Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Прекрасна половина Бердичівщини приймала вітання зі святом 8-го Березня

Time Додано: понеділок, 09 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Одного разу Творець узяв промінь сонця, яскраве світло зірки, мрійливий погляд місяця, потім додав до них тендітність газелі, ніжність пелюстків троянди та грайливість кошеняти... Так, за однією з легенд, на світ з’явилася Жінка...

Прекрасна половина Бердичівщини приймала вітання зі святом 8-го Березня

Її – мудру, красиву, талановиту, кохану – зі святом 8-го Березня вшановували у районному Будинку культури. І нехай, створюючи найпрекрасніше зі створінь, Господь щедро присмачив його ревнощами тигриці, отрутою змії, хижістю пантери та тріскотнею сороки, принади Жінки залишаються неперевершеними.

Олександр Цовбун, методист районного Будинку культури: «Жінки наші, якого б віку вони не були, завжди залишаються молодими. Вони — прекрасні, жадані, любимі. Ми — чоловіки — завжди із хвилюванням очікуємо на це свято, ... та бажаємо жінкам у цей день щастя, здоров’я, радості, благополуччя, любові.»

Ангели називають це небесною радістю, чорти – пекельною мукою, люди називають це коханням. Слова «жінка» і «кохання» - нероздільні. Звідси – і пристрасті, і сцени ревнощів. А ще – численні вірші й пісні про вічне почуття і про все, до чого воно призводить.

Спокон віків вони завжди йдуть разом життям – Жінка й Чоловік... Отже, вважається, сильна й мужня половина людства також варта уваги. А що може слугувати кращим подарунком для представників сильної статі, аніж спокусливий канкан?

Жарти – жартами, водночас зазначають у районі, але на бердичівській землі мешкають сотні жінок, нелегка та відповідальна праця яких залишається непоміченою протягом днів, тижнів, місяців. Її вшанування напередодні 8-го Березня – це те найменше, що може зробити влада для доярок, працівниць галузі культури, пташниць, майстринь народної творчості, голів та секретарів сільських рад, спеціалістів органів влади, медичних працівниць та багатьох інших представниць слабкої статі, які працюють на теренах району.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Образ жінки завжди символізував духовність, ... миролюбність, справедливість. Якщо усі ці чесноти об’єднати з мужністю та силою чоловіків, то нічого не стане нам на заваді у розбудові країни, про яку ми здавна мріяли — незалежної і красивої України.»

Максим Самчик, 1-й заступник голови Бердичівської РДА: «Справедливим є твердження, що Жінка є Берегинею. Берегинею домашнього вогнища, сімейного затишку... Ви, шановні жінки, народжуєте дітей, виховуєте їх, з покоління у покоління переносите славні традиції виховання. На сьогодні у нас у районі мешкає 120 багатодітних родин, яскравою подією стало присвоєння 36-ти мешканкам Бердичівщини Почесного звання «Мати-Героїня».

Із особливою приємністю очільники району відзначили вісьмох представниць Бердичівщини, яким Президент України присвоїв почесне звання «Мати-Героїня». Вони, зазначили на церемонії нагородження, як ніхто уособлюють у собі поняття Жінки.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0