категорії осіб, котрі не матимуть права на отримання субсидії. Серед усіх ті, у кого житлова площа перевищує встановлені норми.

Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії

Субсидію на новий період мають призначати, на підставі нових заяви і декларації, наступним категоріям осіб:

Звернутись по новому за субсидією мають внутрішньо-переміщені особи, а також подружжя, зареєстровані за різними адресами.

Не усім потрібно йти до управління праці й соціального захисту населення, вистоюючи довжелезні черги. Визначено перелік категорій осіб, яким субсидію мають перерахувати автоматично.

Стосовно отримання субсидії одинокими пенсіонерами на житлову площу, що перевищує нині встановлені норми, Наталія Петрівна просить звернути увагу.

В обов’язковому порядку мають по-новому звернутись за призначенням субсидії орендарі квартир. Не буде призначатись субсидія особам, що не мають будь-якого доходу, не сплачували єдиного соціального внесоку або мають дохід, менший за мінімальну заробітну плату. Таким особам можливе призначення субсидії тільки рішенням комісії. Так само, як і тим громадянам, у власності яких – автомобіль, придбаний не більше 5 років тому. Не призначатимуть субсидію і тим домогосподарствам, у яких зареєстровані особи, які працюють за кордоном.

Обов’язкова плата, вказана у розрахунку субсидії, має сплачуватись щомісячно, наголошує начальник управління праці й соціального захисту населення. Інакше – субсидію призупинять.

Сьогодні люди йдуть до управління праці, консультуються, кожен в індивідуальному порядку, отримують для внесення даних нові зразки декларацій і заяв.

Консультують з питань призначення субсидії у 1-му кабінеті на І поверсі управління праці й соціального захисту населення, а також у телефонному режимі. Тел. Гарячої лінії: 2-23-79

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0