Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про роботу зі зверненнями громадян доповіли головні комунальники Бердичева

Time Додано: вівторок, 22 вер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Робота зі зверненнями громадян у поточному році стала головною обговорюваною темою на засіданні виконавчого комітету. Понад тисячу письмових звернень, у тому числі 68 колективних, надійшло на адресу міського управління ЖКГ та з питань надзвичайних ситуацій, доповів керівник управління Олег Повійчук, майже 21 тисячу разів бердичівляни зверталися до міської служби інформації 15-05. Кожен працівник управління, запевнив посадовець, був завчасно попереджений про персональну відповідальність у випадку неналежного ставлення до розгляду того чи іншого звернення, та це не допомогло уникнути недоліків у роботі.

Про роботу зі зверненнями громадян доповіли головні комунальники Бердичева

Олег Повійчук, начальник міського управління ЖКГ та з питань НС: “Зустрічалися випадки повторних звернень, в основному ці питання стосувалися відключення від мережі центрального опалення. Також є повторні звернення, що стосуються підтоплень — від мешканців будинків на Леніна, 91, Руській, 12, К. Лібкнехта, 106.”

Посилити персональну відповідальність як працівників управління, так і комунальних підприємств міста... Боротися з формалізмом... На звернення громадян має бути лише дві відповіді: позитивна або ж негативна... Зі слів Бердичівського міського голови, лише так можна підвищити ефективність вирішення проблем мешканців Бердичева.

Серед іншого затвердили члени виконавчого комітету і підвищення цін на квитки до міського плавального басейну. Вдруге із такою пропозицією до них звернувся директор закладу. Причина, з його слів, постійне підвищення цін на енергоносії.

Олег Коденський, директор міського плавального басейну: “Минулого сезону вартість одного відвідування басейну становила для дорослих 10 грн., для дітей — 5 грн. Ми здійснили калькуляцію і пропонуємо, аби дорослі сплачували 15 грн., а діти — 7. Зверну увагу, що ці розцінки нижчі, від тих, що у калькуляції.”

І Василь Мазур, і члени виконавчого комітету рекомендували Олегу Коденському провести щось на кшталт рекламної кампанії закладу. Бердичівляни, кажуть вони, повинні знати й не забувати про те, що у місті є басейн.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0