Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники депутатського корпусу від БЮТ вручили подарунки маленьким мешканцям міста, які позбавлені батьківського піклування

Time Додано: понеділок, 21 січ. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Новорічну виставу для вихованців дитячих садочків міста та дітей-сиріт влаштували артисти міського Палацу культури. Разом із дітьми до свята приєдналися депутати міської ради від Блоку Юлії Тимошенко. Для маленьких бердичівлян, які позбавлені батьківського піклування, вони приготували подарунки. Секретар міської ради Василь Толочко, а також депутати міської та районної рад привітали усіх присутніх зі святом Водохреща. Любов до своєї країни, до свого міста зароджується саме у дитячому віці, пора дитинства — це пора веселощів та подарунків, вважають вони.

Представники депутатського корпусу від БЮТ вручили подарунки маленьким мешканцям міста, які позбавлені батьківського піклування

Олексій Ястремський депутат міської ради, голова міської партійної організації ВО «Батьківщина»: "Одразу ж згадується дитинство,... ми також пройшли через це. Таку акцію ми не проводимо як одноразову, ми привітали та вручили подарунки усім дітям, які потребують особливої уваги і у районному, і у міському будинках-інтернатах. Такі діти навчаються і у загальноосвітніх школах. Ми хочемо, щоб і вони також не відчували себе обділеними, тому сьогодні і прийшли, щоб привітати їх."

Олена Рудик помічник-консультант депутата Верховної Ради України від БЮТ Олени Бондаренко: "Хочеться й надалі робити подібне. Завдяки таким депутатам як Олена Бондаренко та Сергій Пашинський, ми маємо таку можливість, маємо моральну і матеріальну підтримку. Хочеться, щоб до цієї доброї справи приєдналися і спонсори..."

Гарний настрій дітям дарували їхні однолітки: на сцені співали, танцювали та демонстрували акробатичні номери. У гості до хлопчиків та дівчаток завітали Дід Мороз та Снігуронька.

Після закінчення вистави Олена Рудик вручила дітям, які ростуть без батьків, подарункові пакети. Маленькі бердичівляни принесуть додому смачні цукерки та продукти харчування першої необхідності.

Артур Петрівський учень ЗОШ №11: "Це мультик мого дитинства... Хочу подякувати депутатам міської ради за подарунки."

Людмила Садовська учениця ЗОШ №11: "Я вже не вперше на подібних виставах. Дякую організаторам за те, що дарують нам радість і тепло та за те, що піклуються про таких, як ми, дітей."

Не залишився без уваги депутатів і Артур Кучер. Хлопця, який є інвалідом з дитинства, виховує бабуся. За індивідуальною формою, він досить успішно навчається у 11 класі 2-ї гуманітарній гімназії. Візит народних обранців виявився для Артура дещо несподіваним.

Артур Кучер учень гуманітарної гімназії №2: "Я дуже здивований тим, що до мене завітали такі гості... Дякую їм за турботу та за подарунки, за те, що привітали мене із новорічними святами."

Подарункові набори із рук депутатів від Блоку Юлії Тимошенко отримають сто маленьких мешканців Бердичева.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: