Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox ))
Снова кремля.д.ск.ие боты повыл ...
Time 19:22 - 23-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні святкують Різдво Христове

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Православний світ відзначає одне з найбільших християнських, так званих дванадесятих свят, - Різдво Христове. Сьоме січня церква особливо шанує. За Біблією, цього дня народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття.

Православні святкують Різдво Христове

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Пролунав спів ангельський, і ми віддаємо любов нашого серця, сповненого світлої радості, великому святу, великій події - Різдву Спасителя Господа Нашого Ісуса Христа. Ця подія відбулася понад дві тисячі років тому, але ми у наших серцях відчуваємо цю новину: ніби ми самі біля тієї Віфлеємської печери бачимо у тих убогих яслах народженого Бога-немовля - Христа".

Святкування Різдва стало невід’ємною частиною нашої культури. Його традиції не забуваються християнами. З особливим настроєм у Різдвяні дні вони приходять на богослужіння і вітають одне одного зі святом.

Валентина Бочкарьова, прихожанка: "Неземною радістю сповнене серце людини, і душенька тріпоче від усього цього святкування. Поздоровляю всіх зі святом Різдва Христового, бажаю, щоб усі, кожний раділи, що Різдво Христове на землі. Святкуйте і радійте!"

Олександр Опалінський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору: "Кожний рік я чекаю цього свята. Моя мама робить різні святкові страви, кутю. А ще у церкві цього дня проводиться святкова служба".

Свято Різдва віруючі називають незвичайним днем. І прославляють одну з найвеличніших подій Священної Історії, коли волхви прийшли до Божественного Немовляти з дарами. І нині люди несуть їх Ісусу, говорять святі отці.

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Це буде наша любов, наша свята віра і надія на найкраще. І тому я благаю Господа, щоб він щедро кожному віддав своїми дарами. Благоденствієм, миром, злагодою увійшов у кожне серце, у кожну оселю. І з цією радістю ми заспіваємо: "Христос народжується, славiте; Христос з небес, зустрiчайте: Христос на землi, возносьтеся! Нехай спiває Господевi вся земля, нехай люди спiвають, бо Вiн прославився". З великим святом Різдва Христового вас, дорогі браття й сестри!"

За народною традицією, колядками та щедрівками про народження Христа першими сповіщають діти. Колядників зазвичай чекають з нетерпінням - чим більше завітає до родини, тим щедрішим для неї буде новий рік.

Серафим Філіповський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору:

"В Рождество Христово ангел прилетел,

Он летел по небу, людям песню пел!

Все люди, ликуйте,

Все дни торжествуйте

В честь Христова Рождества!"

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: