Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 03 лист. 2017, 14:31 ( 4 міс. назад )

Чи готові місцеві школи, дитсадки й заклади позашкілля до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період, доповіла на останньому засіданні виконкому головна освітянка Бердичева Світлана Басюк. На початку нагадала: 28 вересня набрав чинності новий закон України «Про освіту», а поточний рік має стати підготовчим до запровадження з 1 вересня 2018-го Нової Української Школи. У Бердичеві ретельно створювали підґрунтя до реформ, запевнила начальник управління освіти і науки.

Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві Про підготовку закладів освіти до нового навчального року й роботи в осінньо-зимовий період доповіли у Бердичеві

Обраний Україною європейський вектор розвитку, визначив, зокрема, і роботу бердичівських освітян із дітьми з особливими потребами, продовжила Світлана Басюк. Так у місті вже не перший рік працюють спецкласи, діє інклюзивне та індивідуальне навчання, організована корекційно-реабілітаційна робота з учнями.

3,64 млн. грн. виділено із міського бюджету на харчування учнів початкової школи та пільговиків зі старших класів, інформувала начальник управління. Майже 3,5 мільйони – на харчування малечі у дитсадках.

Одним лише поліпшенням змісту освіти, новими підручниками та програми високої якості освіти не досягнути, зауважила доповідачка, тож міська влада та керівники закладів у міцному тандемі з батьками та спонсорами подбали про модернізацію матеріально-технічної бази.

Серед іншого, місто спрямувало свої кошти на поточні ремонти систем водо- й теплопостачання, водовідведення, силового електрообладнання, профілактику котелень, вимушені ремонти будівель тощо, продовжила Світлана Басюк.

Освоїли у Бердичеві як кошти обласної субвенції, так і субвенцію соціально-економічного розвитку, інформувала начальник управління, завдяки спільному фінансуванню з державного фонду соціально-економічного розвитку та з міського бюджету продовжується будівництво дитсадка на Червоній Горі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0