Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Представники автомобільних шкіл області змагалася у фігурному та швидкісному водінні

Time Додано: понеділок, 15 жовт. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

У місті відбулися змагання з фігурного та швидкісного водіння легкових автомобілів, участь у яких брали 16 команд, що представляли різні райони області. На урочистому відкритті водіїв автошкіл та спортивно-технічних клубів товариства сприяння обороні України привітав Бердичівський міський голова Василь Мазур, який висловив надію, що змагання пройдуть на високому рівні. Даний захід проводиться у рамках святкування 70-річчя утворення Житомирської обласної організації ТСОУ, зазначив у своєму виступі її голова

Представники автомобільних шкіл області змагалася у фігурному та швидкісному водінні

Михайло Ніколусь.

Михайло Ніколусь голова Житомирської обласної організації ТСОУ : “На сьогоднішній день Бердичівська міськрайонна організація ТСОУ є однією з кращих у області, тому нам хотілося, що б саме на цій базі відбулися дані змагання. По-друге,... не так далеко залишилося... до Дня працівників автомобільного транспорту. Тому змагання проходять у рамках цих двох свят.”

Право підняття Державного прапора отримали переможці минулих змагань — учасники команди із Новоград-Волинського.

Леонід Ничипорук учасник команди автошколи (м.Новоград-Волинський) : “Я працюю у автошколі з 1972-го року. Минулого року ми посіли 1-е командне місце. З кожним роком ми намагаємося підвищувати свою майстерність, щоб згодом передавати її своїм підопічним.”

Бердичівляни також не пасуть задніх на подібних випробуваннях. Ось і цього разу боротися вирішили до останнього.

Євген Кучерук учасник команди спортивно-технічного клубу ТСОУ (м.Бердичів) : “Не думаю, що ми будемо в останніх рядах, ми старалися, готувалися до цих змагань. Наша матеріальна база дозволяє посісти передове місце та показати гідний рівень водіння автомобілів.”

Програма змагань, що проводилися на базі задньоприводного автомобілю ВАЗ-2107, складалася із шести етапів. Жваво вирушивши зі старту, їх відкрив міський голова. Кожен учасник, рухаючись на автівці вперед та заднім ходом, мав подолати дистанцію між п’ятьма прапорцями, при цьому не зачепивши жодного з них. За фігурними комбінаціями слідкували члени суддівської колегії, які знімали очки за кожне порушення. На майстрів водійської справи очікували різні колії, габаритні коридори із багатьма обмежувачами та ділянка, що за легендою слугувала гаражем. Для багатьох із досвідчених водіїв не склав особливих труднощів етап із кільцем. А от паркування серед інших умовних транспортних засобів, відоме у водійських колах як “тещин дворик”, вдавалося не всім. За підсумками змагань кращим у командному заліку виявився колектив Житомирської автошколи товариства сприяння обороні України. Бердичівський спортивно-технічний клуб та автошкола ТСОУ посіли, відповідно 2-ге та 3-тє місця. Одним із найкращих в індивідуальному заліку став представник Бердичівського СТК ТСОУ Володимир Кислюк. Він посів почесне 3-тє місце.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0