Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники Бердичівської профспілки освітян: "В умовах кризи ми маємо бути згуртованими"

Time Додано: вівторок, 11 лист. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

В умовах соціально-економічної кризи не лишилися осторонь цієї проблеми і представники профспілок закладів освіти Бердичева. Вони взяли участь у семінарі, на якому серед іншого розглянули питання трудових суперечок та конфліктів. Ця тема сьогодні є як ніколи актуальною: працівників багатьох підприємств відправляють у відпустки за свій рахунок. Не уникнули цього і вчителі та вихователі шкіл, дитсадків та позашкільних закладів міста. Сьогодні, вважають педагоги, діалог з проблем зайнятості населення, його соціального захисту, оплати та охорони праці має бути як ніколи поглибленим та конструктивним.

Представники Бердичівської профспілки освітян: "В умовах кризи ми маємо бути згуртованими"

Зінаїда Данилова, голова профкому Бердичівської ЗОШ-інтернату: "Ситуація в країні критична... Думаю, що відображатиметься це у будь-якому колективі. Конфлікти будуть. Профкоми повинні вміти виходити із подібних ситуацій, тому ми маємо багатьом речам сьогодні підучитися і зробити все можливе, ... щоб ситуація в наших колективах не погіршувалася, щоб усі питання вирішувалися толерантно."

Позицію міської влади стосовно нинішнього становища освітян висловив Іван Демусь. Заступник міського голови наголосив: нині влада вимушена вжити непопулярних заходів для того, щоб у результаті зберегти мережу навчальних закладів у місті, яка є досить розгалуженою, і педагоги мають поставитися до цього із розумінням. Досвіду у вирішенні проблем соціально-економічного характеру представникам освітянської профспілки не займати. Не дивлячись на труднощі, вони намагаються налаштувати себе та свої колективи на оптимістичний лад.

Зінаїда Коковіна, голова профкому ЗОШ № 12: "Ми були біля Верховної Ради, вимагаючи, щоб нам сплатили "57-му статтю". На сьогодні ця мета досягнута. Також ми їздили до Києва із вимогою знизити розмір сплати за житлово-комунальні послуги. Наші представники завжди знаходяться поруч із своїми колективами. Хочу наголосити: якщо ми всі будемо разом, то зможемо пройти через ці випробування... Досвід у нас є, бажання працювати та виховувати дітей ніколи не поменшає."

Як зазначила голова освітянської профспілки міста Анжела Цвєткова, особливу увагу, як і раніше, представники профкомів приділяють створенню та підтримці доброзичливої атмосфери у колективах. Окрім цього, щоденно працюють над врегулюванням соціально-економічних відносин та посилення захисту прав працівників навчальних закладів. Зі слів лідера профспілки працівників освіти міста, у Бердичеві існувала та існує тісна співпраця між адміністраціями навчальних закладів, профкомами та міською владою.

Анжела Цвєткова, голова Бердичівського профкому працівників освіти: "Міська влада не стоїть осторонь від усіх заходів, що ми проводимо. На семінарах, які ми влаштовуємо щомісячно, постійно бувають і міський голова, і його заступники, і секретар міської ради. Моє бачення ситуації наступне: ми всі повинні діяти єдино. Ми маємо розуміти одне одного, не ставити одне одному перепони. Повинно лунати не тільки "Дай", але й "Візьми". Звичайно, сьогодні у нас є проблеми, але ми, не дивлячись ні на що, повинні "сіяти розумне, добре, вічне", навчати та виховувати нашу молодь."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0