Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прем’єрний матч бердичівлян у чемпіонаті області з футболу: гарний старт

Time Додано: неділя, 07 черв. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Нарешті дочекалися... ФК «Бердичів» проводив свій перший матч у рамках чемпіонату області. До цього дня вихованці Ігоря Лисюка вважалися такою собі «темною конячкою», адже поки вони боролися за І місце у ДЮФЛУ, їхні суперники по, так би мовити, «дорослому» обласному чемпіонату встигли відіграти по 2-3 зустрічі. Першими на шляху наших земляків до стали футболісти з ФК «Коростень» — команди, яка не відноситься більшістю фахівців до числа фаворитів першості, але разом із цим вважається доволі незручним суперником.

В останньому бердичівляни переконувалися перших хвилин 20: майже весь цей час гра проходила на половині поля наших земляків. Рідкі удари з обох боків особливою точністю не відзначалися.

Усе змінилося на 25-й хвилині... Чітка гра та вивірений удар нашого Ярослава Блоцького — і трибуни на «Шкірянику» вибухнули від тріумфування — 1:0. Такий поворот подій добряче спантеличив коростенців, які, напевне, взагалі не планували протягом цієї зустрічі діставати м’яча із сітки своїх воріт. Але штрафний у виконанні Валентина Ярощука і в результаті чудовий гол Костянтина Іванкевича змусив гостей пережити цю неприємну процедуру вдруге.

Після того, як рахунок став 2:0, дії головного судді матчу, які і до цього моменту не завжди були зрозумілими для футбольного загалу, стали зовсім дивними: меншою мірою кілька штрафних у ворота Тараса Панасюка виглядали досить сумнівними. До кінця першої половини гри коростенцям все ж таки вдалося скоротити рахунок, забивши одного м’яча.

Яскравою та хвилюючою вийшла друга 45-хвилинка. Суддя вперто не помічав більшості порушень з боку гравців ФК «Коростень», натомість щедро даруючи гостям можливості зрівняти рахунок. У своїх діях він дійшов до того, що призначив у ворота бердичівлян незрозуміле пенальті. 2:2... Та майже одразу ж після цього голу з коростенцями розрахувався Андрій Романюк, який забив третього гола з подачі Костянтина Іванкевича. Радості з боку бердичівських вболівальників не було меж. Гості кинулися відігруватися, створивши ряд небезпечних моментів біля воріт Панасюка, але Тарас був неперевершеним.

Ні спроби гостей, ні відверте затягування часу арбітром не змогли змінити результат гри: бердичівляни перемогли у ній з рахунком 3:2.

Дмитро Худинець, гравець ФК «Бердичів»: «У першу чергу ми дякуємо усім вболівальникам за підтримку. Ми намагалися виконувати настанови тренера — що він казав нам перед грою і під час перерви — то ми й виконували. Билися, як могли... Та про цю гру вже забуто, будемо готуватися до наступних матчів, налаштовуватися по-бойовому.»

Бердичівські шанувальники футболу сподіваються, що у подальших матчах першості їхні улюбленці гратимуть так само гідно й віддано, вони вірять у те, що наступна гра, в якій, скоріш за все, бердичівлян прийматиме у себе вдома чи не найпринциповіший їхній суперник — житомирський «Легіон» — залишить по собі відчуття гордості за свою команду.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський