Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні»

Time Додано: п'ятниця, 21 лип. 2017, 18:06 ( 5 міс. назад )

Житомирщина стала 13-ою серед областей, які відвідала делегація Представництва ЄС в Україні з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні». З метою розповісти про ЄС і співпрацю, показати успіхи європейського бізнесу і навчання прибули до Бердичева. Після невеликої екскурсії містом, бесіди із міським головою зустрілись із працівниками виконавчого комітету та представниками ГО. Заступник міського голови Таміла Павлішина, представляючи гостей присутнім, розповіла, як співпрацює місто Бердичів із міжнародними організаціями та які результати від тієї співпраці маємо.

Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні»

Документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ірина Стаднійчук ознайомила присутніх із програмами й проектами, які реалізує Європейський Союз на території України, запросивши бердичівлян до активної участі. Серед численних проектів – програми для дітей та молоді, можливості навчання за кордоном, пошук стажування та роботи, фінансування діяльності євроклубів тощо.

У рамках візиту представники ЄС запланували у Бердичеві, окрім зустрічі у виконкомі, ще кілька заходів, серед усього – у стінах «М-Формації» – публічну дискусію про культурну дипломатію та безкоштовний перегляд стрічки-учасниці Фестивалю європейського кіно «Одіссея».

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0