Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 10 лист. 2017, 14:24 ( 11 дн. назад )

Зима, як то кажуть, не за горами: чи готові у Бердичеві розчищати вулиці від снігу та боротися з ожеледицями? Судячи з доповіді заступника міського голови Сергія Онофрійчука, відповідальні за цей фронт робіт дивляться у майбутні зимові місяці з оптимізмом.

Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві

Упевненість у тому, що з опадами у місті впораються, додає той факт, що ще у червні автопарк КП «Бердичівкомунсервіс» поповнився двома новими потужними комбіновано-дорожніми «МАЗами», зазначив посадовець. Машини вже встигли попрацювати влітку, додав, аби на зиму, озброївшись спеціальними відвалами, щитками та бункерами з піщано-сольовою сумішшю привести вулиці до належного стану. Окрім того, нагадав Сергій Онофрійчук, віднедавна на службі у міста стоїть трактор Т-150К-09, подарований громаді Бердичівською солодовою компанією. Часу «Х» у засіках вже чекають більше 4-х тис. тон піску, проінформував заступник, ще з минулого сезону залишилися певні запаси піщано-сольової суміші. Вдалося нарешті завершити багатомісячну епопею з закупівлею солі, продовжив: кілька разів зривався відповідний тендер, але з чергового заходу 4 вагони солі таки придбали. Так що є підстави сподіватися на те, що сніжно-льодовий сезон мине у Бердичеві без надзвичайних ситуацій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0