Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про проблеми бердичівлян дізнавалася народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко

Time Додано: субота, 28 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко не приховує: вона не вірить тим своїм колегам-депутатам, котрі стверджують, що в їхніх округах до них не звертаються виборці. Якщо заплановано зустріч із людьми або ж призначено день прийому громадян, завжди знайдуться ті, хто місяцями або ж роками не може вирішити ту чи іншу проблему. Нарахування пенсій, відсутність пільгових виплат, термінова медична допомога близьким, неотримані заощадження... Це лише невеличка частина наболілого й невирішеного, з чим приходять до неї люди, говорить народна обраниця.

Про проблеми бердичівлян дізнавалася народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Дуже багато питань з приводу консультацій. От, зокрема, ми, за ініціативи Премьер-Міністра, розгорнули дуже серйозну роботу з видачі безкоштовних актів на землю, що їх люди чекають по 10 й більше років. Кількість документів, що їх потрібно оформити із 64 до 4-х. До того ж ділянки будуть безкоштовно обмірюватися, безкоштовно готуватися технічна документація...”

Не менш важливим питанням, що турбує зокрема мешканців району, розповідає депутат, є газифікація сіл. Одне з таких питань Олені Бондаренко довелося нещодавно вирішувати.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “До мене звернулися з Мирославки з проханням підвести до села газ. Ті, гроші, що люди зібрали, а це 37 тисяч гривень, у них поцупили. За моїм зверненням до прокуратури, їх повернуто, і сьогодні питання газифікації Мирославки і Малосілки практично вирішено.”

Ніколи не слід забувати: за купою паперів, що їх доводиться розглядати мало не щодня — проблема живої людини, говорить Олена Бондаренко. Доволі часто трапляється так, що лише прихід до громадської приймальні дає їй нарешті реальний шанс на отримання того, що вона заслужила своєю працею та життям.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Говорити на трибунах — це одне, а робити ось цю роботу, бачачи очі виборців, читаючи їхні болісні звернення, це — зовсім інше. Ми повертаємо мешканцям міста та району надію у те, що є люди, які намагаються їм допомогти. Тих людей просто треба згуртувати, щоб громадяни бачили, що вони існують. Тому найголовніше — це не втрачати надію. Лише тоді захочеться і жити, і працювати, і допомагати одне одному...”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0