Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні»

Time Додано: п'ятниця, 21 лип. 2017, 18:06 ( 7 міс. назад )

Житомирщина стала 13-ою серед областей, які відвідала делегація Представництва ЄС в Україні з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні». З метою розповісти про ЄС і співпрацю, показати успіхи європейського бізнесу і навчання прибули до Бердичева. Після невеликої екскурсії містом, бесіди із міським головою зустрілись із працівниками виконавчого комітету та представниками ГО. Заступник міського голови Таміла Павлішина, представляючи гостей присутнім, розповіла, як співпрацює місто Бердичів із міжнародними організаціями та які результати від тієї співпраці маємо.

Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні» Представники ЄС в Україні прибули до Бердичева з інформаційною кампанією «Будуймо Європу в Україні»

Документаліст відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Ірина Стаднійчук ознайомила присутніх із програмами й проектами, які реалізує Європейський Союз на території України, запросивши бердичівлян до активної участі. Серед численних проектів – програми для дітей та молоді, можливості навчання за кордоном, пошук стажування та роботи, фінансування діяльності євроклубів тощо.

У рамках візиту представники ЄС запланували у Бердичеві, окрім зустрічі у виконкомі, ще кілька заходів, серед усього – у стінах «М-Формації» – публічну дискусію про культурну дипломатію та безкоштовний перегляд стрічки-учасниці Фестивалю європейського кіно «Одіссея».

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0