Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про зміни у порядку надання житлової субсидії

Time Додано: четвер, 17 трав. 2018, 12:59 ( близько 1 місяця назад )

Управління праці й соціального захисту населення повідомляє про суттєві зміни у порядку надання житлової субсидії. Новою постановою Кабміну визначено категорії осіб, котрі не матимуть права на отримання субсидії. Серед усіх ті, у кого житлова площа перевищує встановлені норми.

Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії Про зміни у порядку надання житлової субсидії

Субсидію на новий період мають призначати, на підставі нових заяви і декларації, наступним категоріям осіб:

Звернутись по новому за субсидією мають внутрішньо-переміщені особи, а також подружжя, зареєстровані за різними адресами.

Не усім потрібно йти до управління праці й соціального захисту населення, вистоюючи довжелезні черги. Визначено перелік категорій осіб, яким субсидію мають перерахувати автоматично.

Стосовно отримання субсидії одинокими пенсіонерами на житлову площу, що перевищує нині встановлені норми, Наталія Петрівна просить звернути увагу.

В обов’язковому порядку мають по-новому звернутись за призначенням субсидії орендарі квартир. Не буде призначатись субсидія особам, що не мають будь-якого доходу, не сплачували єдиного соціального внесоку або мають дохід, менший за мінімальну заробітну плату. Таким особам можливе призначення субсидії тільки рішенням комісії. Так само, як і тим громадянам, у власності яких – автомобіль, придбаний не більше 5 років тому. Не призначатимуть субсидію і тим домогосподарствам, у яких зареєстровані особи, які працюють за кордоном.

Обов’язкова плата, вказана у розрахунку субсидії, має сплачуватись щомісячно, наголошує начальник управління праці й соціального захисту населення. Інакше – субсидію призупинять.

Сьогодні люди йдуть до управління праці, консультуються, кожен в індивідуальному порядку, отримують для внесення даних нові зразки декларацій і заяв.

Консультують з питань призначення субсидії у 1-му кабінеті на І поверсі управління праці й соціального захисту населення, а також у телефонному режимі. Тел. Гарячої лінії: 2-23-79

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0