Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 03 лист. 2017, 14:31 ( 19 дн. назад )

Чи готові місцеві школи, дитсадки й заклади позашкілля до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, доповіла на останньому засіданні виконкому головна освітянка Бердичева Світлана Басюк. На початку нагадала: 28 вересня набрав чинності новий закон України «Про освіту», а поточний рік має стати підготовчим до запровадження з 1 вересня 2018-го Нової Української Школи. У Бердичеві ретельно створювали підґрунтя до реформ, запевнила начальник управління освіти і науки.

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві

Обраний Україною європейський вектор розвитку, визначив, зокрема, і роботу бердичівських освітян із дітьми з особливими потребами, продовжила Світлана Басюк. Так у місті вже не перший рік працюють спецкласи, діє інклюзивне та індивідуальне навчання, організована корекційно-реабілітаційна робота з учнями.

3,64 млн. грн. виділено із міського бюджету на харчування учнів початкової школи та пільговиків зі старших класів, інформувала начальник управління. Майже 3,5 мільйони – на харчування малечі у дитсадках.

Одним лише поліпшенням змісту освіти, новими підручниками та програми високої якості освіти не досягнути, зауважила доповідачка, тож міська влада та керівники закладів у міцному тандемі з батьками та спонсорами подбали про модернізацію матеріально-технічної бази.

Серед іншого, місто спрямувало свої кошти на поточні ремонти систем водо- й теплопостачання, водовідведення, силового електрообладнання, профілактику котелень, вимушені ремонти будівель тощо, продовжила Світлана Басюк.

Освоїли у Бердичеві як кошти обласної субвенції, так і субвенцію соціально-економічного розвитку, інформувала начальник управління, завдяки спільному фінансуванню з державного фонду соціально-економічного розвитку та з міського бюджету продовжується будівництво дитсадка на Червоній Горі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0