Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні святкують Різдво Христове

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Православний світ відзначає одне з найбільших християнських, так званих дванадесятих свят, - Різдво Христове. Сьоме січня церква особливо шанує. За Біблією, цього дня народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття.

Православні святкують Різдво Христове

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Пролунав спів ангельський, і ми віддаємо любов нашого серця, сповненого світлої радості, великому святу, великій події - Різдву Спасителя Господа Нашого Ісуса Христа. Ця подія відбулася понад дві тисячі років тому, але ми у наших серцях відчуваємо цю новину: ніби ми самі біля тієї Віфлеємської печери бачимо у тих убогих яслах народженого Бога-немовля - Христа".

Святкування Різдва стало невід’ємною частиною нашої культури. Його традиції не забуваються християнами. З особливим настроєм у Різдвяні дні вони приходять на богослужіння і вітають одне одного зі святом.

Валентина Бочкарьова, прихожанка: "Неземною радістю сповнене серце людини, і душенька тріпоче від усього цього святкування. Поздоровляю всіх зі святом Різдва Христового, бажаю, щоб усі, кожний раділи, що Різдво Христове на землі. Святкуйте і радійте!"

Олександр Опалінський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору: "Кожний рік я чекаю цього свята. Моя мама робить різні святкові страви, кутю. А ще у церкві цього дня проводиться святкова служба".

Свято Різдва віруючі називають незвичайним днем. І прославляють одну з найвеличніших подій Священної Історії, коли волхви прийшли до Божественного Немовляти з дарами. І нині люди несуть їх Ісусу, говорять святі отці.

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Це буде наша любов, наша свята віра і надія на найкраще. І тому я благаю Господа, щоб він щедро кожному віддав своїми дарами. Благоденствієм, миром, злагодою увійшов у кожне серце, у кожну оселю. І з цією радістю ми заспіваємо: "Христос народжується, славiте; Христос з небес, зустрiчайте: Христос на землi, возносьтеся! Нехай спiває Господевi вся земля, нехай люди спiвають, бо Вiн прославився". З великим святом Різдва Христового вас, дорогі браття й сестри!"

За народною традицією, колядками та щедрівками про народження Христа першими сповіщають діти. Колядників зазвичай чекають з нетерпінням - чим більше завітає до родини, тим щедрішим для неї буде новий рік.

Серафим Філіповський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору:

"В Рождество Христово ангел прилетел,

Он летел по небу, людям песню пел!

Все люди, ликуйте,

Все дни торжествуйте

В честь Христова Рождества!"

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0