Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 17:28 ( 9 міс. назад )

Міський голова Бердичева Василь Мазур уважно слідкує за тим, чим годують користувачів інтернет-джерела, і готовий публічно спростовувати неправдиву та відверто заангажовану, за його переконанням, інформацію. Меншою мірою, таке враження могло скластися у багатьох під час останнього засідання виконавчого комітету.

Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду

«У центрі Бердичева з пересувного причепа незаконно торгували шаурмою (і це під час карантину через спалах африканської чуми свиней!). Більш того, продавець заявляв, що йому можна, бо у виконкомі, начебто, у нього «все схоплено». Більш того, підприємець порішав все особисто з Мазуром…» Далеко не дослівно, але приблизно такою за суттю була інформація, що нею «вистрілили» в інтернет-просторі (назву сайту на засіданні не оприлюднювали). Тож, як все було за офіційною версією?..

Знявши вершки з торгівлі шаурмою, Бердичівський міський голова «захотів» підняти тариф на воду. Тут, судячи зі всього, йшлося про статтю під назвою «Ковтай Бердичів…» на одному з місцевих сайтів. У ній автор надає нові розрахункові вартості послуг на три складові тарифу на воду і підсумовує: новий тариф, що його так «хоче» Мазур, становитиме 32,02 грн./куб³ води. Черга тримати відповідь дійшла до заступника міського голови Сергія Онофрійчука.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0