Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники бердичівського самоврядування приймали вітання з професійним святом

Time Додано: вівторок, 07 груд. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У Бердичеві відсвяткували День органів місцевого самоврядування. На 2-й сесії VI-го скликання вітання з професійним святом приймали працівники апарату виконавчого комітету, представники депутатського корпусу і, звісно, Бердичівський міський голова. Новенькі депутатські посвідчення, записники із символікою рідного міста та побажання, аби сторінки щоденників стрімко поповнювалися замітками про виконані добрі справи отримали у подарунок місцеві народні обранці. Василю Мазуру натомість презентували шкіряну теку та два ексклюзивних значки, один з яких посвідчував, що його володар є «Міським головою м. Бердичева». На адресу очільників міста надійшло чимало вітальних телеграм. Губернатор Житомирщини Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, керівництво Асоціації міст України, членом правління якої, до речі, нещодавно було обрано Василя Мазура та колеги з міст і районів Житомирської області – усі вони побажали представникам бердичівської виконавчої та законодавчої влади, аби зусилля, що ті докладають для розв’язання проблем громади та покращення її життя, увінчалися успіхом. Себе, своїх колег та колектив, очолюваний Василем Мазуром поздоровили і депутати Бердичівської міської ради.

Представники бердичівського самоврядування приймали вітання з професійним святом

Анна Ястремська-Нагорна, депутат Бердичівської міської ради: «Хочу привітати усіх депутатів міської ради, усіх працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення і великих здобутків.»

Лариса Фещук, депутат Бердичівської міської ради: «Хочемо подякувати Вам за гарну і плідну працю на благо нашої територіальної громади.»

Успіхів у розбудові Бердичева зичили Василеві Мазуру керівники трьох потужних місцевих навчальних закладів – медичного й педагогічного коледжів та коледжу промисловості, економіки та права. Місцеве самоврядування, відзначили, то є міська громада. Сильна громада – сильне місто. А значить і країна.

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу економіки, промисловості та права: «Святкування Дня органів місцевого самоврядування означає, що міська влада на чолі з Василем Мазуром і ми – депутати – маємо працювати. Тож хочу побажати усім нам плідної праці.»

До привітань керівників коледжів і депутатів приєдналися керівники промислових підприємств, ветеранських організацій, військові, медики, освітяни... Бажали розуміння й підтримки громади, сил і натхнення у праці на благо міста.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «Саме завдяки вашій наполегливій праці освіта Бердичева стала найкращою у Житомирській області у 2010-му році. Навіть сьогодні на святковій сесії ми прийняли рішення про придбання приміщення для нового дитячого садка. Ми вдячні вам за те, що ви не даєте нам заспокоїтись, і зробимо все для того, аби цю матку тримати й надалі.»

Гучну музичну крапку поставили у святковій частині 2-ї сесії артисти міського Палацу культури та Центру позашкільної освіти. Співали про силу духу, красивих людей і любов – між людьми і до Батьківщини. Між виконанням музичних номерів бажали усім, кто представляє у Бердичеві органи місцевого самоврядування, міцного здоров’я, наснаги й віддачі в обраній професії. Тільки тоді, впевнені, Бердичів квітнутиме.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0