Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?..

Time Додано: четвер, 30 бер. 2017, 12:31 ( близько 1 року назад )

У Бердичівській міській раді ніяк, начебто, не реагують на ініціативу депутатів від «БЮТ» відправити до Києва спільне звернення про недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Що змусило керівника місцевого осередку «червоно-сердечних» Володимира Пономарчука нагадати на останній позачерговій сесії: він звертався до секретаря міськради, щоби вона організувала «обговорення питання» із тим, аби включити те до Порядку денного наступної сесії. Сесія є – про звернення у ній немає.

Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?.. Про землю с/г призначення знову згадали депутати Бердичева. Юридичний бік питання? А хто на нього зважає?..

Позиція фракції БПП із цього питання залишається незмінною, проінформував депутат Віталій Березовенко: у ній – за реальний захист прав селян, прав власників землі, у тому числі, і землі с/г призначення.

Уже традиційно думки місцевих парламентаріїв розділилися: поки одні закликали слідувати закону і констатували абсолютно протилежну активність опонентів поза стінами сесійної зали, опоненти не концентрували увагу на юридичному боці питання та намагалися добитися своєї правди: депутати цікавилися, чому депутати нічого не роблять…

Начебто, звертався, а начебто, й ні... Тут би, власне, голові комісії Велімовському розставити, як то кажуть, усі крапки, та розставляти, судячи зі всього, було нічого. Як і у питанні оголошеного раніше Валерієм Шелепою наміру увійти до складу комісії з законності.

Не поміняв, із власних слів, своєї позиції щодо мораторію міський голова. Як людина, нагадав, він категорично проти. Але як посадовець, як міський голова…

Його пропозиція залишається у силі, продовжив Василь Мазур: комісія із законності розглядає звернення і робить висновки, так само розглядають документ і в інших (а не в одній, як до цього) постійних комісіях. І вже після цього виносять на розгляд місцевих законотворців.

Пропозицію Володимира Пономарчука на голосування таки поставили: набрала вона аж 11 «за». Яким чином боротимуться за реалізацію своєї ініціативи її натхненники – роботою у комісіях чи роботою на публіку – стане відомо згодом.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0