Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про роботу зі зверненнями громадян доповіли головні комунальники Бердичева

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Робота зі зверненнями громадян у поточному році стала головною обговорюваною темою на засіданні виконавчого комітету. Понад тисячу письмових звернень, у тому числі 68 колективних, надійшло на адресу міського управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій, доповів керівник управління Олег Повійчук, майже 21 тисячу разів бердичівляни зверталися до міської служби інформації 15-05. Кожен працівник управління, запевнив посадовець, був завчасно попереджений про персональну відповідальність у випадку неналежного ставлення до розгляду того чи іншого звернення, та це не допомогло уникнути недоліків у роботі.

Про роботу зі зверненнями громадян доповіли головні комунальники Бердичева

Олег Повійчук, начальник міського управління ЖКГ та з питань НС: “Зустрічалися випадки повторних звернень, в основному ці питання стосувалися відключення від мережі центрального опалення. Також є повторні звернення, що стосуються підтоплень — від мешканців будинків на Леніна, 91, Руській, 12, К. Лібкнехта, 106.”

Посилити персональну відповідальність як працівників управління, так і комунальних підприємств міста... Боротися з формалізмом... На звернення громадян має бути лише дві відповіді: позитивна або ж негативна... Зі слів Бердичівського міського голови, лише так можна підвищити ефективність вирішення проблем мешканців Бердичева.

Серед іншого затвердили члени виконавчого комітету і підвищення цін на квитки до міського плавального басейну. Вдруге із такою пропозицією до них звернувся директор закладу. Причина, з його слів, постійне підвищення цін на енергоносії.

Олег Коденський, директор міського плавального басейну: “Минулого сезону вартість одного відвідування басейну становила для дорослих 10 грн., для дітей — 5 грн. Ми здійснили калькуляцію і пропонуємо, аби дорослі сплачували 15 грн., а діти — 7. Зверну увагу, що ці розцінки нижчі, від тих, що у калькуляції.”

І Василь Мазур, і члени виконавчого комітету рекомендували Олегу Коденському провести щось на кшталт рекламної кампанії закладу. Бердичівляни, кажуть вони, повинні знати й не забувати про те, що у місті є басейн.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0