Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Не знаєш, куди діти нечистоти з убиральні? Потайки виплесни їх на вулицю та під паркан до сусідів!
Chatbox Законопослушный гр...
Мені здається визвати асенізато ...
Time 17:38 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Петя Бампер
"За 50років не моста ні тунеля ...
Time 13:21 - 27-04-2017
Роботи по реконструкції непарної колії у межах переїзду (вул. Житомирська) на етапі завершення
Chatbox Юрий
НЕ ВСТИГАЮТЬ,,а вчора в 15.00 в ...
Time 22:12 - 26-04-2017
Провідна Неділя у Бердичеві: кладовище прибране, перевезення організоване, живих квітів побільшало. Очікують тисяч на 30 люду
Chatbox Анна
Маруся такси служба которой Вы ...
Time 11:17 - 26-04-2017
ХХ сесія міської ради VII скликання: внесення змін до міського бюджету та попередніх рішень
Chatbox налогоплательщик
если вам не хватает денег в бюд ...
Time 11:56 - 25-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?..

Time Додано: четвер, 30 бер. 2017, 12:31 ( 29 дн. назад )

У Бердичівській міській раді ніяк, начебто, не реагують на ініціативу депутатів від «БЮТ» відправити до Києва спільне звернення про недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Що змусило керівника місцевого осередку «червоно-сердечних» Володимира Пономарчука нагадати на останній позачерговій сесії: він звертався до секретаря міськради, щоби вона організувала «обговорення питання» із тим, аби включити те до Порядку денного наступної сесії. Сесія є – про звернення у ній немає.

Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?..

Позиція фракції БПП із цього питання залишається незмінною, проінформував депутат Віталій Березовенко: у ній – за реальний захист прав селян, прав власників землі, у тому числі, і землі с/г призначення.

Уже традиційно думки місцевих парламентаріїв розділилися: поки одні закликали слідувати закону і констатували абсолютно протилежну активність опонентів поза стінами сесійної зали, опоненти не концентрували увагу на юридичному боці питання та намагалися добитися своєї правди: депутати цікавилися, чому депутати нічого не роблять…

Начебто, звертався, а начебто, й ні... Тут би, власне, голові комісії Велімовському розставити, як то кажуть, усі крапки, та розставляти, судячи зі всього, було нічого. Як і у питанні оголошеного раніше Валерієм Шелепою наміру увійти до складу комісії з законності.

Не поміняв, із власних слів, своєї позиції щодо мораторію міський голова. Як людина, нагадав, він категорично проти. Але як посадовець, як міський голова…

Його пропозиція залишається у силі, продовжив Василь Мазур: комісія із законності розглядає звернення і робить висновки, так само розглядають документ і в інших (а не в одній, як до цього) постійних комісіях. І вже після цього виносять на розгляд місцевих законотворців.

Пропозицію Володимира Пономарчука на голосування таки поставили: набрала вона аж 11 «за». Яким чином боротимуться за реалізацію своєї ініціативи її натхненники – роботою у комісіях чи роботою на публіку – стане відомо згодом.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: