Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники бердичівського самоврядування приймали вітання з професійним святом

Time Додано: вівторок, 07 груд. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

У Бердичеві відсвяткували День органів місцевого самоврядування. На 2-й сесії VI-го скликання вітання з професійним святом приймали працівники апарату виконавчого комітету, представники депутатського корпусу і, звісно, Бердичівський міський голова. Новенькі депутатські посвідчення, записники із символікою рідного міста та побажання, аби сторінки щоденників стрімко поповнювалися замітками про виконані добрі справи отримали у подарунок місцеві народні обранці. Василю Мазуру натомість презентували шкіряну теку та два ексклюзивних значки, один з яких посвідчував, що його володар є «Міським головою м. Бердичева». На адресу очільників міста надійшло чимало вітальних телеграм. Губернатор Житомирщини Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, керівництво Асоціації міст України, членом правління якої, до речі, нещодавно було обрано Василя Мазура та колеги з міст і районів Житомирської області – усі вони побажали представникам бердичівської виконавчої та законодавчої влади, аби зусилля, що ті докладають для розв’язання проблем громади та покращення її життя, увінчалися успіхом. Себе, своїх колег та колектив, очолюваний Василем Мазуром поздоровили і депутати Бердичівської міської ради.

Представники бердичівського самоврядування приймали вітання з професійним святом

Анна Ястремська-Нагорна, депутат Бердичівської міської ради: «Хочу привітати усіх депутатів міської ради, усіх працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом. Бажаю міцного здоров’я, щастя, успіхів, натхнення і великих здобутків.»

Лариса Фещук, депутат Бердичівської міської ради: «Хочемо подякувати Вам за гарну і плідну працю на благо нашої територіальної громади.»

Успіхів у розбудові Бердичева зичили Василеві Мазуру керівники трьох потужних місцевих навчальних закладів – медичного й педагогічного коледжів та коледжу промисловості, економіки та права. Місцеве самоврядування, відзначили, то є міська громада. Сильна громада – сильне місто. А значить і країна.

Володимир Ольшевський, директор Бердичівського коледжу економіки, промисловості та права: «Святкування Дня органів місцевого самоврядування означає, що міська влада на чолі з Василем Мазуром і ми – депутати – маємо працювати. Тож хочу побажати усім нам плідної праці.»

До привітань керівників коледжів і депутатів приєдналися керівники промислових підприємств, ветеранських організацій, військові, медики, освітяни... Бажали розуміння й підтримки громади, сил і натхнення у праці на благо міста.

Валентина Адаменко, начальник міського управління освіти та науки: «Саме завдяки вашій наполегливій праці освіта Бердичева стала найкращою у Житомирській області у 2010-му році. Навіть сьогодні на святковій сесії ми прийняли рішення про придбання приміщення для нового дитячого садка. Ми вдячні вам за те, що ви не даєте нам заспокоїтись, і зробимо все для того, аби цю матку тримати й надалі.»

Гучну музичну крапку поставили у святковій частині 2-ї сесії артисти міського Палацу культури та Центру позашкільної освіти. Співали про силу духу, красивих людей і любов – між людьми і до Батьківщини. Між виконанням музичних номерів бажали усім, кто представляє у Бердичеві органи місцевого самоврядування, міцного здоров’я, наснаги й віддачі в обраній професії. Тільки тоді, впевнені, Бердичів квітнутиме.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0