Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні відзначають Другу Пречисту

Time Додано: понеділок, 21 вер. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Православна церква почала відзначати одне із найбільших християнських свят — Різдво Пресвятої Богородиці. Триватимуть святкування на протязі п’яти днів.

Православні відзначають Другу Пречисту

Обставини народження Марії не описані в Євангелії, але зберігаються у церковній пам'яті. Святі отці розповідають: у батьків майбутньої Матері Божої тривалий час не було дітей, що в іудейському середовищі за біблійних часів вважалося, ніби Бог відвернувся від них за якісь таємні гріхи. Після довгих молитов, ангел сповістив подружжя про те, що Господь їх почув і незабаром у них з’явилася дитина. Діва Марія народилася у часи, коли ізраїльтяни зневірилися у прихід Месії.

Протоієрей Зіновій Ромах, клірик Свято-Миколаївського собору: «Саме у той момент Господь вирішив послати на землю Свого Сина, щоб він урятував людей від вічної смерті. І саме тоді потрібна була жінка, яка народить Спасителя.»

Радiснi свята на честь Божої Матерi оживляють в серцях вiру у Спасителя Iсуса Христа i Його Пречисту Матiр, надають сили кожному, хто звертається до Бога та до Діви Марії, кажуть священники. Віруючі люди усієї планети гідно шанують піснями і хвалами Ту, котра розсіяла у світі пітьму і принесла людству спасіння від вічної смерті.

Протоієрей Зіновій Ромах, клірик Свято-Миколаївського собору: «Пресвята Діва з моменту Свого народження готувалася стати Матір’ю Господа Бога. У трирічному віці Її віддали до Єрусалимського храму. Найголовніші аспекти життя Богородиці та усього християнства — велика місія Діви Марії — стати Матір’ю Спасителя.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0