Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Православні святкують Різдво Христове

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Православний світ відзначає одне з найбільших християнських, так званих дванадесятих свят, - Різдво Христове. Сьоме січня церква особливо шанує. За Біблією, цього дня народився Син Божий - Ісус Христос, якому люди поклоняються вже не одне тисячоліття.

Православні святкують Різдво Христове

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Пролунав спів ангельський, і ми віддаємо любов нашого серця, сповненого світлої радості, великому святу, великій події - Різдву Спасителя Господа Нашого Ісуса Христа. Ця подія відбулася понад дві тисячі років тому, але ми у наших серцях відчуваємо цю новину: ніби ми самі біля тієї Віфлеємської печери бачимо у тих убогих яслах народженого Бога-немовля - Христа".

Святкування Різдва стало невід’ємною частиною нашої культури. Його традиції не забуваються християнами. З особливим настроєм у Різдвяні дні вони приходять на богослужіння і вітають одне одного зі святом.

Валентина Бочкарьова, прихожанка: "Неземною радістю сповнене серце людини, і душенька тріпоче від усього цього святкування. Поздоровляю всіх зі святом Різдва Христового, бажаю, щоб усі, кожний раділи, що Різдво Христове на землі. Святкуйте і радійте!"

Олександр Опалінський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору: "Кожний рік я чекаю цього свята. Моя мама робить різні святкові страви, кутю. А ще у церкві цього дня проводиться святкова служба".

Свято Різдва віруючі називають незвичайним днем. І прославляють одну з найвеличніших подій Священної Історії, коли волхви прийшли до Божественного Немовляти з дарами. І нині люди несуть їх Ісусу, говорять святі отці.

Отець Віталій, настоятель Свято-Миколаївського собору: "Це буде наша любов, наша свята віра і надія на найкраще. І тому я благаю Господа, щоб він щедро кожному віддав своїми дарами. Благоденствієм, миром, злагодою увійшов у кожне серце, у кожну оселю. І з цією радістю ми заспіваємо: "Христос народжується, славiте; Христос з небес, зустрiчайте: Христос на землi, возносьтеся! Нехай спiває Господевi вся земля, нехай люди спiвають, бо Вiн прославився". З великим святом Різдва Христового вас, дорогі браття й сестри!"

За народною традицією, колядками та щедрівками про народження Христа першими сповіщають діти. Колядників зазвичай чекають з нетерпінням - чим більше завітає до родини, тим щедрішим для неї буде новий рік.

Серафим Філіповський, вихованець недільної школи Свято-Миколаївського собору:

"В Рождество Христово ангел прилетел,

Он летел по небу, людям песню пел!

Все люди, ликуйте,

Все дни торжествуйте

В честь Христова Рождества!"

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0