Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві

Time Додано: п'ятниця, 10 лист. 2017, 14:24 ( 11 міс. назад )

Зима, як то кажуть, не за горами: чи готові у Бердичеві розчищати вулиці від снігу та боротися з ожеледицями? Судячи з доповіді заступника міського голови Сергія Онофрійчука, відповідальні за цей фронт робіт дивляться у майбутні зимові місяці з оптимізмом.

Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві Про готовність боротися зі снігом та ожеледицями доповіли у Бердичеві

Упевненість у тому, що з опадами у місті впораються, додає той факт, що ще у червні автопарк КП «Бердичівкомунсервіс» поповнився двома новими потужними комбіновано-дорожніми «МАЗами», зазначив посадовець. Машини вже встигли попрацювати влітку, додав, аби на зиму, озброївшись спеціальними відвалами, щитками та бункерами з піщано-сольовою сумішшю привести вулиці до належного стану. Окрім того, нагадав Сергій Онофрійчук, віднедавна на службі у міста стоїть трактор Т-150К-09, подарований громаді Бердичівською солодовою компанією. Часу «Х» у засіках вже чекають більше 4-х тис. тон піску, проінформував заступник, ще з минулого сезону залишилися певні запаси піщано-сольової суміші. Вдалося нарешті завершити багатомісячну епопею з закупівлею солі, продовжив: кілька разів зривався відповідний тендер, але з чергового заходу 4 вагони солі таки придбали. Так що є підстави сподіватися на те, що сніжно-льодовий сезон мине у Бердичеві без надзвичайних ситуацій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0