Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про роботу зі зверненнями громадян доповіли головні комунальники Бердичева

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Робота зі зверненнями громадян у поточному році стала головною обговорюваною темою на засіданні виконавчого комітету. Понад тисячу письмових звернень, у тому числі 68 колективних, надійшло на адресу міського управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій, доповів керівник управління Олег Повійчук, майже 21 тисячу разів бердичівляни зверталися до міської служби інформації 15-05. Кожен працівник управління, запевнив посадовець, був завчасно попереджений про персональну відповідальність у випадку неналежного ставлення до розгляду того чи іншого звернення, та це не допомогло уникнути недоліків у роботі.

Про роботу зі зверненнями громадян доповіли головні комунальники Бердичева

Олег Повійчук, начальник міського управління ЖКГ та з питань НС: “Зустрічалися випадки повторних звернень, в основному ці питання стосувалися відключення від мережі центрального опалення. Також є повторні звернення, що стосуються підтоплень — від мешканців будинків на Леніна, 91, Руській, 12, К. Лібкнехта, 106.”

Посилити персональну відповідальність як працівників управління, так і комунальних підприємств міста... Боротися з формалізмом... На звернення громадян має бути лише дві відповіді: позитивна або ж негативна... Зі слів Бердичівського міського голови, лише так можна підвищити ефективність вирішення проблем мешканців Бердичева.

Серед іншого затвердили члени виконавчого комітету і підвищення цін на квитки до міського плавального басейну. Вдруге із такою пропозицією до них звернувся директор закладу. Причина, з його слів, постійне підвищення цін на енергоносії.

Олег Коденський, директор міського плавального басейну: “Минулого сезону вартість одного відвідування басейну становила для дорослих 10 грн., для дітей — 5 грн. Ми здійснили калькуляцію і пропонуємо, аби дорослі сплачували 15 грн., а діти — 7. Зверну увагу, що ці розцінки нижчі, від тих, що у калькуляції.”

І Василь Мазур, і члени виконавчого комітету рекомендували Олегу Коденському провести щось на кшталт рекламної кампанії закладу. Бердичівляни, кажуть вони, повинні знати й не забувати про те, що у місті є басейн.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0