Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про майбутню винахідницю формули вічного щастя або Життя між природою та музикою

Time Додано: понеділок, 30 жовт. 2017, 17:31 ( 23 дн. назад )

Хтось стверджуватиме, мовляв, ця дівчина живе Природою – і буде правий. Хтось натомість заявить, що вона – справжня принцеса у царстві Музики… і теж не помилиться. Мабуть, просто так уже склалося, що відповідальний у цьому світі за обдаровування людей, не пошкодував зусиль щодо Анни Філімончук. Юна бердичівлянка, учениця 11-ї школи, учениця музичної школи, активістка Екологічного центру ЦПО ім. О. Разумкова, Аня з однаковою легкістю грає на домбрі, пише про космос і перелітних птахів, вивчає орнітологію, досліджує, раціоналізує, видає «на гора» доволі серйозні наукові праці і виступає в екологічній агітбригаді. Така особистість цілком заслуговує на творчий вечір, вирішили у Центрі позашкілля, і реалізували свою ідею, запросивши усіх бажаючих до Центральної міської бібліотеки.

Про майбутню винахідницю формули вічного щастя або Життя між природою та музикою Про майбутню винахідницю формули вічного щастя або Життя між природою та музикою Про майбутню винахідницю формули вічного щастя або Життя між природою та музикою Про майбутню винахідницю формули вічного щастя або Життя між природою та музикою Про майбутню винахідницю формули вічного щастя або Життя між природою та музикою

Загалом 8 років провела Анна Філімончук у стінах місцевого Екоцентру, інформували ведучі, а якщо точніше, то 524 дні, більше тисячі годин і безліч хвилин. За цей час не лише досконало вивчила орнітофауну Бердичівщини, а й не раз гучно заявила про себе на різного роду фестивалях, конкурсах, семінарах, конференціях, про що свідчать десятки грамот, дипломів, відзнак, сертифікатів. Про таких, як Аня часто кажуть, мовляв, вони – це майбутнє України, і такі, як Аня й викликають захват від кожної її поїздки до Бердичева, констатує методист обласного еколого-натуралістичного центру Оксана Стадник.

Педагог і учень завжди розвиваються разом, переконана одна з Аніних наставниць (та, котра «відповідає за Природу») Ніна Ваховська, навряд чи вони можуть взагалі існувати один без одного. Свого часу, ділиться, їй пощастило не лише виявити скарб, а й зростити його. І ім’я цьому скарбу – Анна Філімончук.

Знайти свій скарб пощастило й Оксані Корнівецькій. Теж пощастило знайти і зростити. Зрощувала, правда, його не на природі, а у стінах музичної школи. Чи варто говорити, що ім’я у двох скарбів збігається?

Побувавши в Екоцентрі та побачивши його вміст, вона закохалася у природу, птахів й тамтешніх педагогів, розповідає сама Анна. Узрівши одного разу по телевізору звичайний, здавалося б, мультик, прийшла у захват від музики. Так і оселилася – між нотним станом та пташиним щебетом.

Нині вона знаходиться у такому віці, що треба визначатися, з чим пов’язувати своє подальше життя, каже Анна. І зізнається: наразі з цим ой як непросто. Дуже вже між потужними стихіями вона опинилася. Та чи хіба вперше цій дівчині ставити перед собою мету й добиватися задуманого, святкуючи чергову заслужену перемогу?

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0