Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 03 лист. 2017, 14:31 ( 8 міс. назад )

Чи готові місцеві школи, дитсадки й заклади позашкілля до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, доповіла на останньому засіданні виконкому головна освітянка Бердичева Світлана Басюк. На початку нагадала: 28 вересня набрав чинності новий закон України «Про освіту», а поточний рік має стати підготовчим до запровадження з 1 вересня 2018-го Нової Української Школи. У Бердичеві ретельно створювали підґрунтя до реформ, запевнила начальник управління освіти і науки.

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві

Обраний Україною європейський вектор розвитку, визначив, зокрема, і роботу бердичівських освітян із дітьми з особливими потребами, продовжила Світлана Басюк. Так у місті вже не перший рік працюють спецкласи, діє інклюзивне та індивідуальне навчання, організована корекційно-реабілітаційна робота з учнями.

3,64 млн. грн. виділено із міського бюджету на харчування учнів початкової школи та пільговиків зі старших класів, інформувала начальник управління. Майже 3,5 мільйони – на харчування малечі у дитсадках.

Одним лише поліпшенням змісту освіти, новими підручниками та програми високої якості освіти не досягнути, зауважила доповідачка, тож міська влада та керівники закладів у міцному тандемі з батьками та спонсорами подбали про модернізацію матеріально-технічної бази.

Серед іншого, місто спрямувало свої кошти на поточні ремонти систем водо- й теплопостачання, водовідведення, силового електрообладнання, профілактику котелень, вимушені ремонти будівель тощо, продовжила Світлана Басюк.

Освоїли у Бердичеві як кошти обласної субвенції, так і субвенцію соціально-економічного розвитку, інформувала начальник управління, завдяки спільному фінансуванню з державного фонду соціально-економічного розвитку та з міського бюджету продовжується будівництво дитсадка на Червоній Горі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0