Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 17:28 ( 17 дн. назад )

Міський голова Бердичева Василь Мазур уважно слідкує за тим, чим годують користувачів інтернет-джерела, і готовий публічно спростовувати неправдиву та відверто заангажовану, за його переконанням, інформацію. Меншою мірою, таке враження могло скластися у багатьох під час останнього засідання виконавчого комітету.

Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду

«У центрі Бердичева з пересувного причепа незаконно торгували шаурмою (і це під час карантину через спалах африканської чуми свиней!). Більш того, продавець заявляв, що йому можна, бо у виконкомі, начебто, у нього «все схоплено». Більш того, підприємець порішав все особисто з Мазуром…» Далеко не дослівно, але приблизно такою за суттю була інформація, що нею «вистрілили» в інтернет-просторі (назву сайту на засіданні не оприлюднювали). Тож, як все було за офіційною версією?..

Знявши вершки з торгівлі шаурмою, Бердичівський міський голова «захотів» підняти тариф на воду. Тут, судячи зі всього, йшлося про статтю під назвою «Ковтай Бердичів…» на одному з місцевих сайтів. У ній автор надає нові розрахункові вартості послуг на три складові тарифу на воду і підсумовує: новий тариф, що його так «хоче» Мазур, становитиме 32,02 грн./куб³ води. Черга тримати відповідь дійшла до заступника міського голови Сергія Онофрійчука.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0