Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні святкують Різдво Христове

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

Православний світ відзначає одне з найбільших християнських, так званих дванадесятих свят, - Різдво Христове. Сьоме січня церква особливо шанує. За Біблією, цього дня народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття.

Православні святкують Різдво Христове

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Пролунав спів ангельський, і ми віддаємо любов нашого серця, сповненого світлої радості, великому святу, великій події - Різдву Спасителя Господа Нашого Ісуса Христа. Ця подія відбулася понад дві тисячі років тому, але ми у наших серцях відчуваємо цю новину: ніби ми самі біля тієї Віфлеємської печери бачимо у тих убогих яслах народженого Бога-немовля - Христа".

Святкування Різдва стало невід’ємною частиною нашої культури. Його традиції не забуваються християнами. З особливим настроєм у Різдвяні дні вони приходять на богослужіння і вітають одне одного зі святом.

Валентина Бочкарьова, прихожанка: "Неземною радістю сповнене серце людини, і душенька тріпоче від усього цього святкування. Поздоровляю всіх зі святом Різдва Христового, бажаю, щоб усі, кожний раділи, що Різдво Христове на землі. Святкуйте і радійте!"

Олександр Опалінський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору: "Кожний рік я чекаю цього свята. Моя мама робить різні святкові страви, кутю. А ще у церкві цього дня проводиться святкова служба".

Свято Різдва віруючі називають незвичайним днем. І прославляють одну з найвеличніших подій Священної Історії, коли волхви прийшли до Божественного Немовляти з дарами. І нині люди несуть їх Ісусу, говорять святі отці.

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Це буде наша любов, наша свята віра і надія на найкраще. І тому я благаю Господа, щоб він щедро кожному віддав своїми дарами. Благоденствієм, миром, злагодою увійшов у кожне серце, у кожну оселю. І з цією радістю ми заспіваємо: "Христос народжується, славiте; Христос з небес, зустрiчайте: Христос на землi, возносьтеся! Нехай спiває Господевi вся земля, нехай люди спiвають, бо Вiн прославився". З великим святом Різдва Христового вас, дорогі браття й сестри!"

За народною традицією, колядками та щедрівками про народження Христа першими сповіщають діти. Колядників зазвичай чекають з нетерпінням - чим більше завітає до родини, тим щедрішим для неї буде новий рік.

Серафим Філіповський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору:

"В Рождество Христово ангел прилетел,

Он летел по небу, людям песню пел!

Все люди, ликуйте,

Все дни торжествуйте

В честь Христова Рождества!"

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0