Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:40 - 02-07-2018
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники бердичівського самоврядування приймали вітання з професійним святом

Time Додано: вівторок, 07 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві відсвяткували День органів місцевого самоврядування. На 2-й сесії VI-го скликання вітання з професійним святом приймали працівники апарату виконавчого комітету, представники депутатського корпусу і, звісно, Бердичівський міський голова. Новенькі депутатські посвідчення, записники із символікою рідного міста та побажання, аби сторінки щоденників стрімко поповнювалися замітками про виконані добрі справи отримали у подарунок місцеві народні обранці. Василю Мазуру натомість презентували шкіряну теку та два ексклюзивних значки, один з яких посвідчував, що його володар є «Міським головою м. Бердичева». На адресу очільників міста надійшло чимало вітальних телеграм. Губернатор Житомирщини Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, керівництво Асоціації міст України, членом правління якої, до речі, нещодавно було обрано Василя Мазура та колеги з міст і районів Житомирської області – усі вони побажали представникам бердичівської виконавчої та законодавчої влади, аби зусилля, що ті докладають для розв’язання проблем громади та покращення її життя, увінчалися успіхом. Себе, своїх колег та колектив, очолюваний Василем Мазуром поздоровили і депутати Бердичівської міської ради.

Представники бердичівського самоврядування приймали вітання з професійним святом

Анна Ястремська-Нагорна, депутат Бердичівської міської ради: «Хочу привітати усіх депутатів міської ради, усіх працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення і великих здобутків.»

Лариса Фещук, депутат Бердичівської міської ради: «Хочемо подякувати Вам за гарну і плідну працю на благо нашої територіальної громади.»

Успіхів у розбудові Бердичева зичили Василеві Мазуру керівники трьох потужних місцевих навчальних закладів – медичного й педагогічного коледжів та коледжу промисловості, економіки та права. Місцеве самоврядування, відзначили, то є міська громада. Сильна громада – сильне місто. А значить і країна.

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу економіки, промисловості та права: «Святкування Дня органів місцевого самоврядування означає, що міська влада на чолі з Василем Мазуром і ми – депутати – маємо працювати. Тож хочу побажати усім нам плідної праці.»

До привітань керівників коледжів і депутатів приєдналися керівники промислових підприємств, ветеранських організацій, військові, медики, освітяни... Бажали розуміння й підтримки громади, сил і натхнення у праці на благо міста.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «Саме завдяки вашій наполегливій праці освіта Бердичева стала найкращою у Житомирській області у 2010-му році. Навіть сьогодні на святковій сесії ми прийняли рішення про придбання приміщення для нового дитячого садка. Ми вдячні вам за те, що ви не даєте нам заспокоїтись, і зробимо все для того, аби цю матку тримати й надалі.»

Гучну музичну крапку поставили у святковій частині 2-ї сесії артисти міського Палацу культури та Центру позашкільної освіти. Співали про силу духу, красивих людей і любов – між людьми і до Батьківщини. Між виконанням музичних номерів бажали усім, кто представляє у Бердичеві органи місцевого самоврядування, міцного здоров’я, наснаги й віддачі в обраній професії. Тільки тоді, впевнені, Бердичів квітнутиме.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0