Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про готовність міської пошуково-рятувальної служби на воді доповіли у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 11 трав. 2018, 16:58 ( 3 міс. назад )

Очолювана ним служба у межах зони своєї відповідальності готова виконувати завдання зі створення безпечних умов для відпочинку населення біля річки Гнилоп’ять. Про це на останньому засіданні виконавчого комітету доповів начальник Бердичівської міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді Олександр Ковальчук. Протягом 2017-го та станом на 4.05.2018 р., продовжив, потерпілих у зоні цієї самої відповідальності не було, що, на думку доповідача, стало наслідком добре налагодженої інформаційної діяльності служби, професійної підготовки рятувальників-водолазів та роботи медичних працівників.

Про готовність міської пошуково-рятувальної служби на воді доповіли у Бердичеві Про готовність міської пошуково-рятувальної служби на воді доповіли у Бердичеві Про готовність міської пошуково-рятувальної служби на воді доповіли у Бердичеві Про готовність міської пошуково-рятувальної служби на воді доповіли у Бердичеві Про готовність міської пошуково-рятувальної служби на воді доповіли у Бердичеві

Його працівники постійно нагадують відпочиваючим про те, що головний ворог тих при існуючій спеці – алкоголь, наголошує Олександр Ковальчук. Втім, констатує, люди часто нехтують застереженнями фахівців. Деякі обіцяють прибрати після себе, але…

Запобігти проявам порушень правил безпеки на воді та біля водойми у зоні відповідальності рятувальників – ось головне завдання його служби у весняно-літній сезон, зазначає доповідач.

Попереду у рятувальників на воді гаряча пора – не за горами випускні вечори. Без роботи вони не залишаться, прогнозує Олександр Ковальчук, але впоратися – впораються. Відповідна роз’яснювальна робота з випускниками, нагадав, має бути проведена і з боку педагогів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0