Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду

Time Додано: неділя, 06 трав. 2018, 17:28 ( 5 міс. назад )

Міський голова Бердичева Василь Мазур уважно слідкує за тим, чим годують користувачів інтернет-джерела, і готовий публічно спростовувати неправдиву та відверто заангажовану, за його переконанням, інформацію. Меншою мірою, таке враження могло скластися у багатьох під час останнього засідання виконавчого комітету.

Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду Про шаурму «від Мазура» та «32,02 грн./куб³», до яких міський голова Бердичева, «хоче», начебто, підняти тариф на воду

«У центрі Бердичева з пересувного причепа незаконно торгували шаурмою (і це під час карантину через спалах африканської чуми свиней!). Більш того, продавець заявляв, що йому можна, бо у виконкомі, начебто, у нього «все схоплено». Більш того, підприємець порішав все особисто з Мазуром…» Далеко не дослівно, але приблизно такою за суттю була інформація, що нею «вистрілили» в інтернет-просторі (назву сайту на засіданні не оприлюднювали). Тож, як все було за офіційною версією?..

Знявши вершки з торгівлі шаурмою, Бердичівський міський голова «захотів» підняти тариф на воду. Тут, судячи зі всього, йшлося про статтю під назвою «Ковтай Бердичів…» на одному з місцевих сайтів. У ній автор надає нові розрахункові вартості послуг на три складові тарифу на воду і підсумовує: новий тариф, що його так «хоче» Мазур, становитиме 32,02 грн./куб³ води. Черга тримати відповідь дійшла до заступника міського голови Сергія Онофрійчука.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0