Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні та греко-католики усього світу відзначають Різдво Христове

Time Додано: четвер, 07 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Божа зірка золота

Православні  та греко-католики усього світу відзначають Різдво Христове

Землю освітила,

Про народження Христа

Людям сповістила.

Такими та подібними до них колядками святкують православні усього світу народження Сина Божого Ісуса Христа. Різдво вважається другим після Пасхи великим церковним святом.

Понад 20 століть тому у невеличкому місті Віфлеєм у родині Йосипа та Марії від непорочного зачаття жінки народився хлопчик. Ще до Його появи на світ пророкували, що на землю прийде Спаситель. Аби врятувати людей від гріха та принести їм усю свою любов, Бог послав Сина Свого єдиного Ісуса Христа

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: «Щоб іпостась Божа перебувала в людині, щоб людина увійшла до радості Господа, мала очікувану надію на спасіння, прийшов Христос у світ. Тайна ця дуже велика, і ми можемо вважати себе тільки причетними до цієї незбагненної та святої події — Різдва Сина Божого.»

Першими привітали Марію та Йосипа із народженням Ісуса пастухи, які надали їм притулок у яслах, де переховували свою отару овець. Та Віфлеємська зірка яскравим світлом сповістила про народження Спасителя усіх людей світу. Саме вона вказала дорогу мудрецям із Далекого Сходу, які прийшли вклонитися Месії та принести Йому безліч коштовних дарів.

Коли люди цілий рік готуються до такого величного, чистого та світлого свята, розповідає настоятель Свято-Миколаївського собору, то вони очищають свої думки, очищають тіло та душу. Після такого очищення, віряни готові прийняти у свої серця це радісне свято — народження Сина Божого. Різдво дає людям надію на те, що Бог милосердний, кажуть священнослужителі. Вони сподіваються, що Господь принесе православному народу величні дари Свої.

Протоієрей Віталій Бойков, благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору: «Христос рождається! Славіте! Христос з небес! Зустрічайте! Христос на землі! Возносітеся! Я щиросердечно вітаю усіх з Різдвом Христовим! Хай він принесе злагоду та мир у кожну оселю, у кожну родину; благословить усі наші добрі наміри, принесе нам здоров’я тілесне та духовне. Нехай у нас буде та сила духа, що допоможе долати все, що трапляється на нашому шляху.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0